Treść opublikowana przez junior555
-
Wymiana lasera RNS-E na nowy
wymieniałem kiedyś koledze laser w rnsie i po wymianie nie wymagał żadnej kalibracji, od razu czytał płyty beż problemu
-
B6 DIVISION
Są też karty 4gb zwykłe sd które na 100% pasują bo u kolegi takie śmigają http://allegro.pl/karta-pamieci-pretec-do-nawigacji-sd-4gb-nie-sdhc-i4794317458.html
-
Lektor RNS-E
kodowanie BT 00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA) 0 - Obsługa głosowa wyłączona lub sterowana przy pomocy zewnętrznego sprzętu (np. RNS-E) 1 - niemiecki 2 - angielski (UK) 3 - francuski 4 - włoski 5 - hiszpański 7 - angielski (US) 9 - obsługa głosowa wyłączona
-
Montaż modułu coming home - nie ori
- Montaż modułu coming home - nie ori
Panowie którym kabelkiem i gdzie się podłączyć z ori włącznika drl/clh żeby to działało jak powinno?- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Szkoda bo mam taką akurat na części i wiele sterowników ma praktycznie te same oznaczenia tylko właśnie zamiast 8E0 jest 4E0 no ale trudno .- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Panowie czy do b6 podejdzie moduł o nr 4E0 919 283 B ,jest co prawda z a8 d3 i miał bym części z takiej za grosze tylko kwestia czy to by zabanglało w b6.- problem ze zmieniarką Yatour
Karty działają do pojemności 32 Gb czyli standard sdhc ale nie ma sensu wrzucać dużej karty bo z tego co pamiętam można wrzucić 6 katalogów po 99 piosenek w każdym więc nawet dla trochę większych plików( do 20 mb) karta 8 Gb to maks co warto wrzucić- Mapy RNS E 2015 8P0 919 884 CB
Jutro będę testował- Szumi wiatr w środku auta.
Też mam to samo i u mnie chyba się dzwi opusciły delikatnie z tego co widze:/- Kierownica z A3 8L do B6
jak chciałbyś kupić 3 ramienna z b6 to posiadam taką z poduszka taśma i wszystkim co potrzeba bo zmieniałem na b8,jak cos to pw- klima włancza sie na 5 sekund
Sprawdz czy masz odpowiednią ilość czynnika,jak jest mało czynnika albo jego brak będa właśnie takie objawy jak mówisz- kontrolka check nieprawidlowe spalanie na cylindrze pierwszym
Masz problem albo z cewka albo z jej okablowaniem,podmień cewkę z innego cylindra i zobacz czy problem się przeniesie na inny cylinder- Concert II problem z odczytywaniem płyt
Ja bym obstawiał raczej laser a nie taśme lasera,dni świetności ma pewnie już za sobą,więc albo szukaj nowego lasera albo jakiejś sprawdzonej używki- radio chorus czy do B6?
Jak byś potrzebował to mam chorusa II został mi po zmianie na rnsa i chętnie bym go upłynnił- RNS-E samosciemnianie ekranu / czujnik swiatla
w kostce masz pin który odpowiada za sterowanie podswietleniem,mozesz go wypiać i nie będzie reagowało na czujnik,jak znajde chwile to zobacze który to- RNS-E biały ekran
To albo taśma się wypiela z gniazda albo się gdzies uszkodziła,musisz rozebrać i zobaczyć bo jeśli się tylko wypiela to zerowe koszta- 00858 - connection radio zf output to antenna amplifier 011 - open circuit
RNSE ma podwójne wejście do anteny zobacz czy masz w instalacji takie,jak masz podpięte tylko na jedną to w drugim wykrywa obieg otwarty i wywala błąd,nic to nie przeszkadza,radio i na jednej będzie działać normalnie.- 17763 - Cylinder 1 Ignition Circuit: Open Circuit
sprawdź okablowanie cewek które idzie w tej czerwonej osłonce może po prostu kabel tam Ci gdzieś się przygrzał.- Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
kolego udostępnij prawa do tego filmu bo pokazuje ze film jest prywatny- klej do lotki s4
panowie a czy stosując klej do szyb trzeba stosować jakiś podkład/primer? bo na niektórych aukcjach allegro widzę w opisie że trzeba- wentylator klimatyzacji
obstawiam że masz czujnik temp. płynu chłodzącego do wymiany ale ten drugi czujnik co daje info do komputera.kolega miał taka sytuacje i to był właśnie któryś z tych czujników- Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
zgadzam się masz uszkodzony ten zawór u mnie też padł i miałem taki sam objaw- Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
Uszczelka kolego . pamietam to jeszcze w wcześniejszej audi- Miga lewe światło cofania / błąd na FIS-ie
też obstawiam mk, wybebeszyć trzeba go z tej puszki i dobrze obejrzeć ,puki jeszcze nie posypały się inne elementy - Montaż modułu coming home - nie ori