Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No i Intero Mediolane w finale
  2. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  3. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No i zrobiło sie nerwowo :gwizdanie: 1:0
  4. Cześć Wpadaj na Spoty
  5. Rowy są bardzo ciekawe, jest dość spokojnie.
  6. Jak zwykle :gwizdanie:
  7. W jakim punkcie stanęliśmy z koszulkami? Dużo ludzi było chętnych na zanabycie?
  8. Podobnie jest w Jastrzębiej Górze i na Półwyspie,ale drożej
  9. Cześć Wpadaj na Spoty
  10. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja też
  11. mnie i Fazego dziś nie będzie.Podrzuci mi ktoś projekt napisu na koszulce tego z mapą i napisem w środku.
  12. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Bayern w finale
  13. ..a zastanawiałem się z kąt to mam :polew:
  14. będą koszulki ?
  15. Pamiętacie tego pana ze Zlotu w Stężycy rok temu
  16. No to robić Mam zamiar pojawić się w takiej na VW Manii :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:56_________________________________________________Fazy w swoim żywiole Cała nasza ekipa w Kaletce
  17. To tak jak by ktoś z was zamówił szafę na wymiar, a goście w trakcie montażu przecięli rurę z gazem,a dom wyleciał by w powietrze. Kogo wina ? Wiadomo....po co to dziecinne tłumaczenie. Niema to jak antyreklama
  18. Patrz nie byłem tu dwa dni..... możesz podjechać kiedy chcesz Miał ktoś robić koszulki dla Pomorza ? :gwizdanie:
  19. Przed walką myślałem, że Adamek padnie w połowie walki,a tu miłe zaskoczenie. Walczył naprawdę nieźle, widać,że jednak się rozwija
  20. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dziś sobota Będę,na spocie po 18tej
  21. winietę można kupić na stacji benzynowej,najlepiej po Czeskiej stronie. Po Czechach jeździ się bardzo fajnie znaki i drogowskazy są bardzo przejrzyste wystarczy tylko jechać tak jak prowadzą,a bardzo łatwo trafić do celu. Jedyny problem to Policja Czeska ma legendarnie złe podejście do Polskich kierowców osobówek
  22. Robiłem kilka razy wypad do Pragi z Karpacza,przejście w Jakuszycach. Fajna trasa przez góry,a później ekspresówka. Nie zapomnij kupić winiety. Do Karpacza w brew pozorom nie jest daleko z Pomorza.
  23. Mam gościa który wytoczy ci co zechcesz
  24. zboczuchy wrzuciły zdjęcie do innego działu,ale dla mnie,to jest właśnie Youngtimer, auto które było świetne w swoich czasach i dzielnie znosi próbę czasu,a do tego można nim bez problemu jeździć co dziennie i do tego wspaniale wygląda.
  25. GILI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    przed chwilą włączyłem druga żółta i drugi już ma czerwoną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.