Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik położenia wału...


Carire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wyskakuje taki błąd po wymianie paska rozrządu i całego rozrządu a wcześniej nic takiego nie miało miejsca...

co doradzacie? i kogo jest wina i jakie koszty plus czy jazda samochodem jest możliwa? Dzięki wielkie za pomoc bo krew mnie zalewa...

A4 B6 1.8 T Q

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bosch dałem 180zł . U mnie wywalało na desce EPC, a w vagu g38.Po wymianie silnik równiej, ciszej pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że silnik pracuje równo i cicho...

a jak z umiejscowieniem jego? ile robocizna i co trzeba wyciągać? Zderzak plus co dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to o ten chodzi to jeden masz na dole pod filtrem oleju a drugi z tylu silnika tam gdzie lancuszek tak mi sie cos zdaje ale nie jestem pewny. I nic nie musisz sciagac i sam go wymienisz tylko troche cierpliwosci. Jesli sie myle niech ktos mnie poprawi. A tak nawiasem masz tylko blad i kontrolke a tak to auto chodzi tak jak wczesniej? Czy sa jakies problemy??

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboty 5 minut (ja zrobiłem małą gafę). Jak kolega pisze jest za filtrem oleju, a kostka pod zbiorniczkiem z płynem chłodzącym.Mi też równo pracował (tak mi się zdawało), ale po wymianie jest odczuwalnie "lepiej".Mi Kolega z klubu podesłał ten link.Pomógł

B6 A4 1.8T: Engine Speed Sensor (G28) Replacement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyskakuje po wymianie paska rozrządu,a wcześniej to się nie dzialo to sprawdz jeszcze raz pasek,mialem taki przypadek przy VW lupo,wszystko niby OK,silnik pracowal równo,a blad czyjnika walu,przestawilem pasek o 1 zabek i wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboty 5 minut (ja zrobiłem małą gafę). Jak kolega pisze jest za filtrem oleju, a kostka pod zbiorniczkiem z płynem chłodzącym.Mi też równo pracował (tak mi się zdawało), ale po wymianie jest odczuwalnie "lepiej".Mi Kolega z klubu podesłał ten link.Pomógł

B6 A4 1.8T: Engine Speed Sensor (G28) Replacement

To jest raczej czujnik obrotów silnika

Podaj nr błędu.Może chodzi o czujnik wałka rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...