Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Sprawdzę Adaś jaki mi jest potrzebny i dam znać
  2. 5x10 w szerokim do klatki? no nie każdy potrafi... ja też czasami nie dam rady, wtedy ktoś pomoże. Zastanawiam się tylko jaki w tym powód do śmiechu bo to temacik pakierów ciągnięty już dwa lata Po zatem macie po dwadzieścia latek, czyli okres największej świetności fizycznej o wadze już nie wspominając, a waga ma największe znaczenie w tym ćwiczeniu. ...i przyznam trochę zaświrowałem, nie każdy jest tego samego wzrostu,koloru skóry i wyznania
  3. Przypadkiem wskoczyłem w ten temat i troszkę się uśmiałem. Jak można nie dac rady podciągnąć się 10 razy na drążku. W życiu ćwiczyłem trochę w wojsku, po za tym nie chodziłem na siłownie czy fitnessy, pracuję fizycznie i tyle. U kumpla na grilu założyliśmy się kto walnie więcej powtórzeń na drążku najmniej podciągnął się jeden koleś właśnie 10razy, a ja przy wadze 98kg zrobiłem 17powtórzeń, wygrał kolo 42, ale ten już ćwiczy. Myślę,że genetyka ma największe znaczenie w mojej rodzinie wszyscy faceci są raczej krępi i dobrzy w siłowaniu na rękę. Znam jednak kolesi,którzy z chuderlaków przemienili się w niezłe kabany i to tylko dlatego,że rozpoczęli regularne ćwiczenia, oczywiście wszyscy zazdrośni,mówią,że koksują, ale ja myślę,że tylko nieliczni,ale przez takie pieprzenie wpycha się gówniarzy w różne tabletki i zastrzyki, bo bez tego się nie da...
  4. Mam wymianę oleju w busie w Audi niedawno wymieniałem,ale myślę,że mógłbym też zakupić. Razem będzie z 12litrów.
  5. byłem przy narodzinach dwójki moich dzieci. Przyznam,że córki jest mocniejszy w decydującym momencie mi nogi zmiękły, mimo,że za pierwszym razem zachowałem spokój.Warto, to zrobić nie tylko dla siebie, ale głównie dla żony znacznie łatwiej bedzie jej przejść przez trudny okres po porodzie...
  6. Za zadbany egzemplarz trzeba dać w okolicy 15-16tyś. Dużo zależy od wersji i regionu w którym autko stoi.
  7. Gratki Wczoraj przyszła na świat córka klubowicza z pomorza, czyli prawie jak bliźniaczki
  8. Hongkong Ps. Jakby kto chciał to są do kupienia , ja wróciłem do ori stanu podobno masz jeszcze dwie raty do spłaty i już się ich pozbywasz
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    brranoc
  10. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    kpt.wóda zazwyczaj jest pasażem, a co za tym idzie nie wlepiają mu mandatów
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    w tej chwili jest w DE [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:51_________________________________________________ mówisz jak byś mnie widziała
  12. A6 chcę kupić. na gaz [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:37_________________________________________________ No to nic tylko POGRATULOWAĆ !!! Przyłączę się skromniutko...oby się dobrze chowała
  13. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Wkurzają mnie te spoty. Co chwilę przejeżdża jakieś A4 po parkingu goście się gapią i nic jadą dalej Panowie i Panie, spokojnie można się zatrzymać pogadać w pysk nikt nie da
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________Chyba ktoś pomylił parking
  15. Mylisz się. Inaczej traktowany jest w Niemczech Weiss,a inaczej Kowalski. Dość o tym, porozumienia między krajami niema, w tej sprawie. podpisałem mandat na 110euro, a nie 240. Co mam zapłacić, uiszczam na czas, co nie znaczy,że mam się dać okradać i płacić dwa razy za to samo. Dziękuję wszystkim za szczere wypowiedzi
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja za chwilę będę Mam nadzieję,że będzie ktoś jeszcze,oczywiście w starym miejscu
  17. Że jesteśmy w UE,to nie znaczy,że Polska to Niemcy i nie są w stanie wyegzekwować ode mnie tej kasy na tych samych zasadach jak od obywatela ich kraju. Po prostu jesteśmy nadal suwerennym krajem, mamy inny rząd, parlament, sądy itd. Minęło trochę czasu i już się wywiedziałem trochę w tej sprawie, gościu dał mi mandat 110e reszta została naliczona później. Jeśli jesteś biegła z języka to podjedź na spota pogadamy :gwizdanie:
  18. Co ty Tomek swoje dwaipółtdei chcesz sprzedać?? Kupiłeś coś,czy szukasz??
  19. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie świruj :gwizdanie:
  20. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,16871,vSort,1,vTime,3
  21. na spotach jestem innym człowiekiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.