Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szumi wiatr w środku auta.


toma085

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest jakiś sposów żeby ograniczyć świstanie wiatru między uszczelkami , kiedy przekraczam 100 km/g to zaczyna być słychać dość znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zawiasy...

Ale co zawiasy do wymiany czy regulacji , czy po prostu pompę sobie robisz ze mnie :angry:

Nikomu nie świszcze przy uszczelkach na wyższych prędkościach , próbowałem już troszkę dociągnąć zamki ale pomogło nie wiele , czy to znak że uszczelki są już nie elastyczne i należy je wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zawiasy mają luz. Drzwi oparły i dmucha. Jest też możliwe że ktoś ruszał ramką drzwi i źle wyregulował przez co dmucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub składany po dzwonie nie za bardzo dokładnie.. a generalnie jak wszystko jest jak trzeba, to piszczeć między drzwiami a kabiną nawet daewoo tico nie będzie.. a uszczelki hmm chyba raczej nie sparciały aż na tyle ale przesmaruj może sylikonem. choć to raczej zabieg na zime.. więc albo zawiasy się rozlazły albo źle zamontowane drzwi albo zamki za daleko.. a po zamknięciu ładnie w lini wszystko na zewnątrz się układa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywki ale w dobrym stanie na szrocie....autko było na części a wycieraczki jak nowe,,,,


najpierw zdiagnozuj czy to uszczelki -drzwi czy ramka-szyba

Edytowane przez arkady1321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Czy przyczyną może być brak pianek-wygłuszeń w lusterkach zewnętrznych, u mnie ich brak ?!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wygłuszenie od silnika. Tak na słuch, jadąc, to właśnie hałas dochodzi gdzieś tu z okolicy lusterka, głośnika wysokotonowego, myślę, że uszczelki powinny być raczej dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ramka drzwi nie była czasem ruszana ? Np. wymiana szyby, czyszczenie mikrostyku czy coś z elektryką . Jeśli tak to może kwestia prawidłowego ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowany był boczek drzwi kilka razy (wstawianie nowego lusterka, modułu składania lusterek itp.) ale czy to może mieć wpływ na szumy wewnątrz auta?! Mocowanie boczku jest zawsze takie same i w tych samych punktach, raczej nie powinno się nic poprzesuwać, inaczej byłby problem z włożeniem go. Raczej obstaję przy miejscu około lusterka?!

A może ma ktoś takie pianki-wygłuszenie z lusterek to bym odkupił, zainstalował i sprawdził czy jest poprawa?!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Ciężko je dostać, chyba że spróbuję w ASO. Tak naprawdę to nie wiem też, jak się te pianki nazywają oryginalnie, czego szukać?!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mam takie wygluszenia, mozemy sie dogadac :P który z Was zaproponuje lepszą oferte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...