Treść opublikowana przez Carire
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
wszystko leciałeś ręcznie?
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
a co dokladnie robiłeś i czym ? bo wyszło
-
Pasta do ręcznego spolerowania reflektorów
maszyną DA nie narobisz niczego dużego
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
w sensie zymol HDC? w sensie zapach skóry Cię odrzuca i chcesz coś bez zapachowego?
-
Zestaw kosmetyków do 250zł
dokładnie, najwięcej rysek itp powstaje przy myciu i wysuszaniu więc dobra rękawica plus ręcznik to podstawa
-
Moje prace
s3 kozak:slina:
-
Auta ode mnie
kozak jakich mało
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
ale jak zalecasz? i jak robisz Ty ?
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
Czyli wymiana jaka powinna być i co ile i co dokładnie wymieniać? Filtr sam tylko?jaki najlepiej juz i co 10000 km? Chlodzic silnik na gazie po deptaniu czy lepiej na benzynie? Ile czas pracy powinien wynosić bo mi powiedzieli ze od rana do wiecZora i zrobione :-)
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
A jak jest z serwisem i gwarancja?na ile jest i co obejmuje? Co ile jeździć na regulacje wymiany itd?
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
A cenowo ile Cie wyszlo? Co ile robisz przeglądy i jakieś wymiany?robiłeś już może coś? Dzieki
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
czyli wszystko juz mniej więcej wiem ale jak jest potem po programie musze pojechać pożniej w jakim to celu? ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Czyli dokładnie co masz i jaki motor? Gdzie ukryles diodke od gazu?;-) BFB w quattro. Stag 4+ reduktor Ac 01. Dioda w schowku po lewej pod wył.świateł. a ile już go masz? butla 55 l i wlew w korku ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
a całość ile Cię wyszła? możesz podrzucić zdjęcie jak wygląda ta cała kontrolka? masz do ilu wtryski? do 200 km i reduktor czy coś mocniejszego?
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
bo pewnie bo sofcie wyjdzie tyle ile ma Bex więc do 200 km tak jak piszesz styknie a jakiej firmy masz dokładnie instalacje? butle 55 literków najlepiej? a ten kolega ma samego softa i ile mu tam wyszło tak z ciekawości i zestwik taki jak Ty masz? czyli temp 30 styknie? i po sofcie na korekte do gazownika mam pojechac? założe ją chyba koło zapalniczki, styknie chyba jakieś filtry kupić czy coś wtedy? cenowo ile płaciłeś za całość? Dzięki ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- dokładnie powyżej 4.000 już podobno powinno się jeździć na benzynie fakt/mit? co ile robić przejazdy na samej benzynie? jak się powinno to robić?
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
Czyli dokładnie co masz i jaki motor? Gdzie ukryles diodke od gazu?;-)
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Gdzie masz centralke od gazu? Zrob foto bo sam nie wiem gdzie ją schować ;-)
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
a jaka firma najlepiej albo godna polecenia>? miejsce na zamontowanie diodki gdzie doradzasz?
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
to jak ma to być zrobione dokładnie i tak żeby stykło na to co mam zamiar zrobic? G51 Trojnik rozdzielacz Hana H2001 JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg, razy 3 sztuki plus G52 Kolanko rozdzielacz Hana H2001 GZ-910 A JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg,, ale Hany mają być takie Y45 Wtryskiwacz Hana H2001 niebieski listwa szyna JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg, taki dokładnie czy może się czymś róznic? jak z butlą ? na coś patrzec czy ona nie ma znaczenia? 25 st styknie nie za mało?...
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
a jak to bedzie wygladalo ze spalaniem? jak bedzie większy reduktor i wtryski do aż 250 km? czy nie ma to znaczenia wtedy? jaka temperature ustawić na przełączenie się na gaz? 30 czy 40 stopni? cenowo jak to wg Ciebie powiunno wyglądać>? do 3000 zł się wyrobie?
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
a jakbym zrobił na taką jak mi proponują do 200 km to myslisz że bedzie ok? jaka firma reduktora i jakie wtryski wybrać? bo po sofcie wyjdzie około 185-190 km więc może takas jak do Bexa? butla 55 czy coś więcej wybrac?
-
Zapaszki do auta
a te nowsze będziesz miał ?
-
Czyszczenie odprysków asfaltu?
Mac Prickbort robi robote
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
Siema, jednak bexa nie kupiłem... wpadła 163 z Q i nie wiem co wybrac żeby było ok i jakie wtryski żeby stykły do serii a mam zamiar po gazie pod koniec wakacji zrobic softa by Compsport i nie wiem na co patrzec i czy potem musze jechać bo sofcie na ponowne strojenie całego zestawu> jak to wygląda w praktyce ?
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
piękna bmka:naughty: ile czasu zajęło wam samo polerowanie?
-
Sciereczki z mikrofibry
Eurow zdecydowanie