Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stich

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stich

  1. Czy mozna? Trzeba! Ci co nie potrafia mowia ze nie mozna?
  2. dzięki kolego jeszcze mam kilka smaczków np pas bezpieczeństwa z wczoraj
  3. prawda ta pasta bardziej nadaje sie do polishingu albo one stepu cutting tez sie zrobi ale sa pasty, które zrobią to szybciej ( 3m fastcut plus, megs#101) pozostała seria kocha ta z zółtym paskiem i antiholo jest ok - można brac ponowne lakierowanie wciąż droższe
  4. dzieki miło czytać słowa uznania z samego rana
  5. nom, bedzie wygladało troche głupio klapa powiedzmy ze ok ale drzwi... będzie widać ze jesden z elementów jest za***isty 5 zł 1000zł to okazja
  6. przyklej kawałek filcu do podłokietnika nic innego nie przychodzi mi do głowy.
  7. wykończenie matowe/neutralne dashaway nie jest dressingem wiec o trzymaniu sie nie ma mowy. Ma za to doskonałe właściwości antystatyczne i perfekcyjną ochronę UV.
  8. My to wiemy ale niestety większość ludzi nie i później krążą po internetach jakieś chore teorie Mam lakiernika u siebie. On wie, ze nie potrafi polerować Z reszta on nie poleruje, on usuwa "syfki"
  9. zabezpieczenie fabryczne to nic innego jak lakier bezbarwny. Jeśli go nałożysz to trwałośc bedzie taka sama.
  10. wystarczy sama przyjemność
  11. dzięki kolego 15ml
  12. no bo lakiernik to lakiernik a nie polernik
  13. kup surf city garage dashaway dwie czynności w jednym kroku. Na ogół takie rozwiązanie nie działa. Tutaj działa
  14. dzięki #robimcomożem Chciałbym zaprezentować krótką relację z prac przy bmw f11 W aucie zrobiłem szczegółowy detailing wewnątrz. Wykładziny wyprane, skóry wyczyszczone i zakonserwowane. Plastiki oczyszczone i zabezpieczone UV blokerem. Szczeliny, zakamarki i inne istotne detale dostały standardową garśc detailingowej miłości Na zewnątrz auta szczegółowy detailing nadwozia. Głębokie oczyszczenie lakieru z tego co nazbierało sie przez lata Pełna korekta lakier plus zabezpieczenie. Powłoka od Max Protect bedzie dzielnie chronić lakier przez około 24 miesiace+ a przy tym podkręcać estetyke Beemki Czekamy na nowe koła a tymczasem kilka zdjęc z pracy dzięki
  15. tak lub wymienić na nową lub umyć i wysuszyć
  16. dedykowaną taśma dwustronną ze stajni 3m Tak, ręcznie Nie wiem jak duze. Najgłebsze co udało mi sie ogarnac to rysa głębokości zapałki. Na reflektorach jest duzo materiału do pracy. W miejscu gdzie usuwa sie głeboka ryse trzeba miec na uwadze, ze plastik moze zrobić sie zbyt cienki.Przy standardowych odpryskach powstałych podczas jazdy po powiedzmy 200tys km usuwanie ich jest z pewnością bezpieczne dla reflektora. Usuwanie głebokich defektów to zawsze decyzja zainteresowanego.
  17. kolega chyba zyje jeszcze czasami gdy nakładało sie politury typu plastmal Wtedy sie nakładało tego grubo i potem było ciezko zetrzeć wiec pewnie kolega pomyślał o tym ze maszyna scierałoby sie szybciej Jednak informuję, że mamy 2016 rok i branża kosmetyki aut poszła nieco naprzód i używamy nieco innych sposóbów na poprawe estetyki auta Zalecam poczytac sobie a potem pytac www.kosmetykaaut.pl
  18. Temat prania mikrofibry. 30 stopni maks wirowanie na 1000. Powyżej potrafi je poszarpać Jako środek piorący wybierz dedykowany do fibry lub płyn do prania odzieży termoaktywnej Octu nie żałuj. Uratować ręcznik można poprzez długą kąpiel w roztworze octu i wody do 30 stopni. Szansa jest 50% Przed powieszeniem strzepywac w kazdym kierunku, przekładac ręcznik o 90 stopni co godzine ( mniej wiecej ) i przed każdym przełożeniem strzepywać. Do suszenia używam innych metod ale jak ręcznik to moim zdaniem typ waflowy jest lepszą opcją niż fluffy.
  19. Wyślę zdjęcie mojej kolekcji jak będę w domu ?Wszystkie woskowane co 3 miesiące. Na niektórych nawet korekta była robiona gdy wyjechały z opakowania ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.