Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior555

Pasjonat - P
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior555

  1. Kiedyś miałem taki sam problem w a6 c4 problemem był z tego co pamiętam bezpiecznik chyba termiczny który znajdował się pod nogami kierowcy i nie zasilało sterownika silnika przez co nie zapalał ,po wymianie zapalił od pierwszego strzała także ja bym najpierw takie pierdoły posprawdzał zanim wpakujesz się w koszta
  2. Jednak udało mi się znaleźć używkę w bdb stanie z 2.0 fsi i o dziwo jest identyczna i działa, a dałem za nią całe 20 zł
  3. na zimnym kolego bo jak na ciepłym sprawdzisz to będzie wyższy
  4. Kolego a gdzie się znajduje ten zawór?
  5. Panowie wie ktoś jaki numer ma cała to gruszka ori?? Bo już mam dośc jej klejenia i bym zakupił nowa nawet i za pare stówek bo nerwów szkoda
  6. masa podawana z włącznika drl zamyka i otwiera obwód w przekaźniku i bez problemu będzie działało 1-on 0 -off. Włącznik drl w pozycji 0 daje masę która rozłączy przekaźnik.
  7. Teraz wp wprowadziło te dziwne grupowanie wiadomości ,u mnie też miałem problem ale wyczyściłem całkowicie dane przeglądarki (pamięć podręczną,ciasteczka itp)i i teraz wszystko się wyświetla poprawnie.
  8. A ja polecam użytkownika batpol1 na znanym portalu aukcyjnym, ostatnio kupowałem wtyczki to nie dość że cenki w porównaniu a aso za***iste to i na drugi dzień miałem przesyłeczke
  9. Żebym nie miał przyciemnionych szyb to pewnie i u siebie bym taki modzik zastosował
  10. Raczej tu nie o kodowanie chodzi tylko gdzieś z podłączeniem jest nie tak.Ja bym jeszcze raz wszystkie kable posprawdzał bo tu nie ma jakiejś filozofii.
  11. dzięki,jutro będe to ogarniał
  12. Jak masz dorezany bluetooth to podczas łączenia z blutem wyłącz radyjko, u mnie wtedy bez problemu się łączy i wszystko mogę robić
  13. Panowie mam małe pytanko,już dawno derezałem bluetooth ale wrzuciłem go do schowka ,teraz zakupiłem obudowę i piankę i chciałbym przenieść go pod wykładzinę pasażera jak to jest w ori, wnioskuję że będę musiał wyciąć tą piankę z pod spodu wykładziny ale teraz pytanie w którym dokładnie od miejscu miał by być ,bardziej w strunę fotela czy przodu?
  14. Zainstaluj vcds lite moze być wersja nawet 1.0 i na 100 % bedzie działać,vag com wywala się przy windowsie 7 64 bitowym.
  15. a może reduktor jest gdzieś dziabniety i puszcza gaz do obiegu płynu,w starym samochodzie tak miałem i ojawem tego było własnie wywalanie płynu jak by była głowica do roboty.
  16. Dzięki panowie ,może w końcu przy odrobinie czasu założę tarcze i klocki od Wandeja
  17. Panowie a jak mam klocki Ferodo FDS1629 i na nich nie ma ani strony opisanej ani strzałki,klocki są identyczne więc jest jakaś różnica jak je założę ??
  18. Chłopaki ja mam do wymiany odmę,czy w naszych silnikach żeby ją wymienić muszę ściągać kolektor ? Bo troche jakiś słaby dostęp widzę
  19. nie:wink: masa pojawia się na 0 podejdzie Jak na 0 masa to wszystko pasuje , dzięki Grzegorzu ,jeszcze tylko czekam aż przyjdzie moduł i wrzucamy
  20. Chłopaki we włączniku drl na pinie 3 w pozycji włącznika na 1 jest masa czy jej nie ma? Znalazłem gdzieś w domu taki przekaźnik h4458-12vdc ma 4 kabelki z czego 2 grube do przejścia napięcia i dwa cienkie jeden na plus drugi minus,i standardowo na grubych kabelkach jest przejście a jak podaje masę to przejście ginie i by drl nie działał, to dobry jest ten przekaźnik czy nie bardzo ??
  21. chłopaki czy taki przekaźnik będzie ok żebym miał sterowanie z włącznika drl ? moduł AUTOMAT włącznik DO ŚWIATEŁ DZIENNYCH tanio (4192528806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Panowie wiecie może jaki ma numer taka kostka co idzie do ori włącznika drl? ew może ktoś ma na sprzedaż taka wtyczkę najlepiej z kawałkiem kabelka?
  23. Widocznie nie czytasz opisów ze zrozumieniem skoro podstawowej (i oczywistej) rzeczy do działania tempomatu nie zrobiłeś. Widocznie za dużo na głowie i rzeczywiście nie doczytałem o tej aktywacji , tak czy siak chłopaki
  24. Panowie działa ,pomogło zalogowanie tempomatu w silniku, dzięki za info Aragon99

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.