Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waldih1979

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez waldih1979

  1. Wg ETKI do B8 to pokrowiec na narty 4L0885215K a w akcesoriach można dostać jeszcze to 000050515A
  2. Wariat , wygląda mega i musze obadać na żywo a teraz to na pewno nie kupisz tak szybko B9 , klamkami RS-owymi wewnątrz też się nie chwaliłeś łobuzie. Ogólnie to szacun.
  3. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    też widziałem tą imprezę. chciałem się przyjrzeć, ale za szybko grzałem Było oficjalne otwarcie Audi Centrum Gdańsk
  4. Jak nie jest ci daleko do Kartuz to ja mogę odblokować i pokasować błędy
  5. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To te z Alle za199?? Kupiłem takie same bezpośrednio w chinach na aliexpress za 120pln.Powiem szczerze, że wyglądają b spoko, natomiast jakość gumy na podstopnicy może być słaba. U mnie zaczyna się jakby łuszczyć, zobaczymy co będzie dalej. Tak to te z Allegro, no to zobaczymy ile to wytrzyma
  6. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie wieje agrotuningiem czy zostawić?
  7. waldih1979 odpowiedział(a) na bodas temat w Audi A4 B8
    Jest tak dlatego bo komp przelicza z aktualnej średniej spalania i dlatego takie wartości Ci pokazuje. Ja jak zatankuje do pełna a mam blisko siebie stacje to pokazuje mi 900km jak już jestem na trasie wszystko i się ustabilizuje to pokazuje nawet 1100km w zależności tak jak Andy napisał jak ciężką nogę kto ma.
  8. U mnie bez problemu wszystko ładnie poszło.
  9. Ja dostałem taką odpowiedź (Powinny pasować, wysyłaliśmy już klientowi, u nas fi 64,7/12x80) takie zamówiłem wymieniłem i po problemie
  10. Niezła sztuka , czekam na fotki z nowym felunkiem bo wygląda obłędnie. Gdzie kupowałeś kratki i grill?
  11. wg ELSY czujnik wilgotności G355 jest chyba w lusterku Grzesiu W przedlifcie to tak a jakbym chciał go dołożyć to posiadasz może jakieś schematy i jakie części potrzebne do tego ustrojstwa? Szukałem w tej mojej Elsie ale znaleść nie mogłem
  12. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie Janusz , bez stresu ja muszę dokończyć mój pierwszy etap budowy potem rezanie a części chyba wszystkie mam kupiłem je od wrzosu
  13. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Janusz jeszcze jedna tak akcja by się przydała u mnie, tym razem pasażer
  14. wg ELSY czujnik wilgotności G355 jest chyba w lusterku Grzesiu, a jest możliwość braku posiadania tego czujnika przy podszybiu i za co konkretnie jest odpowiedzialny?
  15. waldih1979 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Ja przy 240tyś przelotu tez miałem czysty wydech, dopiero po wywaleniu DPFa zaczęła się osadzać sadza. Teraz pytanie do znawców tematu czy to normalne czy nie?
  16. waldih1979 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Ja jak miałem DPF to też były czyściutkie a teraz tak jak u Krissa po ostrej jeździe czarne. Ostatnio natomiast byłem w Wolfsburgu i praktycznie każdy Golf 7 GTI czy R miał obkopcone rury a GTD zero, rury czyste jak łza i zdziwiony byłem tym faktem. To benzyniaki teraz kopca bardziej niż diesle?
  17. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    albo już wykastrowany ja jak spokojnie jeżdzę to nie syfą się końcówki tak mocno ale jak ostatnio też przegoniłem go na bahnie to sadza jak w kominie
  18. waldih1979 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupiłem coś w ten deseń http://allegro.pl/fag-lozysko-piasta-przod-audi-a4-b8-08-a5-08-i5584091381.html
  19. DPF-a masz na pewno masz wywalone i nie musisz nic sprawdzać bo kominy obkopcone , i mnie ciekawi dźwięk tego wydechu
  20. W Koszalinie masz Bartka co to ogarnia napisz do Janusza (mumen) on powinien znać kontakt do niego
  21. Jak możesz załatwić jeszcze jeden taki komplet to biorę w ciemno .
  22. Ja nie widziałem ani nie słyszałem by takowa zaślepka była dostępna ale może się mylę.
  23. Jeżeli nie masz haka to nie powinno być tam otworu no chyba , że poprzedni właściciel przed sprzedażą zdemontował hak i nie zmienił dokładki
  24. zapytaj tu http://www.tune-up.pl/
  25. a skąd jesteś? jak jesteś niedaleko kartuz to mogę pomóc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.