Treść opublikowana przez Stich
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Zloty klient ?
-
Moja Strefa Blasku :)
Cześć, po dłuuugiej przerwie Tym razem pracowałem nad klubową smerfetką i postanowiłem przedstawić Wam kilka zdjęć. Samochód po myciu i dekontaminacji prezentował się naprawdę dobrze. Jednak gdy podejdziemy blizej zobaczymy siatke rys, które skutecznie zablokowały potencjał lakieru arubablau. Spójrzcie: Tutaj kilka zdjęć z prac przygotowawczych do korektty. Pełne mycie nadowzia, dekontaminacja lakieru glinkowanie, pedzelkowanie detali i mycie komory silnika. Czyli wszystko to co niezbędne by solidnie zaczać realizację. Silniczek przed i po czyszczeniu. Na plastiki poszedł bardzo fajne dressing PVR od Pure chemie. Charakteryzuje sie dużą śliskością i nie jest wcale tłusty. Dzięki temu jest szansa, że silnik nie bedzie wygladał jak po P laku? kolega musi wymienić śrubeczki W między czasie zdemontowałem zderzak i jak widać belkę, która została polakierowana na czarny mat. PRzy okazji zamontowałem brakujące spinki. Standardowo pierścienie zdemontowane by prawidłowo przeprowadzić korektę lakieru pod nim. Pielęgnacja wydeszku, aplikacja powłoki ceramicznej na zimowe koła, korekta tylnych lamp i ostatni rzut oka na silniczek Przejdźmy do korekty lakieru NA początek 50/50 a teraz kilka sdjęć przed i po: Finisz, na zdjęciach brakuje przedniego zacisku - pojechał do regeneracji, a ja chciałem wykorzystac ładną pogode i wyjechałem z dziupli na zdjęcia jeszcze przed ostatnim montażem. Fotki końcowe: Do zabezpieczenia lakieru użyłem powłoki Max Protect PRO ELITE, felgi to Cquartz DLUX, szyby Koch chemie. Dziękuję, że obejrzeliście tą skromna fotrelacje. Z tego co wiem właściciel Piotrek ma całkiem fajną sesję zdjęciową do zaprezentowania Pozdr Sławek
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
pełna fotorelacja na facebook gdyby kogoś interesowała :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2199374530330922&type=1&l=217997c4e6 Piotrek ma w zanadrzu jeszcze całkiem zajebistą sesję od naszego trójmiejskiego mistrza fotografii ?
-
Konserwacja opon
Gdy Good stuff wchodził na rynek, testery były rozsyłane do firm detailingowych.
-
VAG BAUER Service gdynia
Jeden z tych fachowców , na których warto czekać
-
VAG BAUER Service gdynia
Łatwiej dodzwonic sie do papieza ? Najlepiej pojedz do Krystiana i zmus go do rozmowy ? Albo czekaj i dzwon ?
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Yep
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
lepszy
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Williams ale to nie dressing. ?
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Jeszcze chwilka ?
-
Moja Strefa Blasku :)
Stary dobry lakier ?
-
Moja Strefa Blasku :)
Hejka. Dzieki za slowa uznania. Pozowlisz ze zabiore do grobu sposob korekty lakieru w tych miejscach ?
-
A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit
Dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Albo w karkonosze ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie stac nas na tanie rzeczy ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wymienic ?
-
Polerowanie wyświetlacza LCD (MMI) w Audi A4 B8
jeśli macie tylko wytarty antyrefleks - nie ma żdnych rys do poleorwania to sama warstwe antyrefleksyjna idealnie "zmywają" chusteczki nawilzone dla dzieci
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
no na zimówkach wygląda teraz kiepsko na Rotorach będzie szał pał
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Grubo
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Klocki lego?:P
-
Moja Strefa Blasku :)
Grubośc to około 1mm Naklejam paski, staram sie odwzorowac pierscienie . Automotive Acrylic Plus Tape 80318 - 3M
-
Moja Strefa Blasku :)
Dzięki Mateusz Emblematy przyklejam na taśmę piankową 3m
-
Moja Strefa Blasku :)
Dzięki Dawid, to juz prawie 10 lat