Treść opublikowana przez waldih1979
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Też polowałem na białego avanta ale niestety czarnuch wpadł w moje ręce, faktycznie fotele takie sobie ale kto co lubi. Bezawaryjności w użytkowaniu życzę
-
B8 TrOOOOp
miał ktoś podobny problem? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283217-czujnik-jakosci-powietrza-blad-i-przegryziona-wiazka/ gdzie możnaby szukać przyczyny?
-
Czujnik jakości powietrza bład i przegryziona wiązka
Kurcze ja też mam ten sam błąd czyli brak komunikacji i jak patrzyłem w bezpieczniki idąc twoim tropem to ku mojemu zdziwieniu tego bezpiecznika fizycznie nie ma i jak patrzyłem nawet brak drugiego pinu żeby go tam założyć? Podpowiecie co jeszcze sprawdzić? Czujnik podmieniałem na inny z działającego lusterka i to samo.
-
B8 TrOOOOp
A jaki MCE masz? Bo mój teoretycznie też nie obsługuje, ale przód udało mi się połączyć (na tył brakuje fizycznie pinu). 8K0 907 063 M
-
B8 TrOOOOp
Dzięki sowiq ale mój MCE niestety nie ogarnia QQ1 a nie bardzo mi się chce go zmieniać
-
B8 TrOOOOp
czyli jak nie mam QQ1 to i tak nie podłącze tego, myślałem tylko o podświetleniu schowka i że ta gotowa wiązka jest do wpięcia do jakiegoś modułu ale zrobię w takim razie podświetlenie tak jak w temacie o tym. Dzięki.
-
B8 TrOOOOp
Znajomy z Częstochowy który przyjeżdża latem na pomorze i ma Thula to jak z nim rozmawiałem to powiedział że ok 1 litra więcej mu bierze. Prędkości podobne bo jak jedzie to 120 - 130 max bo 3 dzieciaków na pokładzie ma. Może warunki na dworze niesprzyjające (czyt wiatr) i dlatego Tobie tyle wyszło. Wie ktoś gdzie podłączyć tą żółtą i brązową wtyczke z tej aukcji http://allegro.pl/wiazka-instalacja-schowka-8k0971679c-audi-a4-b8-8k-i4944423489.html
-
B8 TrOOOOp
moje rejony ale ni cholery go nie widziałem, musi sie zdrowo odpychać
-
B8 TrOOOOp
tu masz wsio... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/193629-montaz-i-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom/ podziękował muszę tylko jeszcze zakupić sterowniki drzwi bo moje nie obsługują składanych lusterek i zrobię wszystko za jednym
-
B8 TrOOOOp
Panowie, podpowie ktoś gdzie podpiąć pin 4,5 lusterka wewnętrznego do fotochromu zewnętrznego? Podłączyć bezpośrednio do lusterka czy do sterownika drzwi? Jakieś kodowanie bedzie potem potrzebne czy zabangla z automatu? Dzięki
-
B8 TrOOOOp
nie wiem czy to dobra cena ale tu masz http://allegro.pl/audi-a4-b8-listwa-ozdobna-konsoli-1nk-8k1853190-i4901185747.html
-
B8 TrOOOOp
Przed wymianą objaw był podobny czyli temp. na zewnątrz w okolicy -5 stopni a wskazówka max 70 stopni a na światłach lub jazda z górki spadek do nawet 50 stopni. Jutro podjadę do ASO po oryginał i zobacze czy będzie lepiej Robiłem test, że wrzucałem oba do goracej wody i sie oba otwierały ale na czas nie patrzyłem.
-
B8 TrOOOOp
termostat wczoraj wymieniony bo objawy te same co u Dawida, dzisiaj rano wyjazd do pracy temp. na zewnatrz -8 stopni i na odcinku 25 km na wskaźniku ledwo 70 stopni, czy może mieć znaczenie że to nie oryginal tylko Wahler? Co jeszcze ewentualnie do sprawdzenia lub wymiany bo nie chce mi sie wierzyc żeby az tak długo sie nagrzewał?
-
B8 TrOOOOp
tu masz http://allegro.pl/wiazka-instalacja-pdc-prz-audi-a5-a4-b8-8k0971104j-i4750083145.html
-
B8 TrOOOOp
Grzesiu, kurcze nie wiem co jest ale w 47 nie ma możliwości kodowania bo się nie podświetla w VCDSie czy do tego potrzebny jest security acces? .........jak masz klona to nie ma co sie dziwić security access nie ma niestety oryginał VCDS też nie widzi opcji kodowania dlatego daje sobie z tym spokój
-
B8 TrOOOOp
Grzesiu, kurcze nie wiem co jest ale w 47 nie ma możliwości kodowania bo się nie podświetla w VCDSie czy do tego potrzebny jest security acces?
-
B8 TrOOOOp
Podaj nr sterownika oraz kodowanie z 47 : Ja znam takie 0203010302 0203010102 0203010301 nr ECU 8T0 035 223AN a kodowanie to 0000 a próbując zakodować to co podałeś to się nie da bynajmniej VAG CAN PRO nie przyjmuje kodowania. Da się coś z tym zrobić Grzesiu czy dać sobie z tym spokój? Jakieś znaczące różnice są jak jest regulacja subem? Dzięki
-
B8 TrOOOOp
Podaj nr sterownika oraz kodowanie z 47 : Ja znam takie 0203010302 0203010102 0203010301 Do 18 jestem w pracy jak tylko wróce to sprawdze i dam znać , puki co dzięki Grzegorz
-
B8 TrOOOOp
Jest ktoś w stanie odpowiedzieć co i jak trzeba zakodować aby była regulacja subwooferea tak jak na ostatnim zdjęciu z aukcji http://ol-kar.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-navi-led-oryginal-s-line-C34919189.html? Dodam iż posiadam MMI 3G High z bang&olufsen a regulacji suba nie mam .
-
B8 TrOOOOp
nie zaskoczyłem sorki jak masz zwykłe lusterko to numerek powinieneś mieć wybity na tej "dżwigience" (nie wiem jak to nazwać) od zmiany dzień/noc bynajmniej ja tak mam, jak chcesz to mogę zrobić fotke
-
B8 TrOOOOp
jak masz lusterko w kolorze auta to masz kod lakieru na wlepce w książce serwisowej lub bagażniku taka wlepka się znajduje
-
B8 TrOOOOp
podałbyś jakie graty i ewentualnie jakiej firmy trzeba skompletować? Może jakiś DIY jak to poskładać
-
B8 TrOOOOp
Przerabiał już ktoś z szanownego grona montaż monitorów w zagłówkach? Czytałem tematy w Car Audio ale nie ma o tym mowy. Da się to w ogóle jakoś spiąć z MMI żeby chodziło?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Podziękował Grzesiu, a może masz taki na sprzedaż?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Podałby ktoś nr tego żelka? Przeszukałem cały wątek i nie ma o nim mowy Jest jakaś procedura przyklejenia tego? Rozumiem, że umieszczony jest między czujnikiem a szybą? Dzięki pozdrawiam.