Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. pomyślimy po świętach
  2. od 9 rano ale możemy się podłączyć póżniej, bez rajdów czyli tak gdzieś o 16tej
  3. cytat. admina z PKA Koszt dyskoteki (jeśli miał by być w tym catering który my mamy to 70PLN) + 15 kulig. takie mamy teraz info. Dokładnie będzie wiadomo w poniedziałek. Jeśli chodzi o samą imprezkę jest to kwestia do dyskusji już w nowym roku. Mam tez nadzieję że namówisz ludków do udziału w samym rajdzie - koszt maks 30 PLN ale może ulec zmniejszeniu - jednak musiałbym znać ilość załóg (aut) do 10 stycznia. Myślę że koszta do przełknięcia. Imprezka bez prowiantu+kulig+rajd = powinno się zamknąć w kwocie 50-55PLN.
  4. chodzi mi o to żeby wpaść tam na jeden dzień kulig, dyskoteka i do domu. można też zarezerwować nocleg
  5. Co myślicie o tym? http://www.pkaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=1090&postdays=0&postorder=asc&start=0 nasz nick A A4 Kpl hasło 3cityok tylko nie pisać bzdur
  6. Myślę,że jest tam kawałek biznesu dla mnie, pojadę busem z przyczepą,zabiorę kilka bezrobotnych w okresie zimowym panien. Z listy widać,że kolejka będzie długa
  7. Zapomniałeś o odkurzaczach i nawilżaczach powietrza :gwizdanie:
  8. Ładne autko, mam taki sam środek, poszedłeś w chrom... jak kto lubi
  9. Po rejestracji widać,że maluszek latał kiedyś po ulicach Wejherowa
  10. to pewne :decayed:
  11. Jest przecież jaszcze 12 wolnych miejsc :gwizdanie:
  12. No ja myślę że nauczeni doświadczeniem (przez Poznaniaków ) w tym roku się p[ostarali o jakieś damskie towarzystwo zapomnieliście ...owieczki
  13. To pij za swoje albo od kogoś innego :gwizdanie: no to od Mirona będę sączył :polew: w rewanżu go przewieziesz po okolicy
  14. To pij za swoje albo od kogoś innego :gwizdanie:
  15. to znajdź taką co chce :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. To jaki jest charakter tego wątku informacyjny, luźny czy matrymonialny ??
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html :hi:
  18. Wolał bym Audi, ale ta jest golutka i znacznie droższa od paska. Volkswagen ma chociaż fajne fotele.
  19. Witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.