Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapraszamy Serdecznie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://sport.wp.pl/gid,11932141,kat,1878,galeriazdjecie.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
miało wyjść Z ale się nie całkiem udało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Stefan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
wstań z kciuka i pisz dwoma rękami
-
[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
Miałem takiego rocznik 86', 1,3 4biegi nie miał nawet zapalniczki. Niezawodny i praktyczny pojazd. Kupiłem go od pierwszego właściciela w DE rocznik1926 z przebiegiem 116tyś wszystkie szyby ori, a lakier igielina Przyleciałem do domu na oryginalnych oponach chwilami ponad 160Km/h Założyłem do niego alufele 13/205, hak i przyczepę na której było czasami 1,5tony. Po roku sprzedałem z przebiegiem 165tyś. Szkoda było, bo to prawdziwy PANCERWAGEN nigdy nawet nie pomyślałem,że coś się w nim może popsuć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Nie chciał bym przeszkadzać,ale mam pytanie do ludzi z regionu, a najlepiej z Kraśnika. Do wykończenia elewacji mojego domu chcę użyć cegły z cegielni znajdującej się w tym mieście, wiadomo,że najlepiej wybrać tę, która ma najlepsze noty na targach budowlanych itd. Jasne,że to jest bardzo ważne jednak z racji,że inwestycja jest dość spora chciałbym poznać opinie miejscowych, która fabryka cegły ma najlepszą opinię w regionie. Z góry dziękuję i pozdrawiam Mam na myśli coś takiego, tradycyjnego
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wiem,że ośka z 1.9 ma serię na 15 cali, ale myślałem,że z Q większa masa i hebel większy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Widziałem dziś w Kościerzynie B6 1,9tdi Quattro na alu piętnastkach. Możliwe,żeby miało seryjnie tak małe hamulce ??