-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Siema, Napisz cos więcej o montażu listw z slina. Kupiłeś ori? Montowałes na taśmę czy klej? Zastanawiam sie nad nimi ale obawiam sie jak zachowuje sie to w zime - wody/śniegu w szparach pomiędzy listwa a karasoria można sie spodziewać. Pozdro Wysłane przez Tapatalk
-
Emblematy s-line (błotniki / Grill) nr. ORI
Cześć, Czy posiadanie dokładna rozpiskę miejsca wklejenia emblematów na błonnik? Z góry dzieki
-
Wymiana przełącznika świateł
Wow! Wielki szacun. Dzieki wielkie za pomoc. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Wymiana przełącznika świateł
Dzieki, jak można wyjąc stara i zamienić? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Wymiana przełącznika świateł
Tak dokładnie, auto bez chromu. Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Wymiana przełącznika świateł
Witam, Z góry przepraszam, że zakładam nowy wątek, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi w istniejących. Czy można dokonać wymiany przałącznika switatel na poliftowy, taki jak ponizej: Jeżeli gdzieś już się taki temat pojawił to proszę o link a jak nie to o pomoc:) Pozdrawiam
-
Demontaż przedniego grilla
Witam, Czy da rade wymienić w grillu ramke rejestracji w przypadku jej połamania? Dzieki
-
Usunięcie filtra DPF w Warszawie lub okolicach - proszę o namiary
i jak usunales filtr? ile taka przyjemnosc kosztuje i "warto" ??
-
Nawigacja jaka załorzyć MMI 3g low;3g High
podbijam:facepalm:
-
Upgrade na kolorowy FIS - a4 b8
i wszystko jasne... dzieki! pozdr
-
Upgrade na kolorowy FIS - a4 b8
Witam, Czy ktos podchodzil do tematu wymiany FIS na kolorowy model? Chcialbym dokonac takiego moda ale nie udalo mi sie znalesc informacji na forum. Bede wdzieczny za pomoc. Pozdr
-
[B8] Uszkodzony wał korbowy
Witam, Mam Audi A4 Avant 2.0 TDI S line EZ 10/2008 151.455 km Diesel 125 kW (170 PS) jednak jest uszkodzony wał korbowy. Zastanawiam sie, czy ktos przechodzil podobna awarie silnika diesla i moze podzielic sie opiniami w temacie? Dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Jestem w trakcie szukania swojej a4. Mam nadzieje, iż to forum ulatwi mi jej odszukanie oraz pozniejszą eksploatację. Do zobaczenia!
rever
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta