Treść opublikowana przez vito A4
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Zdecydowanie te pierwsze - 8x17 ET42
-
Polecane opony letnie
Witam. 1.Potrzebowałbym szybkiej opinii na temat opon Nokian zLine 225/45/17. I jak z rantem ochronnym na felgę bo są sprzeczne info, producent zapewnia, że jest a w kilku opiniach czytałem iż nie ma? 2. jeszcze takie Dunlop SP SportMaxx RT ktoś używa, może coś powiedzieć o nich? Opinii potrzebuje dla teścia bo zmienia gumy.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Ładne zabawki miał przy sobie. "Frog" już w stołecznym areszcie. Zostanie przesłuchany
-
Zmiana rozmiaru opon z 215 na 225
Jeśli tylko chcesz założyć ten rozmiar (225/45) to ok pasują na Twoje felgi. Jeśli chodziło Ci o dużo większy komfort to tak jak kolega wyżej pisał lepszym zamiennikiem będzie 215/50 bo większy profil, lepsze tłumienie dziur - tylko ceny tych opon bardzo wysokie. Twoje auto więc zdecydujesz na czym chcesz jeździć.. jak miałeś wątpliwości co do tej szerokości to oczywiście możesz założyć taki rozmiar
-
Zmiana rozmiaru opon z 215 na 225
Tak, dokładnie ET 35
-
Zmiana rozmiaru opon z 215 na 225
No niektórych wzorów felg parametry znam na pamięć ale tego nie. Może ktoś inny w między czasie się wypowie co zna. Ale najlepiej zdjąć koło i zobaczyć od środka czy są napisane parametry.
-
Zmiana rozmiaru opon z 215 na 225
Wróżkami nie jesteśmy chodziło mi o zdjęcia wnętrza felgi (od środka) na ramionach może pisać jakie ET. Najszybciej sam obejrzyj wnętrze felgi i zobacz czy podane jest ET, szerokość felgi i będziesz wiedział
-
Kupno felgi
Zgadza się, mam te same parametry felgi i jest ok. Teraz decyzja należy do seniu001 co zrobi
-
Zmiana rozmiaru opon z 215 na 225
Tak, od środka felgi są parametry felgi takie jak ET, szerokość felgi itp. Jeśli ori felgi to będą na pewno te oznaczenia. Jak nie masz pewności to najprościej zdjąć koło i zobaczyć czy na ramionach felgi są jakieś oznaczenia Ewentualnie zrób zdjęcia i pokaż tu
-
Kupno felgi
Fido masz rację, tragedii nie będzie ale jeśli kolega chce coś aby było równo z nadkolem to mu trochę braknie przy tej feldze. Musi założyć dystans żeby je wypchnąć trochę na zewnątrz albo szukać innych felg z mniejszym ET - to już oczywiście jego decyzja
-
Zmiana rozmiaru opon z 215 na 225
A jaką masz szerokość felgi jeśli wiesz? Skoro felga 17" to 225/45 na pewno będzie pasować. NAKOLE.PL - wulkanizacja Warszawa wola, wulkanizacja Warszawa obozowa, opony Warszawa wola, felgi Warszawa obozowa, run flat Warszawa, przechowalnia opon Warszawa, pompowanie azotem Warszawa, salon felg Warszawa, serwis opon Warszawa, serwis mobilny
-
Kupno felgi
ET mają 45 więc będą mocno schowane w nadkole Na równo z nadkolem to gruby dystans byś musiał do nich założyć.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Sprawdź/dowiedz się jaka jest średnica piasty bo do B7 ma być 57.1 a jeśli to są od A5 to będzie większa i nie założysz od tak. Oczywiście można dobrać odpowiedni pierścień centrujący zmieniający średnicę i wtedy już da rade. ET, opona, szerokość felgi ok
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Nie tyle Policja co Sądy i Prokuratorzy. Policja zrobi swoje, złapie, odda sprawę do Sądu, doprowadzi na rozprawę jak trzeba to siłą a Sąd? Sąd puści wolno, bo gość się rozpłaczę, że nie ma dochodów, że jest jedynym żywicielem rodziny itd itp.. takie oto prawo w tym kraju. Krew mnie zalewa jak widzę na mieście osoby, które za pobicia, rozboje i włamania chodzą wolno bo dostali grzywnę i dozory od Sądu..
-
BMW E60 jako nieoznakowany radiowóz - interwencja w Kielcach
Akcja dzieje się od 1:00 minuty, na początek filmiku szkoda czasu BMW E60 jako nieoznakowany radiowóz - interwencja w Kielcach - Adrenaline Motorsport
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Jaja może ma do takiej jazdy.. ale rozumu zero Sprawa już nagłośniona więc myślę, że się nim zajmą.
-
Jakie felgi 18 do a4 b7 zeby nie obcierało
ET 43 będzie najbardziej schowane więc propozycja 1 lub 2 a wizualnie nr.2 jak dla mnie, ale to Twój wybór
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Witaj. Ja mam srebrne auto więc chyba pomalowanie lamp na czarny nie będzie dobrze wyglądać? A moje pytanie co do pomarańczowych kierunków.. jak się je wywali to wystarczy zmienić na chromowaną żarówkę czy trzeba koniecznie wstawić te przeźroczyste plastiki zamiast pomarańczowych? Tak jak zrobiłeś Ty bo właśnie ciężko znaleźć te białe (przeźroczyste) plastiki
-
A4 B6 1.8 T Quattro 18" 8J ET 35 bedzie dobre do serii??
Wiesz co sam dobrze nie wiem więc niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony Ogólnie jestem na tym samym etapie co Ty i mam zawieszenie 1BA co mnie ogranicza do 17" bo więcej to wstyd pakować przy tym zawieszeniu. Ogólnie wyczytałem, że przy tym zawieszeniu nie ma sensu zakładać popularnych sprężyn eibach -30 bo amortyzatory nie dają rady. Lepiej wymienić całe zawieszenie 1BA na 1BE lub 1BV i tak obniżyć a jak komuś za mało to dopiero dołożyć sprężyny. U siebie też myślałem że założę sprężyny eibach - 30 i będzie fajnie ale jednak pisali, że nie ma sensu przy amortyzatorach 1BA. Więc się zastanawiam czy nie szukać kompletnego zawieszenia.
-
A4 B6 1.8 T Quattro 18" 8J ET 35 bedzie dobre do serii??
Elegancko więc nie ma się co martwić, że zrobisz z A4 koze
-
A4 B6 1.8 T Quattro 18" 8J ET 35 bedzie dobre do serii??
No no jak obniżysz trochę zawieszenie to wizualnie już będzie fajnie wyglądało na 18"
-
A4 B6 1.8 T Quattro 18" 8J ET 35 bedzie dobre do serii??
Sprawdź zawieszenie skoro oryginał. Jak 1BA to będzie niestety "koza" na 18" ale co się komu podoba, Twoje auto
-
Opinie o silniku
Podobny temat już był, może czegoś się dowiesz tutaj.. http://a4-klub.pl/1-9-196/1-9-to-dobry-silnik-306250/
-
Podpowiedzcie które wybrać?
Jak wyżej a w ostateczności 1
-
zmiana zderzaka na B8
Dobra decyzja