Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior555

Pasjonat - P
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior555

  1. wymieniałem kiedyś koledze laser w rnsie i po wymianie nie wymagał żadnej kalibracji, od razu czytał płyty beż problemu
  2. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są też karty 4gb zwykłe sd które na 100% pasują bo u kolegi takie śmigają http://allegro.pl/karta-pamieci-pretec-do-nawigacji-sd-4gb-nie-sdhc-i4794317458.html
  3. kodowanie BT 00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA) 0 - Obsługa głosowa wyłączona lub sterowana przy pomocy zewnętrznego sprzętu (np. RNS-E) 1 - niemiecki 2 - angielski (UK) 3 - francuski 4 - włoski 5 - hiszpański 7 - angielski (US) 9 - obsługa głosowa wyłączona
  4. Panowie którym kabelkiem i gdzie się podłączyć z ori włącznika drl/clh żeby to działało jak powinno?
  5. Szkoda bo mam taką akurat na części i wiele sterowników ma praktycznie te same oznaczenia tylko właśnie zamiast 8E0 jest 4E0 no ale trudno .
  6. Panowie czy do b6 podejdzie moduł o nr 4E0 919 283 B ,jest co prawda z a8 d3 i miał bym części z takiej za grosze tylko kwestia czy to by zabanglało w b6.
  7. Karty działają do pojemności 32 Gb czyli standard sdhc ale nie ma sensu wrzucać dużej karty bo z tego co pamiętam można wrzucić 6 katalogów po 99 piosenek w każdym więc nawet dla trochę większych plików( do 20 mb) karta 8 Gb to maks co warto wrzucić
  8. Też mam to samo i u mnie chyba się dzwi opusciły delikatnie z tego co widze:/
  9. jak chciałbyś kupić 3 ramienna z b6 to posiadam taką z poduszka taśma i wszystkim co potrzeba bo zmieniałem na b8,jak cos to pw
  10. Sprawdz czy masz odpowiednią ilość czynnika,jak jest mało czynnika albo jego brak będa właśnie takie objawy jak mówisz
  11. Masz problem albo z cewka albo z jej okablowaniem,podmień cewkę z innego cylindra i zobacz czy problem się przeniesie na inny cylinder
  12. Ja bym obstawiał raczej laser a nie taśme lasera,dni świetności ma pewnie już za sobą,więc albo szukaj nowego lasera albo jakiejś sprawdzonej używki
  13. Jak byś potrzebował to mam chorusa II został mi po zmianie na rnsa i chętnie bym go upłynnił
  14. w kostce masz pin który odpowiada za sterowanie podswietleniem,mozesz go wypiać i nie będzie reagowało na czujnik,jak znajde chwile to zobacze który to
  15. To albo taśma się wypiela z gniazda albo się gdzies uszkodziła,musisz rozebrać i zobaczyć bo jeśli się tylko wypiela to zerowe koszta
  16. RNSE ma podwójne wejście do anteny zobacz czy masz w instalacji takie,jak masz podpięte tylko na jedną to w drugim wykrywa obieg otwarty i wywala błąd,nic to nie przeszkadza,radio i na jednej będzie działać normalnie.
  17. sprawdź okablowanie cewek które idzie w tej czerwonej osłonce może po prostu kabel tam Ci gdzieś się przygrzał.
  18. kolego udostępnij prawa do tego filmu bo pokazuje ze film jest prywatny
  19. junior555 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    panowie a czy stosując klej do szyb trzeba stosować jakiś podkład/primer? bo na niektórych aukcjach allegro widzę w opisie że trzeba
  20. obstawiam że masz czujnik temp. płynu chłodzącego do wymiany ale ten drugi czujnik co daje info do komputera.kolega miał taka sytuacje i to był właśnie któryś z tych czujników
  21. zgadzam się masz uszkodzony ten zawór u mnie też padł i miałem taki sam objaw
  22. Uszczelka kolego . pamietam to jeszcze w wcześniejszej audi
  23. też obstawiam mk, wybebeszyć trzeba go z tej puszki i dobrze obejrzeć ,puki jeszcze nie posypały się inne elementy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.