Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rever

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema, Napisz cos więcej o montażu listw z slina. Kupiłeś ori? Montowałes na taśmę czy klej? Zastanawiam sie nad nimi ale obawiam sie jak zachowuje sie to w zime - wody/śniegu w szparach pomiędzy listwa a karasoria można sie spodziewać. Pozdro Wysłane przez Tapatalk
  2. Cześć, Czy posiadanie dokładna rozpiskę miejsca wklejenia emblematów na błonnik? Z góry dzieki
  3. Wow! Wielki szacun. Dzieki wielkie za pomoc. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  4. Dzieki, jak można wyjąc stara i zamienić? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  5. Tak dokładnie, auto bez chromu. Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. Witam, Z góry przepraszam, że zakładam nowy wątek, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi w istniejących. Czy można dokonać wymiany przałącznika switatel na poliftowy, taki jak ponizej: Jeżeli gdzieś już się taki temat pojawił to proszę o link a jak nie to o pomoc:) Pozdrawiam
  7. Witam, Czy da rade wymienić w grillu ramke rejestracji w przypadku jej połamania? Dzieki
  8. i jak usunales filtr? ile taka przyjemnosc kosztuje i "warto" ??
  9. i wszystko jasne... dzieki! pozdr
  10. Witam, Czy ktos podchodzil do tematu wymiany FIS na kolorowy model? Chcialbym dokonac takiego moda ale nie udalo mi sie znalesc informacji na forum. Bede wdzieczny za pomoc. Pozdr
  11. rever opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, Mam Audi A4 Avant 2.0 TDI S line EZ 10/2008 151.455 km Diesel 125 kW (170 PS) jednak jest uszkodzony wał korbowy. Zastanawiam sie, czy ktos przechodzil podobna awarie silnika diesla i moze podzielic sie opiniami w temacie? Dzieki
  12. Witam! Jestem w trakcie szukania swojej a4. Mam nadzieje, iż to forum ulatwi mi jej odszukanie oraz pozniejszą eksploatację. Do zobaczenia!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.