Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. gaz w rączce przy kierownicy
  2. to jest wersja indywidualna
  3. albo czort-line
  4. może w końcu się wyciągnął
  5. jak byłem ostatnio to mydło miał na sobie krótkie spodnie,ale nie było tak dzisiaj ??
  6. to też [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:22_________________________________________________co tam? jakaś stypa była? co tak cicho
  7. Mam rodzinę w Kanadzie, która wyemigrowała tam z Niemiec i z tego co słyszałem wiedzie im się bardzo dobrze tyle,że wujek jest lekarzem.Wiem,że ciotka pracuje w biurze, ale nie wiem czym dokładnie się zajmuje. Dosyć szybko się dorobili i nie chcą wracać.Kontakt z nimi utrzymuje tylko moja dalsza rodzina i wydaje mi się,że raczej się odizolujesz od tych którzy zostaną w Europie,takie życie Podejrzewam,że warunki pracy będziesz miał lepsze jak w Belgi, ale lepiej pogadać z ludźmi,którzy tam pracują i mieszkają, bo każdy kraj ma plusy i minusy, zależy tylko których jest więcej.
  8. Witaj Wpadaj na pomorskie
  9. ..a ty Bieniek?
  10. przyjechaliśmy przeczyścić kominy
  11. co jest? porządna seria
  12. na to się zapowiadało już ostatnio stoi pewnie u siebie w sklepie na kasie z tymi miętowymi oczkami....
  13. myślałem,że tu się porusza tylko świńskie tematy
  14. Ta fajna chata,to pewnie dom rodzinny. 3piętrowe bloki były w PGRach i to był mój dom rodzinny dom czyt.mieszkanie (dla wiadomości pana Tukana)
  15. Dziwi mnie jedno... masz fajną chatę(widziałem gdzieś kiedyś na zdjęciach), a Audi stoi w blaszanym garażu??
  16. Przyjadę z rodzinką i zrobicie zrzutę na zakupydla nas
  17. bo nie wiem czy będzie piwo :polew: Nie wiem czy w tą środę będzie bo mam drugą zmianę - jak będzie mniej roboty to się urwę a jak nie to na następnym spocie :> Najlepszego Nie mam żadnej zmiany i w środę zamierzam być po krótkiej przerwie
  18. GILI odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    daj miejsce i termin, znasz lepiej miasto my się dostosujemy
  19. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Witam Pojawię się dopiero za dwa tygodnie. Pozdrawiam wytrwałych, bo słyszałem,że już mrozi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.