Treść opublikowana przez waldih1979
-
Rękaw / Worek na narty AVANT
Wg ETKI do B8 to pokrowiec na narty 4L0885215K a w akcesoriach można dostać jeszcze to 000050515A
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Wariat , wygląda mega i musze obadać na żywo a teraz to na pewno nie kupisz tak szybko B9 , klamkami RS-owymi wewnątrz też się nie chwaliłeś łobuzie. Ogólnie to szacun.
-
B8 TrOOOOp
też widziałem tą imprezę. chciałem się przyjrzeć, ale za szybko grzałem Było oficjalne otwarcie Audi Centrum Gdańsk
-
Diagnostyka VAG-Kościerzyna
Jak nie jest ci daleko do Kartuz to ja mogę odblokować i pokasować błędy
-
B8 TrOOOOp
To te z Alle za199?? Kupiłem takie same bezpośrednio w chinach na aliexpress za 120pln.Powiem szczerze, że wyglądają b spoko, natomiast jakość gumy na podstopnicy może być słaba. U mnie zaczyna się jakby łuszczyć, zobaczymy co będzie dalej. Tak to te z Allegro, no to zobaczymy ile to wytrzyma
-
B8 TrOOOOp
panowie wieje agrotuningiem czy zostawić?
-
Wskazania poziomu paliwa
Jest tak dlatego bo komp przelicza z aktualnej średniej spalania i dlatego takie wartości Ci pokazuje. Ja jak zatankuje do pełna a mam blisko siebie stacje to pokazuje mi 900km jak już jestem na trasie wszystko i się ustabilizuje to pokazuje nawet 1100km w zależności tak jak Andy napisał jak ciężką nogę kto ma.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
U mnie bez problemu wszystko ładnie poszło.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Ja dostałem taką odpowiedź (Powinny pasować, wysyłaliśmy już klientowi, u nas fi 64,7/12x80) takie zamówiłem wymieniłem i po problemie
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Niezła sztuka , czekam na fotki z nowym felunkiem bo wygląda obłędnie. Gdzie kupowałeś kratki i grill?
-
Czujnik wilgotności powietrza (G355) uszkodzenie
wg ELSY czujnik wilgotności G355 jest chyba w lusterku Grzesiu W przedlifcie to tak a jakbym chciał go dołożyć to posiadasz może jakieś schematy i jakie części potrzebne do tego ustrojstwa? Szukałem w tej mojej Elsie ale znaleść nie mogłem
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie Janusz , bez stresu ja muszę dokończyć mój pierwszy etap budowy potem rezanie a części chyba wszystkie mam kupiłem je od wrzosu
-
B8 TrOOOOp
Janusz jeszcze jedna tak akcja by się przydała u mnie, tym razem pasażer
-
Czujnik wilgotności powietrza (G355) uszkodzenie
wg ELSY czujnik wilgotności G355 jest chyba w lusterku Grzesiu, a jest możliwość braku posiadania tego czujnika przy podszybiu i za co konkretnie jest odpowiedzialny?
-
okopcone koncówki wydechu
Ja przy 240tyś przelotu tez miałem czysty wydech, dopiero po wywaleniu DPFa zaczęła się osadzać sadza. Teraz pytanie do znawców tematu czy to normalne czy nie?
-
okopcone koncówki wydechu
Ja jak miałem DPF to też były czyściutkie a teraz tak jak u Krissa po ostrej jeździe czarne. Ostatnio natomiast byłem w Wolfsburgu i praktycznie każdy Golf 7 GTI czy R miał obkopcone rury a GTD zero, rury czyste jak łza i zdziwiony byłem tym faktem. To benzyniaki teraz kopca bardziej niż diesle?
-
B8 TrOOOOp
albo już wykastrowany ja jak spokojnie jeżdzę to nie syfą się końcówki tak mocno ale jak ostatnio też przegoniłem go na bahnie to sadza jak w kominie
-
B8 TrOOOOp
Ja kupiłem coś w ten deseń http://allegro.pl/fag-lozysko-piasta-przod-audi-a4-b8-08-a5-08-i5584091381.html
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
DPF-a masz na pewno masz wywalone i nie musisz nic sprawdzać bo kominy obkopcone , i mnie ciekawi dźwięk tego wydechu
-
Magik do zakodowania neonów
W Koszalinie masz Bartka co to ogarnia napisz do Janusza (mumen) on powinien znać kontakt do niego
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Jak możesz załatwić jeszcze jeden taki komplet to biorę w ciemno .
-
Tylny zderzak sedan.
Ja nie widziałem ani nie słyszałem by takowa zaślepka była dostępna ale może się mylę.
-
Tylny zderzak sedan.
Jeżeli nie masz haka to nie powinno być tam otworu no chyba , że poprzedni właściciel przed sprzedażą zdemontował hak i nie zmienił dokładki
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
zapytaj tu http://www.tune-up.pl/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a skąd jesteś? jak jesteś niedaleko kartuz to mogę pomóc