Treść opublikowana przez GILI
- Spoty Kościerzyna
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
to nic nie da bedziesz tylko dłuzej chorował,a trening i tak zmarnowany
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Wychowałem się w PGRze chleb z pasztetem i z krwawą nie jest mi obcy mam łuk brwiowy szyty 3 razy
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ogien i juz lecisz bokiem zależy co pod maska Silnik :polew: Taki
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ogien i juz lecisz bokiem zależy co pod maska
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Powiem tak ,,po co jechac na recznym,jak mozna dac w piz*e'' to sie tyczy rwd w q trza najpierw puścić gaz szarpnąć kierownicą i wtedy w piz... z reszta co ja tam wiem jeżdżę ośką w automacie
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Powiem Ci tak kiedyś za młodu jeździłem Simsonem po śniegu polnymi drogami (oczywiście 1 i 2) miałem też MZ 250 ale ona na takie zabawy była za ciężka ,kilka lat temu rowerkiem jeżdziłem po rzecce (Głuszynka/Kopla-na mapie google widać ją) najlepiej było z ruszaniem i z hamowaniem -albo podpurka albo wyjebka . Tej zimy też zafundowałem sobie kilka przejażdżek (po ubitym śniegu). Jeśli ktoś nie prubował (i nie straszne mu upadki),a ma okazję to naprawdę niech sprubuje (nie mówię co dziennie) jest frajda. Chyba nie jestem zbyt ekstremalny ? pewnie masz teraz wyjmowaną szufladę i zostawiasz ząbki na noc w szklaneczce
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Wiem, nie wyrabiam z odpisywaniem To ja napisze co u Ciebie słychać PS. Taka prośba do organizatorów :gwizdanie: , na kilka dni przed zlotem zadzwońcie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych żeby szczególnie zadbali o poszczególne drogi w zw. ze zlotem, bo np ja mam prawie 700km do Bukowiny, a dziś trasę 60 km jechałem 1,5h w ten śnieg, czyli 700km to jakieś 18 h drogi z postojami a jadę sam bez zmiennika Nie przezywaj ja jadę 1400 km bez zmiennika i to jeszcze na letnim ogumienie A jak się boisz to weź sobie laweciarza, auto dojedzie i ty nie będziesz zmęczony Musisz na letnich jechać :?: Rok temu dużo takich było i potem żałowali Albo weź na koła ze sobą i jak będzie się pojawiał śnieg to postój na stacji i jazda ze zmianą kół to był jeden z nich przyleciał na takich naleśnikach,że nie pytaj :polew:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zrobił to tak delikatnie,że uwierzył bym nawet,że w miedzy czasie bawił się pindolem ośka syncro różnicę widać, ile wysiłku potrzebował ten pierwszy,żeby postawić choć trochę T4...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy mówił,że chyba nie jedzie,ale nie pisze więc może jednak poleciał na CM
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...ale sypie śnieg, można by w sobotę kulig powtórzyć
-
[B5 AGB] Średnica felg
Dzięki za konkret. Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce. Pozdr na bębnowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to może to jednak Twój OLO :gwizdanie:- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Wybacz kolego,żebym w tej pogodzie zapierdzielał na rowerze po lasach :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Pościelisz mu obok Poźka :naughty: nieopodal koni- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moim zdaniem nie głupio planuje,ale jak znam życie... :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zobacz tutaj : http://mmo.pl/rowerki-treningowe-c-38_42.htmlmasz duży wybór i szeroki zakres cenowy z tych to myślę,że ewentualnie ten http://mmo.pl/rower-magnetyczny-hs-56r-p-220.html - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia