Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatrixXXL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatrixXXL

  1. A nie ma ktoś takich oprawek z rozbitka??
  2. Dodatkowa pompka wody zdechla lub skonczyly sie szczotki w niej. Mialem to samo i u mnie wymiana pompki przyniosla efekt. Mozesz rowniez zregenerowac swoja pompke. ok. jakaś z allegro podejdzie? A jak ze sterowaniem z pilota, można dokupić?
  3. Witam. Nie działa webasto a błędy mam takie: 1415 - Pompa V55 przerwa lub zwarcie do plusa 1415 - Pompa V55 zwarcie do masy nr sterownika 8E0265105A, Czy można do tego webasta dokupić pilota?
  4. Witam. Nie działa webasto a błędy mam takie: 1415 - Pompa V55 przerwa lub zwarcie do plusa 1415 - Pompa V55 zwarcie do masy nr sterownika 8E0265105A, Czy można do tego webasta dokupić pilota?
  5. Super kolorek no i wypasik. Jak możesz to napisz ile Ćię kosztowała.
  6. No Ja ją mam od kwietnia, historię auta znam, bo to od znajomego który nią śmigał 5 lat. Silnik ma nowe wałki i itp. mały off, jaki kabelek do tego autka? ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 10:16 ---------- no i pierwszy mały mod, zrobienie DRL na długich:))
  7. Chyba jest tak jak w b6. Tu jakiś link mr-fix.pl - Audi A4 B7: Kasowanie wezwania do serwisu aha po skasowaniu musisz zrobić ok 500km i dopiero pojawią się inf ile km i dni do następnej wymiany. Pzdr
  8. Dzięki. A te gniazda W5W podejdą do klosza z xenonem??
  9. Witam. Mam uszkodzone jedno gniazdo (oprawę) żarówki postojowej H6W (lampa ksenon). Wie ktoś może gdzie taką oprawkę dostanę oprócz ASO, może ma ktoś nr części. ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 19:50 ---------- up
  10. no ja niestety mam bez złączy na wierzchu, więc kicha, no chyba że jest jakiś adapter żeby mieć BT
  11. kiere mam, to co dokładnie mam kupić??
  12. Witam. Mam podobny uchwyt w swojej B6, pod jaki model telefonu on jest? PODSTAWA TELEFONU AUDI A4 B7 8E0 (3548769525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  13. kostke kupisz w ASO za 17zeta,piny u tego gościa Przedmioty użytkownika Gelson_Mandela - Strona 2 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeszcze jakbyś podał mi nr tej kostki i piny które mam kupić to będę wdzięczny
  14. Witam. Moduł drl podłączyłem i działa ok. Mam też kupiony ten przekaźnik i włącznik drl (ale bez kostki), ale nie bardzo wiem jak to podłączyć ten przekaźnik. Czy mógłby ktoś dokładniej opisać? Skąd wykorzystać piny jak nie mam kostki do drl?
  15. U mnie brak zmieniarki, to niestety silniczki od nawiewów:(
  16. Co dokładnie masz na myśli z tym AIO? Bo nie bardzo wiem.
  17. zainwestuj w coś dobrago np. vcds 10.6:wink: za drogi, musi ten z viaken wystarczyc niewiem czy wystarczy a jak nie podleć do jakiegoś elektryka niech skasuje błędy i walnie procedure:wink: dokładnie tak zrobię, kabelek się przyda, jak nie ogarnie to do elektryka. Mam nadzieje że to będzie to przez ten zapłon a nie poszedł jakiś czujnik/ ---------- Post dopisany 19-08-2013 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 20:57 ---------- Witam. Kabelek z Viaken ogarnął ksenony, błąd skasowany, światła wyregulowane. Pzdr
  18. Witam. Odczytałem błędy klimy i oto jakie mam: 1 Fault Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent i drugi V107. Ktoś pomoże?
  19. Witam. Lakier mam w dobrym stanie, ale chce od czasu do czasu prze-woskować bo autko cały czas nie garażowane. więc jaki zestawik wybrać do ręcznej polerki? Kolor srebrny.
  20. Ładna, sam nie dawno sprzedałem tyle, że 523i 99r. Służyła 5 lat, teraz a4b6 2.5 TDI Avant. Pozdr.
  21. zainwestuj w coś dobrago np. vcds 10.6:wink: za drogi, musi ten z viaken wystarczyc
  22. to jaki polecasz? ten z viaken też nie ogarnie??
  23. Właśnie szukam kabelka czy ten będzie ok? Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji czy może http://allegro.pl/sn58-interfejs-kabel-diagnosty-vag-usb-obd-vw-audi-i3401549899.html:slina:
  24. no dokładnie tak zrobiłem, włączałem zapłon przy wyjętej lampie.
  25. Witam. dziś wyjmowałem lampę i po ponownym zamontowaniu wyskoczyła zółta ikonka od samopoziomowania.od czego zacząć sprawdzanie? Czy możliwe ze źle wsadziłem lampę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.