Treść opublikowana przez GILI
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Inter wygra LM
-
[B5 AFB] Stuki w okolicy skrzyni biegów
tak. znajduje się tak gdzieś pod nogami pasażera.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 20:27_________________________________________________mam gdzieś zdjęcie w innym kompie. jak byś miał ją uszkodzoną to jest jej nr 8D0399114AC.
-
[ALL B6] Po wymianie skrzyni biegow...pytanie
jesteś pewien,że to skrzynia? może słyszysz turbo?
-
[B5 AFB] Stuki w okolicy skrzyni biegów
Sprawdź łapę przy skrzyni biegów,znajduje się z prawej strony. Zdarza się że materiał z czasem nie wytrzymuje i łapa pęka.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Myślałem,że winne były opony.. jednak nie http://www.f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubica-musialem-odpuscic,wid,12139996,wiadomosc.html?ticaid=19edf
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert zachował zimną krew,chociaż wydaje mi się,że trochę ostro pogonił Rosberga i opony pozwoliły później tylko na dotarcie do mety. Jest dobrze, auto i kierowca
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
a za tobą nawet Sokół z Tomeksem nie płakali... piz*eusz jesteś, że nie przyjechałeś i tyle spotkał się z nami na Orlenie w Myślenicach i się z Tomeksem na cały rok wyściskał Obiecał,że wpadnie w sobotę,ale jak widać nie można mu ufać :gwizdanie: Musiałem mu coś powiedzieć bo nie chciał ze stacji odjechać :decayed: bo navi stwierdziła,że jest w celu
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
a za tobą nawet Sokół z Tomeksem nie płakali... piz*eusz jesteś, że nie przyjechałeś i tyle spotkał się z nami na Orlenie w Myślenicach i się z Tomeksem na cały rok wyściskał Obiecał,że wpadnie w sobotę,ale jak widać nie można mu ufać :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Przyrost malutki,ale seria, jak na AKE, zdrowa
-
Wesołych i zdrowych świąt
Oby was szczęście i dobry humor nie opuściły co najmniej do następnych świąt
-
[ALL B5] Mój koszyczek wielkanocny na środę
mogłeś kupić odpowiednik z palety Lotosu, bo tam rozlewany jest Castrol... i pewnie to to samo jak Ruvilla i Skf... o ile nie kupiłeś totalnej podróbki
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Fajny mecz,nawet bez goli
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przeestań... cała przyjemność po naszej stronie
-
Liga Mistrzów 2009-2010
okaże się jutro :gwizdanie: a teraz ManUTD narazie prowadzi 1:0 i oby tak dalej co ty jest 1:1 :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________...,a nawet Bayern prowadzi 2:1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wróciłem wyłączyłem cb, bo mi je nawi zakłócała i teraz mam. 2 stówy w kieszeni mniej i 6 punktów na koncie więcej Kupiłem mapę z kiosku za 5 zł. wtedy to się jechało
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
idź lepiej się kinąć bo długa droga przed Tobą damy radę,to tylko kawałek.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Chciałem się trochę kimnąć,ale nie udało mi się zasnąć, a jestem na nogach od 5.30. Na drogę wezmę chyba 5 litrowego Tigera
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dałeś antenę Fazemu ?
-
Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni
które zacznie rdzewieć po kilku latach Auto fajne i na pewno znajdzie wielu nabywców,bo nawet kilkuletnie Aczwórki miażdżą większość konkurentów w swojej klasie..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze raz dzięki Kubusiów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za życzonka ...o prezenty nie będę was prosił sam sobie dziś zrobiłem i zdałem na prawko C+E
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będę brał do busa,ale chyba od adadura, bo mu coś tam zostało.
- Spoty Kościerzyna
-
Spotkania na drodze
adadur
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć