Panowie czytałem o turbince z wersji prawdopodobnie 2,7tdi ( Gtb1756vk )
i wiem ze trzeba robic pare przeróbek.
Powiedzcie mi proszę co sądzicie o turbo z b7 ale wersji 2.0 ? silnik BNA, blizniaczy BLB ( 140 km ).
Wchodzi ona w seryjne miejsce czy trzeba mocno modzic ? pozdro
Siemanko.
Panowie ostatnio w ucho wpadło mi coś takiego jak zimny dolot..
Czy tu jak w przypadku silników benzynowych jest poprawa charakterystyki pracy silnika(dzwieku) ??
Czy Czy taki zabieg wgl usprawni prace silnika tdi ?
Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Witam na forum, jestem z Sopotu, poruszam się Audi a4 b5 avant, 2000r
Silniczek 1.9tdi co nieco już nadłubałem i nie mam zamiaru zaprzestać.
pozdrawiam !