Treść opublikowana przez Carire
-
Serwis Audi Śląsk
Witam, gdzie mogę sprawdzic dokładnie instalacje gazowa na Katowice/sosnowiec? czy serwis audi sosnowiec zrobi to na miejscu jak cos czy lepiej pojechać do specjalisty? Jak doradzacie? macie kogoś godnego polecenia? Chodzi mi o sprawdzenie przed zakupem auta z instalacja w 1.8 T
-
Serwis Audi Śląsk
Witam, jaki serwis Audi polecacie w Sosnowcu lub Katowicach? chodzi mi o sprawdzenie auta przed zakupem? czy każdy serwis audi spradzi mi instalacje gazową a Audi czy lepiej pojechać do serwisu zajmującego się instalacją gazowa? Dzięki za pomoc bo szukam na ten tydzień a nie wiem jaki wybrać i ajk zrobić z autem które ma gaz już zamontowany.... Pozdrawiam
-
System operacyjny Android
Pablo a załatwiasz akcesoria do Sony Xperia Z1? chodzi mi o zegarek i zestaw 52 do rozmów w jakich cenach ?
-
sony smartwatch 2 sw2 jakieś opinie?
Witam, jako że jestem posiadaczem Xperia Z1 chodzi mi po głowie taki oto gadżecik ma ktoś z Was może? bawiliście się nim? a może lepszy jest ten od Samsunga? dzięki za każdą pomoc
-
iphone 5 warto?
a jak jest z grzaniem się? podobno 5s lubi sie przegrzewac... prawda to?
-
Gdzie polecacie zrobic Gaz do 1.8 T?
siema myśle nad zamontowaniem gazu i teraz pytanie gdzie polecacie i jaki najlepiej do 1.8 T B6 w Q 163 km ale pewnie wejdzie sofcik jakis:naughty: jakieś namiaru i na co mam patrzeć przy jego wyborze? Dziekuje za Wszelakie wskazówki i pomoc Pozdrawiam
-
iphone 5 warto?
a jak 5 robi zdjęcia? czyli warto dopłacić do 5s'a? a jak z tym itune's?
-
iphone 5 warto?
jak dużo bardziej? wytrzyma 1 dzień ? a jak z jakością rozmów i zdjęciami które robi?
-
iphone 5 warto?
Siema myślę nad iphonem 5 lub 5s i jakie sa wasze opinie? Mam teraz lg optimus g. Jakie plusy, minusy? Dziękuję za pomoc: )
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
i jak się autko sprawuje?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, dalej nie znalazłem mojej wymarzonej b6 1.8 T w Q.... może teraz cos się ruszyło? macie kogoś może? Popytacie? Bardzo będę wdzięczny miłego dnia zycze :)
-
Jaki Wosk na zimę ?
na zime shielda zakup sobie
-
tablet jaki polecacie?
Witam, poszukuje właśnie jakiegos w cenie do ok.800 zł głównie internet i skype. Na co patrzeć, jaka firma najlepiej i ważna sprawa dobra bateria może ktoś coś ma nowego na zbyciu ciekawego? dzięki z góry
-
1.8T Jakie paliwo 95 czy 98, co lepiej?
trzeba będzie samemu zobaczyć
-
1.8T Jakie paliwo 95 czy 98, co lepiej?
a na jakim robicie softy do 1.8 T? chyba lepiej wychodzi na 98 jak sie nie myle
-
[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
kozak:slina:
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
i jak? a w aukcji nic nie pisał o tym...
-
KRAKÓW, AUTO CENTER GAZ, I. Chmielewski - jakieś opinie ?
fajny temat, właśnie też myślę o gazie ale do 1.8 T i nie wiem jaki dokładnie wybrać i gdzie najlepiej i wchodzi w gre cała małopolska ale ma być jak najlepiej
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
skąd wiesz?
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
no to czekamy na rozwój wydarzeń sofcik jak coś u kogo?
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
a jakie masz teraz plany? jaki olej wlales?
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
Czekam az będzie miał 1.8 t i w q i jadę do niego od razu ale na razie nie ma... ale szuka:-D
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
na spocie kiedy będziesz? piękna jakie plany masz w stosunku do niej?
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
mozesz coś więcej napisać i jaki dokładnie jeśli chodzi o moc czy to nie ma znaczenia?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany wy spotykacie się w każdy wtorek?