Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waldih1979

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez waldih1979

  1. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pomoże ktoś, gdzie mogę dostać komplet dwumasu do motoru CGLC? Problem ze ślizganiem się sprzęgła jak się domyślacie. Używki nie bardzo chce bo jedną kupiłem i odesłałem bo tragedia
  2. A jest możliwość kupienia samych tulejek poliftowych? Patrzyłem w etce ale nie widzę tego. Jeszcze jedno czy wahacz 8K0407695H to polift?
  3. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gość ma w aukcji że do TFSI i do TDI (chol...a nie mogę linka skopiować) chyba musze szukać taką jak mam i będzie po kłopocie. Jakby ktoś taka miał najlepiej nową w dobrej cenie to na pw
  4. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a z końcówką AL podejdzie jak mam z Q? Z tymi numerami to można zawrotu głowy dostać
  5. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie szybkie pytanie, czy kompletna półośka z przegubami wew. i zew. z polifta będzie pasować do przedlifta?
  6. Mariusz ta tulejka o której piszesz to w zwrotnicy siedzi czy gdzie? U mnie po 2 latach od wymiany na poliuretany zaczęło telepać kierą także to rozwiązanie nie zdało egzaminu. Pamiętasz z jakimi nr kupowałeś te wahacze?
  7. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły a ja nei mam nic ani podnosnika ani nawet tego pier....... wkrecanego w przednia belke ehhe Bo to oczko wkręcane jak i klucz i wkrętak są w tej wnęce dalej nie wiem czy wiesz.
  8. Dzięki Mariusz za podpowiedz wkradł się jednak Tobie mały błąd sprawdzałem to łożysko i ma wymiary 88,9 a nie 88,0. Zamówione w Intercarsie za 120zł FAGa
  9. Ja u siebie rozbieram w czwartek prawą stronę. Dzwoniłem do paru hurtowni i nie mogą dojść po numerach OEM jakie to łożyska w FAG,SKF czy TIMKEN. Pomoże ktoś jakie to nr łożysk? Czy trzeba wyjąć i dopiero do hurtowni?
  10. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sorki Andrzej nie doczytałem wyżej, że to przedliftowe a ja chce polifta
  11. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to wrzuć jakieś fotki no i za ile?
  12. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a dlaczego chcesz wymieniać? dla tej jednej gałki w chromie? I dla blendy piano No i dlatego chciałbym zmienić. To da rade to zmienić czy nie?
  13. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany,da rade przełożyć sam panel przedni od climatronika 1 strefa z polifta do przedlifta? Przerabiał to ktoś?
  14. Ja kupowałem jakiś czas temu od nich poduszkę silnika i wygląda jak oryginał i też była w dobrej cenie jak za nową, numery wsio było ok więc taką założyłem i śmigam. Jak dzwoniłem i pytałem o dostępność to usłyszałem, że powinna być bo paletę tego zamówili. Czy to jakieś odpady czy co cholera wie.
  15. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/318447-audi-a4-b8-32-fsi-v6-quattro-cala-avant-2xs-line/
  16. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potwierdzam, ja też ściągałem przód bo wygodniej.
  17. Ja dzisiaj wymieniłem węża tak jak sikszak czyli z 8K1422893CT na 8R1422893R i jest zdecydowana poprawa ale czasami coś tam zależy ale nie ma tragedii jak przed wymianą. Ja kupiłem najtańszy z Alle używkę. Dzięki Przemek za podjęcie tematu.
  18. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz dać jakieś fotki i cenę na pw?Druga sprawa to dzisiaj przy wymianie węża od wspomagania zauważyłem pękniętą obudowę poduchy i nadaje się tylko do wymiany, numer to 8K0199381 i muszę wymienić na taką samą bez literki na końcu czy pasuje jakaś inna z literką?
  19. Jaką konkretnie dałeś folię? Jakiś link do aukcji mile widziany. Ja już chyba 3 razy podchodziłem z różnymi farbami i efekt mizerny. Może faktycznie folia będzie git.
  20. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O co tutaj z tym chodzi?http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-drive-select-kolumny-kierowniczej-i5886365077.html#thumb/2to cos dodatkowego oprucz zakodowania ADS w 1N3?
  21. Dzisiaj zakupiłem węża jak wspominał sikszak o numerze 8r1422893r i wymienię go, zobaczymy czy też pomoże. Jeżeli tak to będzie wszystko jasne.
  22. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hejka, wymieniał ktoś może zamek drzwi prawy przód? Czym mogą się różnić bo na aukcjach są 5, 6 i 7 pin? Da się to jakoś sprawdzić bez rozbierania?
  23. jestes pewnien ze jak kupisz uzywke wszystko bedzie ok ? lepiej swoj stary przerobić z odpowiednia wieksza srednica Sa przeciez firmy co takie rzeczy robią Cena nowego to jakiś kosmos, ponad tysiaka? Może wystarczyłoby go wyciągnąć i jakąś chemią potraktować i porządnie umyć bo nie wydaje mi się, że salonowe miały taką przypadłość. Działałeś coś tam Przemku w temacie?
  24. Bo musisz dołożyć pakiet światło w boczki wraz z podświetlanymi klamkami. Jak coś jestem w stanie służyć pomocą przy montażu i kodowaniu. Szukaj w dziale sprzedam, często ktoś to wystawia. Ogólnie fajna furmanka i witam w moich okolicach
  25. Daj znać sikszak czy wymiana coś pomogła bo coraz bardziej mnie te drgania irytują. Masz servotronic czy zwykłe wspomaganie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.