Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior555

Pasjonat - P
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior555

  1. Sprawdzę i jutro dam znać czy zaloguje tempomat do silnika
  2. Sprawdziłem dziś czujniki sprzęgła i hamulca,działają manetka tempomatu reaguje bo gdy wejdę w 16-Steering Wheel- meas Block- group 004 to wszystkie przyciski w manetce reagują,tempomat również zakodowany (kodowanie 04041),a tempomat ani myśli działać czy ktoś wie co może być jeszcze powodem braku tempomatu,dodam że moduł z literką Q na końcu.
  3. Panowie jak sprawdzić vagiem czujnik położenia pedału hamulca i sprzęgła? Bo dołożyłem tempomat ,zakodowałem i d*pa,nie działa Jak wejdę w module w bloki pomiarowe w bodajże kabał 4 i naciskam przyciski tempomatu to działa więc chyba któryś z czujników padł
  4. Panowie posiadam mikrofon o oznaczeniu 4L1 035 711 B kolory kabelków biały i czarny i teraz pytanie czy + i - to standardowo czarny - ,a biały +?
  5. chyba że bateria w czujniku ciśnienia już się wyczerpała i dlatego tak świruje.
  6. a czy ktoś może podpowiedzieć jaki kabelek zakupić żeby przeciągnąć do mikrofonu ? W oryginale idzie dość cienki ekranowany a jak chodziłem po sklepach muzycznych to maja same grube :/ ewentualnie może ten kabelek ma jakieś oznaczenie to bym zakupił na all...
  7. Panowie czy uda mi się odpalić sdsa na RNSie Ledowym o takim oznaczeniu Controller: 8P0 035 193 B Component: RNS-E PU EU H04 0300 ? Bo nie wiem czy rezać w kablach?
  8. junior555 odpowiedział(a) na benyA4 temat w 2.0
    Ze 3 tygodnie temu wymieniałem uszczelkę i żebym wiedział bym zostawił a tak poszła do kosza .
  9. Chyba że masz rnsa ledowego to obsługuje karty sdhc do 32GB
  10. Panowie mam małe pytanko, jak włączę światła to nawigacja przechodzi mi w tryb nocny niezależnie od godziny,jak wyłączę światła przechodzi w tryb dzienny,co to może być ? Tryb zmiany mam ustawiony na auto
  11. Wątpie kolego żebyś kod sobie wygenerował po nr. podlec do dobrego zakładu naprawy rtv i wyciągnął Ci kod z pamięci, parę miesięcy temu płaciłem za to 50 zł.
  12. PAnowie a mi parują xenony:facepalm: co prawda przerobione na bixy ale nigdzie nie widzę żeby komuś parowały zwykłe xenony, w teorii wszystkie regulacje zakleiłem taśmą z celach testu a parują dalej
  13. Miałem to samo niestety z ta zmieniarka bo była strasznie wybredna na pendrivy które w kompie smigały normalnie, wrzuciłem muzę na karte sd i nie ma żadnego problemu
  14. junior555 odpowiedział(a) na benyA4 temat w 2.0
    Oby się udało coś poradzić na te nasze altki informuj jak tam postępy
  15. A może masz uszkodzony czujnik temp. silnika? Sprawdzałeś vagiem?
  16. Na pewno masz problem z sygnałem po can, też to przerabiałem ,po czyszczeniu wtyczek kontaktem problem nie powrócił.
  17. A sprawdzałeś błędy vagiem? Myślę ze skoro nie działa to musiało zapisać jakiś błąd
  18. Dozwolone czy nie,moim zdaniem ori i tak dobrze wyglądają w naszych wozidłach
  19. junior555 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Mi kiedyś po zapaleniu auta i przekroczenie 2 tys obrotów wywalało właśnie info o ciśnieniu, poziom oleju ok i wszystko niby z silnikiem też ok odłączyłem aku na pare min i po podłączeniu problem znikł,pojechałem dla pewności do warsztatu żeby sprawdzili wszystko i silnik w stanie idealnym ,ciśnienie tak samo i już z poł roku jak nic więcej nie pokazał także może to problem z samym czujnikiem
  20. Są emulatory zmieniarki które działają z pendriva i pokazują na fisie nazwy piosenek tylko jest odpowiednio droższy od zwykłego emulatora
  21. Panowie jak włączę ogrzewanie szyby na samym zapłonie to po jakimś czasie słyszę jak przekaźnik się wyłącza i włącza i tak cały czas a jak zapale samochód to przestaje i jest włączony cały czas ,czy coś mam źle zmontowane ?
  22. Kolego fisa masz odblokowanego ale pewnie manetka nie zakodowana dlatego nie zmienia opcji więc zostaje kodowanie samej manetki przy pomocy vaga.
  23. junior555 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Potwierdzam,ASO Palmowski Olsztyn i wymienione wszystkie 4 cewki na nowe Bardzo miła obsługa i autko umyte na koniec.Warto sprawdzić i na przyszłość zaoszczędzić parę stówek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.