Treść opublikowana przez GILI
-
Liga Mistrzów 2009-2010
No i Intero Mediolane w finale
-
Liga Mistrzów 2009-2010
- Liga Mistrzów 2009-2010
No i zrobiło sie nerwowo :gwizdanie: 1:0- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty- Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
Rowy są bardzo ciekawe, jest dość spokojnie.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak zwykle :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W jakim punkcie stanęliśmy z koszulkami? Dużo ludzi było chętnych na zanabycie?- Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
Podobnie jest w Jastrzębiej Górze i na Półwyspie,ale drożej- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty- Liga Mistrzów 2009-2010
ja też- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie i Fazego dziś nie będzie.Podrzuci mi ktoś projekt napisu na koszulce tego z mapą i napisem w środku.- Liga Mistrzów 2009-2010
Bayern w finale- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
..a zastanawiałem się z kąt to mam :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będą koszulki ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pamiętacie tego pana ze Zlotu w Stężycy rok temu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to robić Mam zamiar pojawić się w takiej na VW Manii :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:56_________________________________________________Fazy w swoim żywiole Cała nasza ekipa w Kaletce- Czy to komuś od nas rozwalili auto?
To tak jak by ktoś z was zamówił szafę na wymiar, a goście w trakcie montażu przecięli rurę z gazem,a dom wyleciał by w powietrze. Kogo wina ? Wiadomo....po co to dziecinne tłumaczenie. Niema to jak antyreklama- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrz nie byłem tu dwa dni..... możesz podjechać kiedy chcesz Miał ktoś robić koszulki dla Pomorza ? :gwizdanie:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Przed walką myślałem, że Adamek padnie w połowie walki,a tu miłe zaskoczenie. Walczył naprawdę nieźle, widać,że jednak się rozwija- Spoty Kościerzyna
Dziś sobota Będę,na spocie po 18tej- Trasa Gdańsk-Praga jak jechać????
winietę można kupić na stacji benzynowej,najlepiej po Czeskiej stronie. Po Czechach jeździ się bardzo fajnie znaki i drogowskazy są bardzo przejrzyste wystarczy tylko jechać tak jak prowadzą,a bardzo łatwo trafić do celu. Jedyny problem to Policja Czeska ma legendarnie złe podejście do Polskich kierowców osobówek- Trasa Gdańsk-Praga jak jechać????
Robiłem kilka razy wypad do Pragi z Karpacza,przejście w Jakuszycach. Fajna trasa przez góry,a później ekspresówka. Nie zapomnij kupić winiety. Do Karpacza w brew pozorom nie jest daleko z Pomorza.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam gościa który wytoczy ci co zechcesz- Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
zboczuchy wrzuciły zdjęcie do innego działu,ale dla mnie,to jest właśnie Youngtimer, auto które było świetne w swoich czasach i dzielnie znosi próbę czasu,a do tego można nim bez problemu jeździć co dziennie i do tego wspaniale wygląda.- Liga Mistrzów 2009-2010
przed chwilą włączyłem druga żółta i drugi już ma czerwoną? - Liga Mistrzów 2009-2010