Treść opublikowana przez junior555
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Sprawdzę i jutro dam znać czy zaloguje tempomat do silnika
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Sprawdziłem dziś czujniki sprzęgła i hamulca,działają manetka tempomatu reaguje bo gdy wejdę w 16-Steering Wheel- meas Block- group 004 to wszystkie przyciski w manetce reagują,tempomat również zakodowany (kodowanie 04041),a tempomat ani myśli działać czy ktoś wie co może być jeszcze powodem braku tempomatu,dodam że moduł z literką Q na końcu.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie jak sprawdzić vagiem czujnik położenia pedału hamulca i sprzęgła? Bo dołożyłem tempomat ,zakodowałem i d*pa,nie działa Jak wejdę w module w bloki pomiarowe w bodajże kabał 4 i naciskam przyciski tempomatu to działa więc chyba któryś z czujników padł
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Podziękował
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie posiadam mikrofon o oznaczeniu 4L1 035 711 B kolory kabelków biały i czarny i teraz pytanie czy + i - to standardowo czarny - ,a biały +?
-
Dziwny komunikat FIS- wiatrak, felga przekreślona żółta
chyba że bateria w czujniku ciśnienia już się wyczerpała i dlatego tak świruje.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Na bogato
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a czy ktoś może podpowiedzieć jaki kabelek zakupić żeby przeciągnąć do mikrofonu ? W oryginale idzie dość cienki ekranowany a jak chodziłem po sklepach muzycznych to maja same grube :/ ewentualnie może ten kabelek ma jakieś oznaczenie to bym zakupił na all...
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Panowie czy uda mi się odpalić sdsa na RNSie Ledowym o takim oznaczeniu Controller: 8P0 035 193 B Component: RNS-E PU EU H04 0300 ? Bo nie wiem czy rezać w kablach?
-
Pokrywa zaworow odma ALT , AWA
Ze 3 tygodnie temu wymieniałem uszczelkę i żebym wiedział bym zostawił a tak poszła do kosza .
-
RNS-E - karty SD?
Chyba że masz rnsa ledowego to obsługuje karty sdhc do 32GB
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie mam małe pytanko, jak włączę światła to nawigacja przechodzi mi w tryb nocny niezależnie od godziny,jak wyłączę światła przechodzi w tryb dzienny,co to może być ? Tryb zmiany mam ustawiony na auto
-
Potrzebuję kod radia/navi Audi S4 2004
Wątpie kolego żebyś kod sobie wygenerował po nr. podlec do dobrego zakładu naprawy rtv i wyciągnął Ci kod z pamięci, parę miesięcy temu płaciłem za to 50 zł.
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
PAnowie a mi parują xenony:facepalm: co prawda przerobione na bixy ale nigdzie nie widzę żeby komuś parowały zwykłe xenony, w teorii wszystkie regulacje zakleiłem taśmą z celach testu a parują dalej
-
Zmieniarka MP3 YATOUR problem z odczytem z pendrive
Miałem to samo niestety z ta zmieniarka bo była strasznie wybredna na pendrivy które w kompie smigały normalnie, wrzuciłem muzę na karte sd i nie ma żadnego problemu
-
Pokrywa zaworow odma ALT , AWA
Oby się udało coś poradzić na te nasze altki informuj jak tam postępy
-
wiatrak klimatyzacji chodzi non stop przy - 7C
A może masz uszkodzony czujnik temp. silnika? Sprawdzałeś vagiem?
-
Prosi O Pin RNS
Na pewno masz problem z sygnałem po can, też to przerabiałem ,po czyszczeniu wtyczek kontaktem problem nie powrócił.
-
RNS-E - Brak zasięgu satelit GPS
A sprawdzałeś błędy vagiem? Myślę ze skoro nie działa to musiało zapisać jakiś błąd
-
Czy takie lampy sa dozwolone ?
Dozwolone czy nie,moim zdaniem ori i tak dobrze wyglądają w naszych wozidłach
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Mi kiedyś po zapaleniu auta i przekroczenie 2 tys obrotów wywalało właśnie info o ciśnieniu, poziom oleju ok i wszystko niby z silnikiem też ok odłączyłem aku na pare min i po podłączeniu problem znikł,pojechałem dla pewności do warsztatu żeby sprawdzili wszystko i silnik w stanie idealnym ,ciśnienie tak samo i już z poł roku jak nic więcej nie pokazał także może to problem z samym czujnikiem
-
SYMPHONY II brak nazw na CD
Są emulatory zmieniarki które działają z pendriva i pokazują na fisie nazwy piosenek tylko jest odpowiednio droższy od zwykłego emulatora
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Panowie jak włączę ogrzewanie szyby na samym zapłonie to po jakimś czasie słyszę jak przekaźnik się wyłącza i włącza i tak cały czas a jak zapale samochód to przestaje i jest włączony cały czas ,czy coś mam źle zmontowane ?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Kolego fisa masz odblokowanego ale pewnie manetka nie zakodowana dlatego nie zmienia opcji więc zostaje kodowanie samej manetki przy pomocy vaga.
-
Cewki zapłonowe wymiana
Potwierdzam,ASO Palmowski Olsztyn i wymienione wszystkie 4 cewki na nowe Bardzo miła obsługa i autko umyte na koniec.Warto sprawdzić i na przyszłość zaoszczędzić parę stówek.