Treść opublikowana przez Carire
-
Konserwacja opon
Dokładnie u nich wsZystko masz na miejscu
-
Jaki wosk ? od A do Z
a jak grubiej to Glasur i to jest to
-
Zawieszenie S-line
A cenowo jak wyglada?całość? I u kogo brać najlepiej?
-
Czym zmyć wosk?
Nie myjesz juz go tylko lecisz woskiem a cleaner fibra dokładnie zbierasz najlepiej miej dwie do tego działania
-
Zawieszenie S-line
dostane jakieś dobre używki czy lepiej nówki kupic? będzie tak samo jak teraz czy niżej?
-
Zawieszenie S-line
bo mam zawias 1BE czyli dokładnie jakie sa w serii? Amory jakiej firmy a sprężyny? A Eibach jaki typ wybrać?
-
Zawieszenie S-line
Witam, poszukuje czegoś co będzie odpowiednikiem mojego obecnego zawieszenia tylko nie wiem jakie dokłądnie jest tzn wiem oryginalne s-line (najniżej + najtwardziej) jakie zamienniki od dajmy kw czy bilsteina można kupić żeby było tak samo albo niżej jeszcze ? co doradzacie żeby było tak jak ma być już z doświadczenia
-
odzyskanie blasku na grilu???
Ok zapodam foto jak wyglądają i czekam na twoje zdanie
-
odzyskanie blasku na grilu???
A myślisz że cos pomoże w przypadku felg od audi slinowych czy.zbędna praca??
-
Czujnik położenia wału...
tylko że silnik pracuje równo i cicho... a jak z umiejscowieniem jego? ile robocizna i co trzeba wyciągać? Zderzak plus co dokładnie?
-
Czujnik położenia wału...
Witam, wyskakuje taki błąd po wymianie paska rozrządu i całego rozrządu a wcześniej nic takiego nie miało miejsca... co doradzacie? i kogo jest wina i jakie koszty plus czy jazda samochodem jest możliwa? Dzięki wielkie za pomoc bo krew mnie zalewa... A4 B6 1.8 T Q Pozdrawiam
-
odzyskanie blasku na grilu???
i co daje lepszy efekt? megs czy mothers?
-
elektroniczny napinacz paska?
Witam, wyszła mi taka naprawa podczas wymiany rozrządu, cena niby 600 zł? co myślicie o takim czymś i jak to wyglada? jest taka możliwośc i pasuje to zrobic czy jak? wymienialiście już go? jak to wygląda? bo sam nie wiem... dzięki wielkie
-
Profesjonalne przyciemnianie szyb oraz klimatyzacja samochodowa.
i jak wyszlo? ile robiles i ile zaplaciles?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ori tzn jaki dokładnie? i czemu nie Motul? Płyn do chłodnicy jaki najlepiej? I czy podczas tego jakieś inne rzeczy pasuje wymienic w sensie filtry czy sam olej styka? Chodzi mi o skrzynie, syfer+ płyn hamulcowy?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
i jesteś pewny że tam wszystko jest tak jak ma byc tak? a jaki olej skrzynia, dyfer i silnik tak? czy coś jeszcze mam wymienic za 1 zamachem ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam, planuje wymienic oleje i wszystkie płyny i nie wiem jakie wybrac... Olej w skrzyni, w dyfrze, silnikowy, płyn hamulcowy i nie wiem co i ile litrów kupic i moze coś więcej wymienic? SIlnik to 1.8 T q Q z 2003 roku (163km) manual. jakie doradzacie najlepiej i ile do czego wchodzi zeby miec na zapasik lekki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Doradzi mi ktos jaki Olej w skrzyni, silniku, dyfrze, czy jakiś inny jeszcze może kupic i wymienic w B6 1.8 T w Q bo sie zastanawiam nad 1 wymiana i ile litrów wchodzi do skrzyni, silnika, napedów itd? Dzięki wielkie za pomoc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale mi chodzi czy ktoś tam serwisuje lub czy kogoś tam ma znajomego ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema, jakie macie opinie na temat Serwis Audi Marszałek Częstochowa bo bede tam jutro z autem do kupna w serwisie, pracuje ktoś tam znajomy lub ktos z Was ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siema, jakie macie opinie na temat Serwis Audi Marszałek Częstochowa bo bede tam jutro z autem do kupna w serwisie, pracuje ktoś tam znajomy lub ktos z Was ?
-
Jaka Najlepsza Instalacja do Bexa?
czemu w takiej kolejności? jakie to ma znaczenie?
- 1.8 T Q 190 km?
-
Jaka Najlepsza Instalacja do Bexa?
taki zestawik styka do ok 220 km? cZy na seryjnej mocy?
-
Jaka Najlepsza Instalacja do Bexa?
a moc jaką masz obecnie?