Treść opublikowana przez GILI
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Rosnie-ranga-walki-Adamek-Arreola,wid,12196459,wiadomosc.html?ticaid=1a07d
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Piękny mecz, Inter zdecydowanie lepszy. Zobaczymy jak będzie wyglądał rewanż
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Inter-Barca 3:1
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
aktualnie 220tyś. rocznie 45tyś. oleju nie dolewam.
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Wyspawaj podłogę, powieś kostki i płytę cd na lusterku i pomaluj czarny pas w koło drzwi ..tak prawie poważnie mówiąc fajne auto,a fela idealna.Myślę,że w avancie leżała by jeszcze lepiej. Sam się zastanawiałem nad takim kołem,ale ze względu na mega dziury w drodze do Kartuz,zastawiłem ori.17-tki. Pomaluj ori lampy tak jak planujesz, a felgi zostaw jak są
-
[ALL B6] Która fela
RS4 to już oklepany wzór jest.
-
Spoty Kościerzyna
Podłączenie wtrysku coś pomogło ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Po dzisiejszym wyścigu jestem pewien, że w F1 szaleje korupcja
-
Spoty Kościerzyna
Serdeczne współczucie.....ale żałuj,że nie byłeś
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Ruscy wiedzą najlepiej jak śpiewać o maszynie... PIOSENKA O BMW (HIT W ROSJI) Pamiętaj,jednak,że prawdziwy facet śpiewa o kobiecie Czterej pancerni - Moja najmilejsza
-
Spoty Kościerzyna
Mogę się trochę spóźnić... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 17:25_________________________________________________Podziękował
-
Spoty Kościerzyna
no wiem Nie wiem tylko jak komu pasuje..
-
Spoty Kościerzyna
- Spoty Kościerzyna
Miśki może w tę sobotę zrobimy grila lub ognisko ?? :cool1:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Polecane opony letnie
Miałem P7 i zjechałem je do całkowitej łysiny opona naprawdę świetna pod każdym względem, były łatwe do wyważenia i ciche,nawet gdy mało już było na nich gumy. Zupełnym przeciwieństwem był Dunlop Sport coś tam,bardzo szybko zacierały pierwsze dobre wrażenie. Cinturato,to już jakaś nowsza generacja P7- Domek, domki - Zatoka Gdańska - lato 2010
ale to chyba nie nad morzem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Piotr Wpadaj na Spoty Pomorskie- Liga Mistrzów 2009-2010
Mnie też,to cieszy bo pół życia kibicuję Milanowi,ale ta drużyna starzeje się szybciej niż ja- Liga Mistrzów 2009-2010
W meczu 33. kolejki włoskiej Serie A Inter Mediolan zaledwie zremisował z Fiorentiną 2:2 i w niedzielę może utracić pozycję lidera na rzecz AS Romy. ..co nie zmienia faktu,że wygra LM- Liga Mistrzów 2009-2010
Inter wygra LM- Liga Mistrzów 2009-2010
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-i-Barca-oddadza-hold-Polakom,wid,12160235,wiadomosc.html- Spoty Kościerzyna
To był prawdziwy koncert klubowy [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:44_________________________________________________Jakie plany na dziś? - Spoty Kościerzyna