Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stich

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stich

  1. do cb zawsze bym zajechał ale wiesz ty zapracowany a ja nie lubie ci d..... zawracac bez sensu Zawsze mile widziany Tylko dzwoń i pytaj jak bardzo jestem zajęty ;P
  2. a wcześniej nie wpadniesz na bajere?
  3. Nie czepiam sie, to są fakty
  4. dokładnie tak jak piszesz baza,klar,wycinanie, polerka.
  5. Piotrek u Ciebie to nie odprysk. U ciebie to jakas Bomba spadła rapidograf to tylko narzędzie, bardziej precyzyjne niż pedzelek. Żeby była jasnośc nie robi on żadnego czary mary i juz odprysku nie ma. Wciąż trzeba wiedzieć jak odprysk usunąć.
  6. www.diamond.net.pl
  7. Zacznijmy od tego ze pędzelkiem pracuje sie tragicznie. Rapidograf nie jest narzędziem doskonałym ale w niektórych sytuacjach to lepsze rozwiązanie.
  8. była przygoda na placu budowy drogi no jak czym? farbą
  9. coco jumbo i do przodu Dzięki Tomek _______________________________________________________________________________________________________________________ Zainspirowany pracą kolegi @Griffe od dłuższego czasu uczę się naprawy odprysków. Przyszedł czas gdy uznałem, że efekt jest zadowalający i postanowiłem zdobyte umiejetności wykorzystać na Aucie klienta. Właściciel bardzo zadowolony ja jeszcze bardziej i zaprezentuje to piękne A5 z przebiegiem 20 tys km Oprócz naprawy odprysków na masce i błotniku auto umyłem, a na lakier wrzuciłem warstwe quick wax, na opony tire dressing i szyby potraktowałem glass cleanerem. Wszystko od Good Stuff Fotki Auto ładne więc pokazuje w całej okazałości Dzięki za poświęcony czas
  10. Co wybraliście na lakier?
  11. no problem Sir
  12. dzięki w środku glass cleaner od good stuff + ipa 100% na zewnątrz tlenek ceru + glass cleaner od good stuff + ipa 100%
  13. Masz konkurs Piotrek, specjalnie dla Ciebie kolego https://www.facebook.com/strefablasku/photos/a.1632482273686820.1073741858.1564270280508020/1770160136585699/?type=3&theater Akcja zimowa pewnie będzie jak zwykle Oferta tutaj: http://strefablasku.pl/przygotowanie-auta-do-zimy/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Trafiło się następne Audi A4 Z radością prezentuję efekt pracy przy Audi A4 B8 w wersji Avant. Projekt włącznie z lakierowaniem pochłonał 2 tygodnie pracy. Na pierwszy ogień poszło lakierowanie zderzaka maski i lusterek. Problemem były brzydko wyglądające odpryski na lakierze oraz lampach. Moj lakiernik zajął sie malowaniem, a ja lampami. Po pierwszym etapie prac zaczał juz detailingowe szaleństwo. Cała operację zacząłem od bardzo zadbanego wnętrza. Zadbanego ale nie idealnego Następnie pełny detailing na zewnątrz, pełna korekta lakieru i zabezpieczenie powłoką ceramiczną F1 Williams Ceramic Coat 9h+ Oczywiście jak zwykle zrobiłem za mało zdjęć Zapraszam do prezentacji - w miare możłiwości bede opisywał zdjęcia zeby było wiadomo o co chodzi Go! Finalnie auto prezentuje sie tak: Kilka zdjęć auta przed pracami: poniżej znajdziecie jak przebiegała praca by taki efekt osiągnąć pierwsze mycie - prewash z miksu piany i szamponu shiny garage ]http://i1368.photobucket.com/albums/ag181/sivyzse/a4%20b8%20Michal/IMG_7267-7_zpsvqbn7s7z.jpg] Po pierwszym myciu i usunięciu wiekszości zanieczyszczeń w sposób chemiczny czas wziąc w rączkę glinke i dogłębnie oczyścić lakier. Moja ulubiona część z zakresu full detail czyli wymycie nadkoli i felg z kazdej strony dalej mycie silnika zeby finalnie ładny i zadbany silnik tworzył fajną, świeżą całość Standardowo juz zdemontowane wygłuszenie maski i wyprane ekstraktorem by niepotrzebnie nie przemaczac by nie gniło Wspomniane wcześniej reflektory zostały w miare możliwości zregenerowany i wiekszośc odprysków udało sie usunać. Nie chciałem robic na 100 procent zeby nie osłabiać nadmiernie plastiku. Coś na co zwracam szczególną uwage, osad na krawedziach szyb Etap przygotowawczy w okrojonej wersji zdjeciowej ale prosze mi wierzyć bite 12 godzin mycia wszystkiego i mozemy przechodzić do dalszego etapu. zacząłęm od wnętrza:) W dużym skrócie - Zdemontowałem fotele przednie, kanape tylną. Wyprałem i wysouszyłem podłogę podsufitke i boczki materiałowe. Wszystkie elementy plastikowe zostały oczysczone przy pomocy apc z koch chemie i zabezpieczone UV blokerem od #Williams. Elementy skórzane wyczysciłem środkami colourlock i zabezpieczyłem leder versiegelungiem. Ponadto oczyszczoen wszystkie uszczelki, gumki zakamrki itd. Nie wspomne juz o szybach co wydaje sie byc oczywistym kilka fotek finisz Na zakończenie prac wewnątrz dodam tylko , ze zmieniłem porysowaną gałkę s-line na nową gałkę s-line PRZECHODZIMY DO ETAPU ZEWNĘTRZNEGO Pierwsza rzecz jaką zrobiłem to usunałem z przdniego grilla badziewne efekty tureckiego tuningu w postaci pochromowanych vinylowych paseczków przyklejonych we wnękach grilla aaaa bleeeee Następna rzecz to zmieniłem wypiaskowany emblemat s-line na nowy Kolejna rzecz, wyczysciłem przedni emblemat audi Dalej to juz demontaż emblematu pierścieni z tyłu oraz jego szczegółowe oczyszczenie i wypolerowanie aby na koniec przykleić go pięknego błyszczącego. No i oczywiście zrobić korekte lakieru pod nim Wrzuce z djecie z całego procesu od doklejenie do przyklejenia tutaj OK, zaczynam korekte lakieru od tylnej klapy Okleiłem wnetrze bagażnika zeby nie napruszyć pyłu do środka Kombinowanie z oklejaniem powierzchni tak zeby na przetłoczeniach zrobić skuteczną korektę ale nie przepalic nigdzie lakieru. Krótko mówiąc z 5-6 rzy przyklejana tasma w róznych miejscach zeby idealnie wypolerować każdy fragment Zaczałem korekte od tylnej klapy póki byłem pełny energii hehe korekta lakieru ciąg dalszy.. Tylne lampy - korekta zarysowań Korekta słupków piano black! Troszkę słońca wpadło przez szybke ;P Jeszcze drobny detal czyli te fajne nakładki chromowane na wentylki przepolerowane CZAS NA APLIKACJĘ POWŁOKI CERAMICZNEJ WILLIAMS CERAMIC COAT 9H+. Zabezpieczyłem nią lakier, chomy, słupki piano black oraz lampy przód i tył. Plastikowe elementy zewnętrzne przykryłem powłoką MAx Protect. Pre Clean stanowi dodatkowe odtłuszczenie i podkład pod aplikacje powłoki ceramicznej Po tym aplikacja pierwszej i drugiej warstwy powłoki ceramicznej Po 2 godzinach aplikuję druga i czwartą i piątą warstwe powłoki ceramicznej w postaci top coat. Powłoka ta stanowi ochronę dla tej pierwszej a poza tym nadaje między innymi śliskość, hydrofobowośc i niespotykany połysk Zdjęcie poglądowe zestawu powłoki Aplikacja powłoki Max Protect na plastikowy dyfuzor zderzaka Chyba przeoczyłem wstawienie tego djęcia wnęki drzwi Pozostałem wneki wygladały podobnie Na tym koniec i zapraszam do obejrzenia zdjęć auta z zewnątrz. Dzięki za poświecony czas koledzy
  14. nie mam pomysłu
  15. tak, ceramika williams poszła na nie. Najlepiej jest polakierować no ale nie zawsze ludzie chcą jak słyszą kwote
  16. MArcin jeśii masz na myśli tą A4 na fejsie to zacząłem od 320.
  17. Miałem zanim weszło do sprzedaży Ogólnie same plusy. Zobaczymy jak z trwałością bo tego jeszcze nie wiadomo.
  18. @Łukasz Daniels Patrzyłem na Twoje pytanie kilka razy w ciągu dnia i wciąż nie wiem o co mnie pytasz @Animal dzięki, cieszę się, ze umiliłem Ci dzień @Denis Czas pokazać auto naszego klubowego kolegi Wojtka LAvagray po pełnej korekcie i powłoce Max Protect pokazał pazur. Na a czwórce Wojciecha zrobiłem: -full detail z zewnątrz -pełną korekte lakieru -zabezpieczenie lakieru pakietem powłok Max Protect -aplikacja powłoki hydrofobowej na przednią szybą równiez MAx Protect Relacja skromna w porównaniu z ostatnia ale serio nie miałem czasu na zdjęcia Solidne mycie przed dalszymi pracami Korekta lakieru - start aplikacja powłoki hydrofobowej na szybę czołową Finalne zdjęcia Dzięki!
  19. Pięknie chłopaki! Widze rozwój, podoba mi sie !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.