Treść opublikowana przez waldih1979
-
B8 TrOOOOp
Pomoże ktoś, gdzie mogę dostać komplet dwumasu do motoru CGLC? Problem ze ślizganiem się sprzęgła jak się domyślacie. Używki nie bardzo chce bo jedną kupiłem i odesłałem bo tragedia
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
A jest możliwość kupienia samych tulejek poliftowych? Patrzyłem w etce ale nie widzę tego. Jeszcze jedno czy wahacz 8K0407695H to polift?
-
B8 TrOOOOp
gość ma w aukcji że do TFSI i do TDI (chol...a nie mogę linka skopiować) chyba musze szukać taką jak mam i będzie po kłopocie. Jakby ktoś taka miał najlepiej nową w dobrej cenie to na pw
-
B8 TrOOOOp
a z końcówką AL podejdzie jak mam z Q? Z tymi numerami to można zawrotu głowy dostać
-
B8 TrOOOOp
Panowie szybkie pytanie, czy kompletna półośka z przegubami wew. i zew. z polifta będzie pasować do przedlifta?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Mariusz ta tulejka o której piszesz to w zwrotnicy siedzi czy gdzie? U mnie po 2 latach od wymiany na poliuretany zaczęło telepać kierą także to rozwiązanie nie zdało egzaminu. Pamiętasz z jakimi nr kupowałeś te wahacze?
-
B8 TrOOOOp
Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły a ja nei mam nic ani podnosnika ani nawet tego pier....... wkrecanego w przednia belke ehhe Bo to oczko wkręcane jak i klucz i wkrętak są w tej wnęce dalej nie wiem czy wiesz.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Dzięki Mariusz za podpowiedz wkradł się jednak Tobie mały błąd sprawdzałem to łożysko i ma wymiary 88,9 a nie 88,0. Zamówione w Intercarsie za 120zł FAGa
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Ja u siebie rozbieram w czwartek prawą stronę. Dzwoniłem do paru hurtowni i nie mogą dojść po numerach OEM jakie to łożyska w FAG,SKF czy TIMKEN. Pomoże ktoś jakie to nr łożysk? Czy trzeba wyjąć i dopiero do hurtowni?
-
B8 TrOOOOp
sorki Andrzej nie doczytałem wyżej, że to przedliftowe a ja chce polifta
-
B8 TrOOOOp
to wrzuć jakieś fotki no i za ile?
-
B8 TrOOOOp
a dlaczego chcesz wymieniać? dla tej jednej gałki w chromie? I dla blendy piano No i dlatego chciałbym zmienić. To da rade to zmienić czy nie?
-
B8 TrOOOOp
Pany,da rade przełożyć sam panel przedni od climatronika 1 strefa z polifta do przedlifta? Przerabiał to ktoś?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Ja kupowałem jakiś czas temu od nich poduszkę silnika i wygląda jak oryginał i też była w dobrej cenie jak za nową, numery wsio było ok więc taką założyłem i śmigam. Jak dzwoniłem i pytałem o dostępność to usłyszałem, że powinna być bo paletę tego zamówili. Czy to jakieś odpady czy co cholera wie.
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/318447-audi-a4-b8-32-fsi-v6-quattro-cala-avant-2xs-line/
-
B8 TrOOOOp
Potwierdzam, ja też ściągałem przód bo wygodniej.
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
Ja dzisiaj wymieniłem węża tak jak sikszak czyli z 8K1422893CT na 8R1422893R i jest zdecydowana poprawa ale czasami coś tam zależy ale nie ma tragedii jak przed wymianą. Ja kupiłem najtańszy z Alle używkę. Dzięki Przemek za podjęcie tematu.
-
B8 TrOOOOp
Możesz dać jakieś fotki i cenę na pw?Druga sprawa to dzisiaj przy wymianie węża od wspomagania zauważyłem pękniętą obudowę poduchy i nadaje się tylko do wymiany, numer to 8K0199381 i muszę wymienić na taką samą bez literki na końcu czy pasuje jakaś inna z literką?
-
Lakierowanie lusterek s stylu s4
Jaką konkretnie dałeś folię? Jakiś link do aukcji mile widziany. Ja już chyba 3 razy podchodziłem z różnymi farbami i efekt mizerny. Może faktycznie folia będzie git.
-
B8 TrOOOOp
O co tutaj z tym chodzi?http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-drive-select-kolumny-kierowniczej-i5886365077.html#thumb/2to cos dodatkowego oprucz zakodowania ADS w 1N3?
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
Dzisiaj zakupiłem węża jak wspominał sikszak o numerze 8r1422893r i wymienię go, zobaczymy czy też pomoże. Jeżeli tak to będzie wszystko jasne.
-
B8 TrOOOOp
Hejka, wymieniał ktoś może zamek drzwi prawy przód? Czym mogą się różnić bo na aukcjach są 5, 6 i 7 pin? Da się to jakoś sprawdzić bez rozbierania?
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
jestes pewnien ze jak kupisz uzywke wszystko bedzie ok ? lepiej swoj stary przerobić z odpowiednia wieksza srednica Sa przeciez firmy co takie rzeczy robią Cena nowego to jakiś kosmos, ponad tysiaka? Może wystarczyłoby go wyciągnąć i jakąś chemią potraktować i porządnie umyć bo nie wydaje mi się, że salonowe miały taką przypadłość. Działałeś coś tam Przemku w temacie?
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Bo musisz dołożyć pakiet światło w boczki wraz z podświetlanymi klamkami. Jak coś jestem w stanie służyć pomocą przy montażu i kodowaniu. Szukaj w dziale sprzedam, często ktoś to wystawia. Ogólnie fajna furmanka i witam w moich okolicach
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
Daj znać sikszak czy wymiana coś pomogła bo coraz bardziej mnie te drgania irytują. Masz servotronic czy zwykłe wspomaganie?