Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
damy radę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pomyślimy po świętach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
od 9 rano ale możemy się podłączyć póżniej, bez rajdów czyli tak gdzieś o 16tej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
30 styczeń
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cytat. admina z PKA Koszt dyskoteki (jeśli miał by być w tym catering który my mamy to 70PLN) + 15 kulig. takie mamy teraz info. Dokładnie będzie wiadomo w poniedziałek. Jeśli chodzi o samą imprezkę jest to kwestia do dyskusji już w nowym roku. Mam tez nadzieję że namówisz ludków do udziału w samym rajdzie - koszt maks 30 PLN ale może ulec zmniejszeniu - jednak musiałbym znać ilość załóg (aut) do 10 stycznia. Myślę że koszta do przełknięcia. Imprezka bez prowiantu+kulig+rajd = powinno się zamknąć w kwocie 50-55PLN.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chodzi mi o to żeby wpaść tam na jeden dzień kulig, dyskoteka i do domu. można też zarezerwować nocleg
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co myślicie o tym? http://www.pkaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=1090&postdays=0&postorder=asc&start=0 nasz nick A A4 Kpl hasło 3cityok tylko nie pisać bzdur
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Myślę,że jest tam kawałek biznesu dla mnie, pojadę busem z przyczepą,zabiorę kilka bezrobotnych w okresie zimowym panien. Z listy widać,że kolejka będzie długa
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Zapomniałeś o odkurzaczach i nawilżaczach powietrza :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
165, 166
-
[B6 AKE] Moja Audi 2.5 Tdi Quattro
Ładne autko, mam taki sam środek, poszedłeś w chrom... jak kto lubi
-
Szwedzki tuning naszego malucha (fotoreportaż na forum)
Po rejestracji widać,że maluszek latał kiedyś po ulicach Wejherowa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to pewne :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest przecież jaszcze 12 wolnych miejsc :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
No ja myślę że nauczeni doświadczeniem (przez Poznaniaków ) w tym roku się p[ostarali o jakieś damskie towarzystwo zapomnieliście ...owieczki
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To pij za swoje albo od kogoś innego :gwizdanie: no to od Mirona będę sączył :polew: w rewanżu go przewieziesz po okolicy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lodówa
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To pij za swoje albo od kogoś innego :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
to znajdź taką co chce :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To jaki jest charakter tego wątku informacyjny, luźny czy matrymonialny ??
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html :hi:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wolał bym Audi, ale ta jest golutka i znacznie droższa od paska. Volkswagen ma chociaż fajne fotele.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia