Treść opublikowana przez Carire
-
1.8 T Q 190 km?
Na początek wystarczy to co wymieniłeś. Następne rzeczy wyjdą same,np.zawieszenie. ale to styka czy coś jeszcze warto zrobic ze by miec spokój ?
-
Jaka Najlepsza Instalacja do Bexa?
a nie lepiej coś od Stag, Brc? a jak potem ze zwiększeniem mocy? styknie taki zestawik do około 220km? Czy coś kupic lepszego?
-
1.8 T Q 190 km?
co radzicie zaraz po zakupie wymienic, popatrzec na w takim silniczku ? na coś wiecej czy tylko rozrzad+pompa wody+filrty+oleje+wymiana świec?
-
Jaka Najlepsza Instalacja do Bexa?
Witam, jaką możecie mi doradzic instalacje do a4b6 bexa seryjnego? Już mam wstępnie ustawioną na kwotę 2700 zł, napisze potem całe podzespoły co mi doradzaja i czy to ma sens... Ale nie wiem bo mysle potem o jakims programie i czy nie lepiej od razu jakies mocniejsze wtryski czy te na 190 km stykna? Jak macie u siebie i na jakie najlepiej się zdecydowac? Dzięki wielkie za pomoc
-
System operacyjny Android
Ciekawe jaka cena bedzie G3... Pewnie 2500...
-
System operacyjny Android
jaką ochronę polecacie do Nota 3? Cos od Spigena? czy może coś innego?
-
[małopolskie] firma Navipol
robił ktoś tam cała instalacje + zakup u nich navi? Ile biora za założenie jej jak sie ma swoją navi, wiecie może?
-
[małopolskie] firma Navipol
mozesz mi kogos polecic kto to moze zrobic? trzeba docinac bo mam radio na 1din....
-
[małopolskie] firma Navipol
polecacie ich jako do zmienienia z 1din concepta na rns'e od nich taki zestawik czy lepiej kupic na właśnam reke a oni mi ja założa? są sprawdzeni jezeli chodzi o to?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zadzwon tutaj i zapytaj się: 660 566 999 napisz mi tylko kto to jest i jak się firma nazywa zebym wiedział
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto w krk ogarnie mi to wszystko z docinaniem tunelu:)?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie w krk można cos takiego zrobić? Jaka wybrać najlepiej? koszt jaki może być? ok. 300 zł? i czas całej zabawy montażu itp.?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam takie pytanie... Auto B6 radio concept na 1din niestety i chciałbym założyć Rns-e tylko nie wiem co dokładnie kupic i jaka nawigacje kupic czy się w ogóle da? Jaki koszt takiej przeróbki i jakie rns-e kupic najlepiej? Chodzi mi też o czas takiej instalacji, ile schodzi na "gotowo"? Dzieki wielkie za pomoc, nie chce zrobić i kupic czegos co będzie nie pod to radio... ogarnia ktoś w kraku calosc + kupno rns'a? doradzicie cos?
-
System operacyjny Android
Pablo myślisz ze G3 będzie już lepsze od z1? Czy poczekać na Z4 bo podobno maja je zmieniac raz na pół roku?
-
System operacyjny Android
ma ktoś z Was już Xperie Z2?
-
System operacyjny Android
Panowie jakie aplikacje polecacie do czyszczenia pamięci? Jakas dobra apka dotycząca baterii która wydłuży jej prace i dobra pogoda+ widzecik jej ?
-
System operacyjny Android
Pablo pw poszło
-
System operacyjny Android
Ile go już masz? głownie zależy mi na aparacie, baterii, jakości i głośności rozmów przez głośnik bo głównie robie dużo zdjęc + wi-fi + wydajności baterii oraz oglądam sporo filmów na G2
-
System operacyjny Android
Ma ktoś z Was Nota 3? Mysle nad zmiania z G2 na niego i niwe wiem czy jest sens... Bo opinie są różne a cena za Nota już jest ciekawa:decayed: jakies wady i zalety po dłuższym użytkowaniu?
-
Instalacja tartarini 1.8 T
możesz jasniej?
-
Instalacja tartarini 1.8 T
a czy ktoś mi w Katowicach sprawdzi ja dokładnie? czy każdy serwis ja ogarnie?
-
Instalacja tartarini 1.8 T
Witam, mam na oku auto z taką instalacja. Reduktor do 350 km, wtryski są podobne . butla 48 litrów, wielozawór w wersji Super tzn. większa średnica rurki miedzianej wychodzącej z butli do zasilania silnika. Przełącza się gdy silnik się nagrzeje do 50 stopni. Co myślicie? Na co patrzeć? Ma ktoś podobna u siebie zamontowana? ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- Proszę o pilną pomoc i opinie !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Panowie co myślicie o aucie z lpg firmy Tartarini? reduktor do 350 km, wtryski są podobne . butla 48 litrów, wielozawór w wersji Super tzn. większa średnica rurki miedzianej wychodzącej z butli do zasilania silnika. Przełącza się gdy silnik się nagrzeje do 50 stopni. Ok jest taki zestawik? Na co mam patrzeć jak go zobaczę, mowa tu o 1.8 T .... Ma ktoś? Znacie może? sa warte uwagi?
-
Serwis Audi Śląsk
tez właśnie o nich myślałem i pewnie tam do nich podlece
-
Serwis Audi Śląsk
a w sosnowcu jest jakiś godny czy lepiej na Katowice? a co myślisz o serwsie audi w sosnowcu? jakie maja opinie ? może być bo tam chyba pojade z nia \czy lepiej Katowice ?