Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vito A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vito A4

  1. Zdecydowanie te pierwsze - 8x17 ET42
  2. Witam. 1.Potrzebowałbym szybkiej opinii na temat opon Nokian zLine 225/45/17. I jak z rantem ochronnym na felgę bo są sprzeczne info, producent zapewnia, że jest a w kilku opiniach czytałem iż nie ma? 2. jeszcze takie Dunlop SP SportMaxx RT ktoś używa, może coś powiedzieć o nich? Opinii potrzebuje dla teścia bo zmienia gumy.
  3. Ładne zabawki miał przy sobie. "Frog" już w stołecznym areszcie. Zostanie przesłuchany
  4. Jeśli tylko chcesz założyć ten rozmiar (225/45) to ok pasują na Twoje felgi. Jeśli chodziło Ci o dużo większy komfort to tak jak kolega wyżej pisał lepszym zamiennikiem będzie 215/50 bo większy profil, lepsze tłumienie dziur - tylko ceny tych opon bardzo wysokie. Twoje auto więc zdecydujesz na czym chcesz jeździć.. jak miałeś wątpliwości co do tej szerokości to oczywiście możesz założyć taki rozmiar
  5. No niektórych wzorów felg parametry znam na pamięć ale tego nie. Może ktoś inny w między czasie się wypowie co zna. Ale najlepiej zdjąć koło i zobaczyć od środka czy są napisane parametry.
  6. Wróżkami nie jesteśmy chodziło mi o zdjęcia wnętrza felgi (od środka) na ramionach może pisać jakie ET. Najszybciej sam obejrzyj wnętrze felgi i zobacz czy podane jest ET, szerokość felgi i będziesz wiedział
  7. Zgadza się, mam te same parametry felgi i jest ok. Teraz decyzja należy do seniu001 co zrobi
  8. Tak, od środka felgi są parametry felgi takie jak ET, szerokość felgi itp. Jeśli ori felgi to będą na pewno te oznaczenia. Jak nie masz pewności to najprościej zdjąć koło i zobaczyć czy na ramionach felgi są jakieś oznaczenia Ewentualnie zrób zdjęcia i pokaż tu
  9. Fido masz rację, tragedii nie będzie ale jeśli kolega chce coś aby było równo z nadkolem to mu trochę braknie przy tej feldze. Musi założyć dystans żeby je wypchnąć trochę na zewnątrz albo szukać innych felg z mniejszym ET - to już oczywiście jego decyzja
  10. A jaką masz szerokość felgi jeśli wiesz? Skoro felga 17" to 225/45 na pewno będzie pasować. NAKOLE.PL - wulkanizacja Warszawa wola, wulkanizacja Warszawa obozowa, opony Warszawa wola, felgi Warszawa obozowa, run flat Warszawa, przechowalnia opon Warszawa, pompowanie azotem Warszawa, salon felg Warszawa, serwis opon Warszawa, serwis mobilny
  11. ET mają 45 więc będą mocno schowane w nadkole Na równo z nadkolem to gruby dystans byś musiał do nich założyć.
  12. Sprawdź/dowiedz się jaka jest średnica piasty bo do B7 ma być 57.1 a jeśli to są od A5 to będzie większa i nie założysz od tak. Oczywiście można dobrać odpowiedni pierścień centrujący zmieniający średnicę i wtedy już da rade. ET, opona, szerokość felgi ok
  13. Nie tyle Policja co Sądy i Prokuratorzy. Policja zrobi swoje, złapie, odda sprawę do Sądu, doprowadzi na rozprawę jak trzeba to siłą a Sąd? Sąd puści wolno, bo gość się rozpłaczę, że nie ma dochodów, że jest jedynym żywicielem rodziny itd itp.. takie oto prawo w tym kraju. Krew mnie zalewa jak widzę na mieście osoby, które za pobicia, rozboje i włamania chodzą wolno bo dostali grzywnę i dozory od Sądu..
  14. Akcja dzieje się od 1:00 minuty, na początek filmiku szkoda czasu BMW E60 jako nieoznakowany radiowóz - interwencja w Kielcach - Adrenaline Motorsport
  15. Jaja może ma do takiej jazdy.. ale rozumu zero Sprawa już nagłośniona więc myślę, że się nim zajmą.
  16. ET 43 będzie najbardziej schowane więc propozycja 1 lub 2 a wizualnie nr.2 jak dla mnie, ale to Twój wybór
  17. vito A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Witaj. Ja mam srebrne auto więc chyba pomalowanie lamp na czarny nie będzie dobrze wyglądać? A moje pytanie co do pomarańczowych kierunków.. jak się je wywali to wystarczy zmienić na chromowaną żarówkę czy trzeba koniecznie wstawić te przeźroczyste plastiki zamiast pomarańczowych? Tak jak zrobiłeś Ty bo właśnie ciężko znaleźć te białe (przeźroczyste) plastiki
  18. Wiesz co sam dobrze nie wiem więc niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony Ogólnie jestem na tym samym etapie co Ty i mam zawieszenie 1BA co mnie ogranicza do 17" bo więcej to wstyd pakować przy tym zawieszeniu. Ogólnie wyczytałem, że przy tym zawieszeniu nie ma sensu zakładać popularnych sprężyn eibach -30 bo amortyzatory nie dają rady. Lepiej wymienić całe zawieszenie 1BA na 1BE lub 1BV i tak obniżyć a jak komuś za mało to dopiero dołożyć sprężyny. U siebie też myślałem że założę sprężyny eibach - 30 i będzie fajnie ale jednak pisali, że nie ma sensu przy amortyzatorach 1BA. Więc się zastanawiam czy nie szukać kompletnego zawieszenia.
  19. Elegancko więc nie ma się co martwić, że zrobisz z A4 koze
  20. No no jak obniżysz trochę zawieszenie to wizualnie już będzie fajnie wyglądało na 18"
  21. Sprawdź zawieszenie skoro oryginał. Jak 1BA to będzie niestety "koza" na 18" ale co się komu podoba, Twoje auto
  22. vito A4 odpowiedział(a) na seniu001 temat w 1.9TDI
    Podobny temat już był, może czegoś się dowiesz tutaj.. http://a4-klub.pl/1-9-196/1-9-to-dobry-silnik-306250/
  23. Jak wyżej a w ostateczności 1
  24. vito A4 odpowiedział(a) na Herdas temat w Audi A4 B7
    Dobra decyzja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.