Treść opublikowana przez ADAMJANA4
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
To muszą zatwierdzić określić jakieś kryterium aut ale dla wszystkich clubowych też Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Skąd taka wies niema drugiego takiego miejsca Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Tak bylo Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Tak było pod lidlem
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Jajka będę pod lidlem Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
idzie się jeszcze zapisac
-
Sprezyny
Panowie czy sprężyn z a6 podejda do a4 b6 Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
drugi uchwyt
wczoraj widziałem u gościa taxi miał przelaczniki obok zapalniczki Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka I muszę przerobić kosz bo mam guziki a muszę w pękać uchwyt na kubek Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Navigation Plus RNS D
witam tez mam ten problem nie czyta nagranych .oryginał czyta, tylko mam niemcy kupie jakąś mapkę oryginalna mapy pl..
-
drugi uchwyt
witam panowie chce zamontować drugi uchwyt na kubek od angola pewnie juz ktoś to robil gdzie zamontować gudziki esp pdc mam dwa
-
nagłe zwiekszenie nadmuchu
dzięki za odpowiedz koniec tematu i znów cos nowego wiem
-
nagłe zwiekszenie nadmuchu
w poprzedniej b6 tego nie było
-
nagłe zwiekszenie nadmuchu
witam panowie nie jestem znawcom i z moich znajomych się z tym nie spotkał jak załacze spryskiwacze to dmuchawa wali na całego przez chwile
-
Spoty Katowice i okolice
zdrowych i wesołych
-
Spoty Katowice i okolice
witam panowie jest ktoś z katowic co ma vago i potrawi mi skasować błąd poduszki zaswieca mi się mruga i gasnie po chwili- teraz swieci cały dzień pod wieczór gasnie?
-
kłopot z gaze komputer
dzięki panowie za pomoc temat zamknety
-
kłopot z gaze komputer
witam panowie co jest grane..dziś zamontowałem gaz przed montażem miałem do przejechania 130km.zatankowałem gaz do pelna 55l. przejechałem 90 km do przejechania ma dalej 130km czy spalanie które pokazywał było autentyczne z gazu trzeba to jakos skodowac czy co żeby widział gaz czy wogle nie widzi.
-
automat CJQ pomocy
nie moge się połaczyć z skrzynia a skrzynia zaczęła wariować szarpie nie schodzi z obrotów. płynie jejzdzi tylko powoli .
-
korektor wydwchu 18t pekniety
witam koledzy mam pytanie jaka może być przyczyna pekniecia kolektora .i czy kolektor podejdzie mi z byle jakiego silnika 18t czy musze szukac kolektora z swojego silnika ABE
-
silniczki do lamp depo..
mam silniczki bosch .właśnie cpien jest za duży założyłem lampy depo potrzebuje krótki cpien
-
silniczki do lamp depo..
witam czy silniczki z fabi 1 lub z punto 2 podejdą do lamp audi firmy depo...
-
czym zabezpieczyc felgi malowane proszkowo na bieło
te ate ceramik miałem padaka zima i w desczu słabo hamuja ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- a jaki wlosk do felg co policicie
-
czym zabezpieczyc felgi malowane proszkowo na bieło
pomalowałem felgi na biało ale teraz co kilka dni musze je myc pył z klocków osiada ohyda..
-
po wymianie wtrysków klopot z mutilajzerem..
co to resor.
-
po wymianie wtrysków klopot z mutilajzerem..
wymieniłem listwe wtrysków teraz mam kłopot z mutilazerem zawiesza się