Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Po co swap 4,2 na 2,7bit ? V8 fajnie mruczy, ma pakiet S4 i do wyrwania za w miarę rozsądne pieniądze, a osiągi wystarczające. chyba,że jestem za stary,a 300 konne auto to dla młodzieży zwykły dupowóz.
  2. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki za spota
  3. Cześć Wpadaj na Spoty
  4. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    no to jak?
  5. miałem tak w passacie 1.9 na pompkach,wyjebało większość ząbków,ale się nie urwał,myślałem,że silnik do wyjebania,ale po wymianie paska śmigał dalej,kompletnie nic nie stało się z silnikiem zęby są całe,ale co z tego jak niema kulek w rolkach...
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dobra zgadamy się za tydzień może będzie większe zainteresowanie
  7. Wady produkcyjnej i tak sie nie ustrzezesz Wydaje mi się,że padła pompa wody( SKF) zacierała się i chwilami blokowała,widać w niektórych miejscach wytarcia na kółku. W wyniku tarcia zagrzał się pasek przeniósł temperaturą na rolki wytopił się smar i wszystko się w końcu rozpadło. Pasek jest ostro wytarty ale się nie urwał( Gates można śmiało polecać)...
  8. no patrzcie, to samo co u mnie jakiś miesiac temu :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 00:46_________________________________________________swapować na niby igłe czy nawet na coś B, ale i tak trzeba rozrzad wymienic, niewiadomo co z wałkami i resztą, chyba zaczynam powoli mysleć, że jednak te 2,5 tdi jest do dupyyyyyyyyyy to jednak nie to samo co u ciebie wysrał się rozrząd, pompa wody i rolki wszystko na raz. Więc winą nie jest silnik tylko jakaś część rozrządu lub sztuka jego wymiany. wałki są nie tknięte i ciągle w bdb stanie. Skrzypienie było słychać jakieś 2 tygodnie,a Fazy nie zareagował prawidłowo odstawiając auto do mechanika tylko jeździł. AKE jest suchy 3 lata młodszy i przed montażem będzie dokładnie sprawdzony..., ma pompę po regeneracji. Mimo wszystko trzeba zweryfikować temat, bo części miałem od TOM77, a robotę wykonał mój stały mechanik. Więc trzeba dojść kto zawiódł, czy do awarii przyczyniło się co innego, bo za miesiąc chcę wymieniać rozrząd w moim AYM-ie no właśnie z B niema problemu z wałkami i resztą cena takiego motoru jest problemem :gwizdanie:
  9. Fotki z jesieni 09"
  10. za tydzień ma być 180 PS ...
  11. lepiej na BDG po co Ci AKE?? Quattro pewnie nie będziesz rezał a jak wiadomo, że silniki z literką B są lepsze po co z B ma se potem go wziąć do trumny :gwizdanie:Kto mu przy sprzedaży uwierzy,że jest tam np. BDG kompletne AKE za cenę kompletnego rozrządu. W jego aucie ja wymieniałem rozrząd i wiem jakie części wkładałem(wszystko oryginał INA i SKF), a tu się wszysko rozsypało po 40tyś. pompa wody fioletowa w rolkach 0 smaru, k*rwa z jakiego powodu ?... Moje pierwsze skojarzenie to,że zaciął się napinacz i pasek maksymalnie napięty spowodował takie tarcie, sam nie wiem...
  12. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    ja mogę być
  13. Cześć Damian
  14. ....a mówili,że w Rasiji Audi rządzi Też mi się tak wydaje,że tylko Buma ma jakieś porównanie do Audi, bo nowe Mercedesy zaprojektowane do tłustego leniwego dupska elektronika w nich upchana pomaga kierowcy nawet w wyborze pasażera....
  15. zdjęcia z Borska
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Tego,to nie widziałem, jechałem do domu jak gościu na motorze chciał zabłysnąć stanął na jednym kole i przywalił w mający startować za chwilę pojazd .... ogólnie taka pogoda jak jest na tym filmiku to była niesamowita rzadkość tego dnia.
  17. Cześć Robert
  18. Cześć Adam
  19. Cześć Marcin
  20. Cześć Artur
  21. Cześć Wpadaj na Spoty w Kościerzynie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.