Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. niech spróbuje, a będzie uciekał jak ten kolo bełemwu [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 20:13_________________________________________________a jak nic nie powie to kupię mu to w nagrodę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=941046646 :polew:
  2. http://www.smog.pl/wideo/33273/poscig_za_piratem_drogowym_w_polsce/
  3. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Po świętach można pomyśleć o ognisku lub innym spotkaniu plenerowym :gwizdanie: jest z kim powalczyć
  4. Okazało się,że jesteśmy nieźli w sportach zimowych
  5. Fajne auto w zawsze pasującym do A4 kolorze Jak 18ka fela to tylko taka jak ma kuredu
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Podziękował Tak trzymać
  7. Został 1 kalendarz... jak Cristoforo, nie będzie na spocie to bierze go Ambro :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 08:22_________________________________________________Jak kogoś czeka duży remont w 2.5 tdi, to wiem o kompletnym AKE w iglastym stanie, za dobre dytci
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Zjedziemy się na parkingu, a tam zdecydujemy co dalej mogę się trochę spóźnić,ale będę na bank
  9. powyżej 350kkm to normalne
  10. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Trochę się spóźniłem bo miałem sprawę na mieście, a Fazy jełop wczoraj popił
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    też byłem i stały tylko 2 golfy. pojechałem pod galerię i były 2 a4 Avanty, czarny i srebrny, jeden miał ramki klubowe.
  12. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    cyknij mu PW,albo zadzwoń,bo coś rzadko widać go na forum [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 13:01_________________________________________________Jak tam dziewczyny Za chwilę jadę do Kościerzyny, spotkamy się tam gdzie zawsze, o 18tej poczekamy 15minut i przeniesiemy się do Galerii
  13. teraz to pojechales. on tak zawsze
  14. mmcv polataj trochę Sprinterem blaszakiem po zaśnieżonych drogach,a potem tą samą trasą T4, masz porównanie napędów.Średnia prędkość tego drugiego co najmniej 20km/h wyższa Jeździłem ostatnio e-clasą i nic tam się nie da do końca wyłączyć wystarczy,że lekko mieli kołami i stoisz. Do jazdy codziennej niema różnicy na jakie koła ciągnie. Co do modeli, te auta nowe kosztują praktycznie tyle samo, a z wiekiem Audi staje się droższe im starsze tym różnica większa, więc są powody które weryfikuje rynek. Sam rozważałem zakup Bemki,dla porównania jeździłem,autem kumpla model po lifcie tyle,że 1.8d,miałem wtedy b5 efekt był taki,że pozostałem przy Audi. Następne auto w rodzinie ma być większe, z 3 litrowym dieslem A6 lub Beta 5tka. Pojeżdżę jednym i drugim i będę wiedział, inaczej się nie da.
  15. białe skarpetki, mokasyny, cieniutki wąsik, dwudziestocentymetrowa grzywka i kolczyk w uchu :decayed:bluza jest ok. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:58_________________________________________________może być też opcja z naszywkami,ale żeby nie były jakieś mikro
  16. A nie mielismy kupowac jakichs bez nadrukow :?: niema nadruków,jest tylko metalowy znaczek na cycu,w twoim przypadku,na żebrach Jak dla mnie te bluzy z kapturem mogą być w rozmiary się oboje mieścimy
  17. Napęd na tył zajmuje dużo przestrzeni,mniej miejsca z tyłu mniejszy bak..... W deszczu lub na śliskim jest duża szansa,że nie wprawionego kierowcę obróci. Mimo,że łatwiej dołożyć FWD do RWD, to Audi jest częściej napędzane na cztery koła,więc wątpię,że względy finansowe,to główny powód częściej stosowanego napędu przedniej ośki. Co do Porsche,Lambo itd. bez sensu jest napęd na przód gdy auto ma ponad 200KM niema tyle 1,9 czy 2.0D Trójka Turing nie jest zła chociaż Audi wygląda lepiej to buma może być. Znajomy mechanik mówi,że ten model bety jest jakiś bezpłciowy cokolwiek to znaczy
  18. Igrzyska się udały Mam nadzieję,że nasi wrócą w komplecie do domu następna akcja http://igrzyska.wp.pl/vancouver/kat,1715,title,Amman-moze-stracic-medal,wid,11998334,wiadomosc.html
  19. robiło ci tak na letnich? obstawiam opony, bo łożysko wyje i huczy, nie przypomina to dźwięku odkurzacza.
  20. Wbrew pozorom,to dwa zupełnie inne auta. Wnętrze BMW da się porównać do B5,ale B6 to już zupełnie co innego. 1.9 z Audi mniej awaryjny, niższe spalanie i zdecydowanie bardziej elastyczny,za bemką przemawia kultura pracy i tylny napęd,chociaż dla większości kierowców to wada
  21. mydlo i Cristoforo miałem dziś dla was kalendarze :gwizdanie: Za tydzień będzie je miał na spocie Fazy Jak ktoś nie chce/nie potrzebuje dajcie znać, już są inni chętni :gwizdanie:
  22. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    sprzedał go dwa dni po wstawieniu na plac, taka to podobno igła była
  23. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Fazy mówił,że auta w sobotę juz nie było...[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 12:09_________________________________________________ Robimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.