Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADAMJANA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADAMJANA4

  1. To muszą zatwierdzić określić jakieś kryterium aut ale dla wszystkich clubowych też Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
  2. Skąd taka wies niema drugiego takiego miejsca Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
  3. Tak bylo Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
  4. Jajka będę pod lidlem Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
  5. idzie się jeszcze zapisac
  6. ADAMJANA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie czy sprężyn z a6 podejda do a4 b6 Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
  7. ADAMJANA4 odpowiedział(a) na ADAMJANA4 temat w Audi A4 B6/B7
    wczoraj widziałem u gościa taxi miał przelaczniki obok zapalniczki Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka I muszę przerobić kosz bo mam guziki a muszę w pękać uchwyt na kubek Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
  8. witam tez mam ten problem nie czyta nagranych .oryginał czyta, tylko mam niemcy kupie jakąś mapkę oryginalna mapy pl..
  9. ADAMJANA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam panowie chce zamontować drugi uchwyt na kubek od angola pewnie juz ktoś to robil gdzie zamontować gudziki esp pdc mam dwa
  10. dzięki za odpowiedz koniec tematu i znów cos nowego wiem
  11. w poprzedniej b6 tego nie było
  12. witam panowie nie jestem znawcom i z moich znajomych się z tym nie spotkał jak załacze spryskiwacze to dmuchawa wali na całego przez chwile
  13. zdrowych i wesołych
  14. witam panowie jest ktoś z katowic co ma vago i potrawi mi skasować błąd poduszki zaswieca mi się mruga i gasnie po chwili- teraz swieci cały dzień pod wieczór gasnie?
  15. dzięki panowie za pomoc temat zamknety
  16. witam panowie co jest grane..dziś zamontowałem gaz przed montażem miałem do przejechania 130km.zatankowałem gaz do pelna 55l. przejechałem 90 km do przejechania ma dalej 130km czy spalanie które pokazywał było autentyczne z gazu trzeba to jakos skodowac czy co żeby widział gaz czy wogle nie widzi.
  17. ADAMJANA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    nie moge się połaczyć z skrzynia a skrzynia zaczęła wariować szarpie nie schodzi z obrotów. płynie jejzdzi tylko powoli .
  18. witam koledzy mam pytanie jaka może być przyczyna pekniecia kolektora .i czy kolektor podejdzie mi z byle jakiego silnika 18t czy musze szukac kolektora z swojego silnika ABE
  19. mam silniczki bosch .właśnie cpien jest za duży założyłem lampy depo potrzebuje krótki cpien
  20. witam czy silniczki z fabi 1 lub z punto 2 podejdą do lamp audi firmy depo...
  21. te ate ceramik miałem padaka zima i w desczu słabo hamuja ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- a jaki wlosk do felg co policicie
  22. pomalowałem felgi na biało ale teraz co kilka dni musze je myc pył z klocków osiada ohyda..
  23. wymieniłem listwe wtrysków teraz mam kłopot z mutilazerem zawiesza się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.