Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sprawdzę Adaś jaki mi jest potrzebny i dam znać
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
5x10 w szerokim do klatki? no nie każdy potrafi... ja też czasami nie dam rady, wtedy ktoś pomoże. Zastanawiam się tylko jaki w tym powód do śmiechu bo to temacik pakierów ciągnięty już dwa lata Po zatem macie po dwadzieścia latek, czyli okres największej świetności fizycznej o wadze już nie wspominając, a waga ma największe znaczenie w tym ćwiczeniu. ...i przyznam trochę zaświrowałem, nie każdy jest tego samego wzrostu,koloru skóry i wyznania
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Przypadkiem wskoczyłem w ten temat i troszkę się uśmiałem. Jak można nie dac rady podciągnąć się 10 razy na drążku. W życiu ćwiczyłem trochę w wojsku, po za tym nie chodziłem na siłownie czy fitnessy, pracuję fizycznie i tyle. U kumpla na grilu założyliśmy się kto walnie więcej powtórzeń na drążku najmniej podciągnął się jeden koleś właśnie 10razy, a ja przy wadze 98kg zrobiłem 17powtórzeń, wygrał kolo 42, ale ten już ćwiczy. Myślę,że genetyka ma największe znaczenie w mojej rodzinie wszyscy faceci są raczej krępi i dobrzy w siłowaniu na rękę. Znam jednak kolesi,którzy z chuderlaków przemienili się w niezłe kabany i to tylko dlatego,że rozpoczęli regularne ćwiczenia, oczywiście wszyscy zazdrośni,mówią,że koksują, ale ja myślę,że tylko nieliczni,ale przez takie pieprzenie wpycha się gówniarzy w różne tabletki i zastrzyki, bo bez tego się nie da...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam wymianę oleju w busie w Audi niedawno wymieniałem,ale myślę,że mógłbym też zakupić. Razem będzie z 12litrów.
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
byłem przy narodzinach dwójki moich dzieci. Przyznam,że córki jest mocniejszy w decydującym momencie mi nogi zmiękły, mimo,że za pierwszym razem zachowałem spokój.Warto, to zrobić nie tylko dla siebie, ale głównie dla żony znacznie łatwiej bedzie jej przejść przez trudny okres po porodzie...
-
Ile można zapłacić za zadbaną B7 2,0TDI w DE?
Za zadbany egzemplarz trzeba dać w okolicy 15-16tyś. Dużo zależy od wersji i regionu w którym autko stoi.
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
Gratki Wczoraj przyszła na świat córka klubowicza z pomorza, czyli prawie jak bliźniaczki
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
Można, to zrobić łatwiej....
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Hongkong Ps. Jakby kto chciał to są do kupienia , ja wróciłem do ori stanu podobno masz jeszcze dwie raty do spłaty i już się ich pozbywasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Spoty Kościerzyna
- Spoty Kościerzyna
kpt.wóda zazwyczaj jest pasażem, a co za tym idzie nie wlepiają mu mandatów- Spoty Kościerzyna
w tej chwili jest w DE [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:51_________________________________________________ mówisz jak byś mnie widziała- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A6 chcę kupić. na gaz [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:37_________________________________________________ No to nic tylko POGRATULOWAĆ !!! Przyłączę się skromniutko...oby się dobrze chowała- Spoty Kościerzyna
Wkurzają mnie te spoty. Co chwilę przejeżdża jakieś A4 po parkingu goście się gapią i nic jadą dalej Panowie i Panie, spokojnie można się zatrzymać pogadać w pysk nikt nie da- Spoty Kościerzyna
[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________Chyba ktoś pomylił parking- Mandat w Niemczech
Mylisz się. Inaczej traktowany jest w Niemczech Weiss,a inaczej Kowalski. Dość o tym, porozumienia między krajami niema, w tej sprawie. podpisałem mandat na 110euro, a nie 240. Co mam zapłacić, uiszczam na czas, co nie znaczy,że mam się dać okradać i płacić dwa razy za to samo. Dziękuję wszystkim za szczere wypowiedzi- Spoty Kościerzyna
Ja za chwilę będę Mam nadzieję,że będzie ktoś jeszcze,oczywiście w starym miejscu- Mandat w Niemczech
Że jesteśmy w UE,to nie znaczy,że Polska to Niemcy i nie są w stanie wyegzekwować ode mnie tej kasy na tych samych zasadach jak od obywatela ich kraju. Po prostu jesteśmy nadal suwerennym krajem, mamy inny rząd, parlament, sądy itd. Minęło trochę czasu i już się wywiedziałem trochę w tej sprawie, gościu dał mi mandat 110e reszta została naliczona później. Jeśli jesteś biegła z języka to podjedź na spota pogadamy :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co ty Tomek swoje dwaipółtdei chcesz sprzedać?? Kupiłeś coś,czy szukasz??- Spoty Kościerzyna
nie świruj :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,16871,vSort,1,vTime,3- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na spotach jestem innym człowiekiem - Nowicjusz - wątek powitalny