Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Witaj na forum
  2. Będą Wielkie Konie B8 pod choinkę mydełko
  3. Fajne plany Szkoda,że niema zdjęć ...
  4. a pytałeś Gośki czy możesz [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:22_________________________________________________Mówię poważnie, są dwie opcje jak bedzie zainteresowanie to utworzę wątek.ale jak znam życie nie bedzie :gwizdanie:
  5. [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 21:01_________________________________________________Jest możliwość zorganizowania kuligu...oczywiście nie teraz jak będzie śnieg, co o tym myślicie ?
  6. Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie
  7. to samo ale z zewnątrz?http://poziek.wrzuta.pl/film/9eggF0dCLH2/dscn3426
  8. MAKITA Używam sprzętu (wkrętarki,wiertarki,młoto-wiertarki,mieszadła czy szlifierki kątowe) tej firmy od ponad dziesięciu lat, ogólnie bardzo mało awaryjny, gdy wymieniam szczotki po wielu latach użytkowania można zauważyć tryby w idealnym stanie. Solidna jakość elektronarzędzi makity nie przekłada się niestety na narzędzia o napędzie spalinowym. Tu dla mnie ideałem jest Stihl
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzisiaj mnie nie będzie... Imprezka domowa
  10. Lepszy Pantofel niż Kartofel
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Tak, Gośka.. to praktycznie jej samochód, sam używam go sporadycznie tylko pożycza Ci na spoty i zloty ogólnopolskie? na co dzień jeżdżę najlepszym autem na świecie T4 Multivan 2.5tdi:naughty:
  12. Może przełożymy popijawkę na przyszłą sobotę ?? Gośka zaprosiła kilku gości z rodziny i nie chciał bym jej mieszać planów ...
  13. Zgadza się Maniek, to była Gośka ale,że poznałeś autko
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Tak, Gośka.. to praktycznie jej samochód, sam używam go sporadycznie
  15. :polew: dobre ... fota z napieciem poslada musi byc :good: Przez moje owłosienie żadna rzeźba się nie przebije, więc trudno będzie :gwizdanie:
  16. Powiem wam szczerze,że wymiary i szpanowanie innym mnie nie interesowało i gdy miałem ok 20lat ludzie pytali czy koksuję a nawet nie ćwiczyłem... Nie wiem nawet ile mam w łapie,w wojsku był jeden nawiedzony co wszystkim mierzył,doszedłem do dosyć imponujących wyników w wyciskaniu na ławce,ale to już historia... Wracając do kwestii drążka rekordzistą świata w podciąganiu z ciężarem był swego czasu Polak Jan Łuka trener Floty Gdynia, znam go osobiście, bo w wojsku byłem nurkiem i często mieliśmy zajęcia na basenie Floty.Gościu w wieku 60lat podciągnął się nachwytem z sto kilo uwiązanym do nóg. Ten ma się czym chwalić Więc koledzy wróćcie do fajnego klimatu tego wątku i przestańcie się napinać [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________http://www.fit.pl/gwiazdyfit/jan_luka,122,19,19,1116,3390,0,0,0.html http://www.sfd.pl/Jan_%C5%81uka_-_fenomen_na_skal%C4%99_swiatow%C4%85-t312244.html Liczy się człowiek nie wymiary
  17. Sprawdź otwór centrujący i długość śrub,bo jeśli są za długie,to mogą haczyć o elementy układu hamulcowego.
  18. no to ładnie doyebałeś :polew: :polew: :polew: spróbuj tyle zrobić nachwytem i wtedy zobaczymy kto sie bedzie śmiał :polew: no..ale wtedy już na dwóch rękach mogę ? A co Ty masz 100 lat ? Bez problemu wrócisz do formy to będzie trzeba zacząć rozglądałem się na kilku stronach z linków,które tu wrzucaliście i mogę normalnie ćwiczyć, tylko potrzebna będzie dłuższa rozgrzewka.
  19. Wpadaj... nie wyobrażasz sobie jaki zemnie spokojny człowiek i jak się trzeba starać,żeby wyprowadzić mnie z równowagi
  20. o podchwyt mi chodziło Zastanawiam się nad rozpoczęciem treningów. Myślicie,że to ma sens w moim wieku?? Chodziłem,rok na siłownię w wojsku,raczej nie regularnie i bez wczuwania się w dietę. efekt był taki,że przytyłem 15kg, a w łapie urosło mi 7cm. Minęło jednak od tego czasu 11lat!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.