Treść opublikowana przez waldih1979
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
tu masz odpowiedz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/199464-asystent-swiatel-drogowych-high-beam-assist/page-2#entry3034594
-
Audi A8L D4 2012 4.2 TDI quattro 351 PS
ale na jakim wypasie, pozazdrościć furmanki
-
Wymiana oświetlenia wnętrza A4 B8 kombi
ciągniesz lekko w dół od strony schowka i musi wyjść
-
B8 TrOOOOp
wg ETKI online 18.10.2010>> 8K0413031CJ przód 18.10.2010>>8T0513035M (AR) tył
-
B8 TrOOOOp
tak trzeba, śruby mocowane są od dołu i nie ma innego dojścia do nich
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
z tego co wiem to nie trzeba zmieniać zwrotnic przeczytaj dokładnie pierwszą stronę
-
B8 TrOOOOp
a miałeś mieć dla mnie jakiś i gdzie on był niestety złamany poszedł na "hasiok" z mojego bym wszystko przeszczepił przecież, głównie chodziło o instalacje i silniczki ale jak poszedł to trudno jakbys coś miał takiego jeszcze daj znać
-
B8 TrOOOOp
a miałeś mieć dla mnie jakiś i gdzie on
-
Listewki chromowane na grill
mógłbyś wrzucić fotkę jak to u Ciebie wygląda z bliskiej odległości?
-
B8 TrOOOOp
ja mam takiego 8T0 907 468T ale to golas więc nie wiem czy Ci podpasi
-
B8 TrOOOOp
w instrukcji jest info na temat ustawiania wysokosci na jaka ma sie otwierac - moze sobie zaprogramowales zeby tylko na taka wysokosc sie otwieralo? Już jest oki, reset sterownika i ponowna adaptacja załatwiła sprawę, ustawiłem sobie jeszcze aby podnosiło na 100% a nie tak jak dotychaczas na 87%. Podziękował za sugestie
-
B8 TrOOOOp
Miał ktoś taki problem z tylnią klapą? Mianowicie otwiera się tylko do 1/3 i zatrzymuje się i trzeba ręcznie przy użyciu siły otworzyć wyżej. Po wciśnięciu guzika zamykanie opada normalnie w dół. Na kompie zero błędów jakieś sugestie gdzie szukać problemu?
-
MMI 3G high i Google earth
W 3G+ jest taka możliwość ale w 3G High się nie da raczej tego uruchomić ale niech spece potwierdzą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego jesteśmy z tego samego miasta , pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Koledzy zmieniłem gatewaya z 8T0 907 468T na 8T0 907 468L aby mieć HBA i wsio ok tylko zginął start/stop. Gdzie tego ustrojstwa szukać bo przed zmianą był.
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
Ja mam to samo i gdzieś kiedyś czytałem , że chłopaki wymieniali wąż wysokiego ciśnienia czy jakoś tak i niby pomagało.
-
B8 TrOOOOp
tak jak pisałem wyżej ja ściągałem całą, próbowałem odchylać ją ale ciężki dostęp do śrub mocujących
-
B8 TrOOOOp
Ja wymieniałem i ściągałem ale nie ma tragedii
-
B8 TrOOOOp
Zwykła 1 strefowa, ale też mi nie wyświetla na MMI z tym, że u mnie jest 3G+ i jeszcze nie zmieniłem gatewaya mógłbyś sprawdzić kodowanie, mnie oprócz tego nie działa jeszcze ustawianie kierunku nadmuchu Ja mam 34300000 klima 1 strefa i grzane stołki 2009 rok
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli oferta aktualna na sam prawy to daj jakąś propozycję na pw Dzięki Janusz za czujność
-
Lampy przednie z a4 b8 lift do a4 b8 z 2010
poczytaj sobie to http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299470-upgrade-zmiana-przodu-na-polift-2012-2015/tanio nie będzie:)
-
Uchwyt do holowania?
Jak podnosisz pokrywę od dojazdówki, aku i lewarka to za nią jest jeszcze jedna pokrywa i tam jest klucz do kół i ucho do holowania bynajmniej u mnie tak jest dokładnie masz opisane wszystko w tym temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218645-kolo-dojazdowe-wyposazenie-wneki/
-
B8 TrOOOOp
też się wieczorem uśmiałem Tu nie ma co się śmiać, co miałem niby napisać jak kobita stała nad głową To podpowie ktoś jaką końcówkę ma wypasiony gateway przedlift
-
B8 TrOOOOp
A czemu chcesz załozyc z polifa ? tu masz np. przedliftowy http://allegro.pl/audi-a5-8t0-modul-gateway-8t0907468l-i5253664614.html Chodziło mi głównie , że jakbym dostał w dobrej cenie np polifta czy wszystko zatrybi. Grzesiu czy ten z linka co podałeś obsłuży start/stop bo mam u siebie i 3G high HDD? Aktualnie mam 8T0907468T a tak z ciekawości z jaką końcówką jest max wypasiony? chociaż generalnie do tego co mam chce dołożyć HBA i koniec z rezaniem.
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy jest opcja żeby do przedlifta wrzucić gatewaya z polifta? Będzie wszystko działać? Może ma ktoś do opchnięcia za rozsądne pieniądze co obsługuje HBA?