Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Kolega Tomeks miał też problem z narywaniem. Tylko bardzo dobry mechanik może sobie z tym poradzić...
  2. szerokie plecy do czasu, UKS i tak się w końcu dobierze do tyłka.Mam znajomego który się nieźle na tym dorobił,ale i miał z tego powodu niezłe problemy jednak się z nich jakoś wygramolił
  3. Cześć Jarek
  4. Cześć Grzegorz
  5. Jak wymieniałem olej, to mi chyba przelali,bo sprawdziłem stan i jest akurat mimo,że wyciek jest bardziej obfity jak na twoim zdjęciu. W poniedziałek wrzucę auto na podnośnik i przyjrzę się bliżej. Mam stałego mechanika naprawiał (z powodzeniem) tiptroniki zapewniał mnie,że to nie jest problem. Mogę mieć za nieduże pieniądze kompletną skrzynie z A6 JKX czyli 7 lameli, 85tyśkm przebiegu. Silnik z tego auta (AYM)poszedł do A6 98rok ręczna skrzynia, na hamowni wyszło 170PS 360Nm. Dziwne,że wytrzymywał tyle multi. Tylko nie widzę sensu, bo moja śmiga bez zarzutu (w rok 40tyś km) Koleś polecał mi jakiegoś speca od multi w Wejherowie...zobaczymy najpierw zbadam co się naprawdę dzieje. [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 09:28_________________________________________________ 22 marca odstawiam auto do Bożego Pola niedaleko Wejherowa. Warsztat polecany przez znajomych,jednemu naprawiali multi. 2 lata temu skrzynia działa bezawaryjnie.
  6. Ale nas rozrzucili :gwizdanie: Wstępne przydziały do pokoi: BUDYNEK A PARTER 1A 3A WRCLAGUNA + REANATA + PATRYCJA 4A KOLKOV + ASIA + MARYSIA 5A GRIPPEN Z RODZINĄ 6A WYPSIU + MONIKA + AGATKA 7A SLAWEQ + ANGELA + MICHAŁEK 8A YABOO + MAŁGOSIA + ASIA 9A MAJKI + EWA + LENKA PIĘTRO I 11A PATROX, RETRIKAL, ORZEŁ + EWA 12A JARIKO + MARTA, MCM, TOMASZU, KORZEŃ 13A JUREKKRAK + KASIA, TOMEKS + OLA 14A BRYNIA + UKCIO, OZIX + ASIA 15A SPETSNAZ + KAROLINA, KOKOS + BEATA 16A PITER220V, NIPPO83, MK4, DAMIAN25 17A WOJTEKCE + ASIA 18A 19A KOWAL + KASIA, TORETTO_1 + ASIA PIĘTRO II 21A FILIP1001, FAZY, ŁEPSKI, ANDEGRAND + SZYMON 22A ANTONIO + MONIKA, LODÓWA + PATRYCJA 23A BULCZAS + MONIKA, MARCIN J + IWONKA 24A DIMAN + KAŚKA 25A STANLEY + BASIA, MAXITO + KINGA 26A CZESTER + OLA, PATRIKOS + ANIA 27A GUREGORU, TOMI1218, KEŻOR, KĘDZIOR 28A MIRON + DOROTA 29A GREGORY, PUCEK, KROLU, EGON47 30A SOKOLNH + EWELINA PIĘTRO III 31A WIHAJSTER + GOSIA 32A 33A ZIELUCH, TUKAN, OZI_WELLS, YKK 34A KERCZI + KAROLINA, PRZEMIAN + ANIA 35A 36A TRUEOGR + ZUZA 37A THEMON + JUSTYNA 38A JARKO + AGNIESZKA + AMELIA 39A UKASZLB + JADZIA, RAFKA 40A POZIEK + SCARLET + CUBER PIĘTRO IV 41A TOM77, NORBI, I.KALI.I, ADECNEO, CYCATA SPOCONA MULATKA 42A 43A MOSKAL + PAULINA, MUSTI 44A BARTEK1, DRAKO1511, BARTLO79, BARTEK1605 45A GILI + GOSIA, RESZTEK + PAULINA 46A BIENIEK + PAULINA + MYDLO + IWONA BUDYNEK 1 PARTER 3 MANIEK + PAULA 4 CHUDINEZE + WIOLETTA 5 BOBEREK + DOCIA 6 7 GM + MAGDA 8 NOSFER + KASIA UWAGA: Lista nie jest ostateczna, wszystko się jeszcze może zmienić exclam1
  7. Rok temu szarpnęła mi skrzynia w Niemczech jak ruszałem ze świateł była rozgrzana, bo miała za sobą 850km ciągłej jazdy. Jak wróciłem do kraju to wymieniłem w niej olej okazało się,że miałem w skrzyni olej lany do multitronica w Toyotach. Od tego czasu już nic więcej nie szarpało.
  8. to tylko dane katalogowe Ważyłem moje A4 i różnica wagi rzeczywistej od katalogowej, to prawie 100kg :gwizdanie:
  9. Cześć Wpadaj na Spoty
  10. przepływka,czujnik temperatury
  11. Da się,ale opcja Pawlo znacznie rozsądniejsza
  12. właśnie zaczęło mi coś kapać [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________Dzięki znalazłem, cieknie dokładnie w tym samym miejscu.
  13. U mnie silnik AYM skrzynia FSL Resztę podam później
  14. Cześć Wpadaj na spoty
  15. Mam pytanie: Miał ktoś jakikolwiek wyciek ze skrzyni Multitronic ?
  16. i można zagazować nie to co 2.7 biT jest nadzieja,że będzie seryjne 340KM dużym utrudnieniem jest znalezienia manuala :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________Przykładowa aukcja http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=942713579 oczywiście znajomego Jak widać automat jak zdecydowana większość :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 20:08_________________________________________________C4 od nas z klubu rzeczywiście silnik do wymiany [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 20:42_________________________________________________Gdzie ta wielka przewaga bit
  17. Wiem jeszcze o BDG za 4tyś, ale sam silnik, więc swap był by znacznie bardziej kosztowny.
  18. Fajne autko wpadnij na Spota obejrzymy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.10725.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.