blade13

Wielkie brawa za starania .

To sie jest wlasnie pasja do samochodow. Niby taki zwykly passacik ale jak inny !!!

Bardzo fajny CAR :good:

blade13 ładne autko-fajnie się prezentuje, widzę że Dziewczynę masz jak Moja też lubi mi takie gadżety sprawia.

ladna furka :naughty: spodobalo mi sie te podszybie on nowszego modelu i oslona filtra powitrza bede musial tak zrobic u siebie i podobnie bedzie takze z interkulerem :wink4:

Fajne autko widziałem je w Kościerzynie :good: , niestety nie spotkaliśmy się na vw manii, byłem Multivanem stałem obok Bulego rocznik 60'.

Śmiało wpadaj na spoty :hi:

Tu taż możesz http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html :cool1:

Az sie prosi zebys te czarne dokladki pomalowal w kolor :) Bo same listwy to za malo :decayed:

Blade, wszystkom ładnie pięknie, ale byś wyjął te ... żarówki z przednich kierunków - już nie będę mówił jak wyglądają :sick3:

Kup sobie srebrne na allegro - prawie ich nie widać w kloszu.

Ja mam srebrne z allegro (Carpoint chyba) i święcą n a żółto lepiej niż żółte, a wogóle ich nie widać.

dokladnie mam te same i blyskaja za***iście na zolto, mialem w misku mam w a4 i u ojca w gejlookach w golfie jezdza, jest kox :good: tych chromoblekitnych nie trawie :sick3:

No właśnie bezpieczeństwo i do tego wygląd :good:

Może miałeś jakieś wybrakowane (???), bo te mimo, że są srebrne to naprawdę daję mocno na pomarańczowo (lepiej, niż zwykłe pomarańczowe).