Treść opublikowana przez Stich
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
maszyna kraus p7 to klasyk entuzjasty. epl52 jest troche ciezka nie uzywałem zadnej gąbki od lare.
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
niestety wiekszośc aut odrestaurowanych w Polsce tak wygląda. Aby tylko jakos wygladało i heja. Nieliczni restaurują auta we właściwy sposób.
-
Hydrowosk jaki?
tez takiego szukam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
B6 1.8 T BFB by Seto aktualizacja zdjęc 13.01.2017
co z tymi reflektorami dokladnie ci zrobił kolega? . Efekt BI-Halogen. Mijania świecą o wiele lepiej (wcześniej to były świeczki) jednak dopiero jak włączyłem drogowe to matko jedyna ! co to znaczy bi halogen? ze soczewka swieci jako mijania i jako długie?
-
Flexowe Rewolucje
za***iście ładny samochód <3 Co za tajemnicza chemia z niemiec?
-
Myjka Ciśnieniowa
tutaj znajdziesz fajny ranking http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=20&t=9807&view=unread#unread
-
Moja Strefa Blasku :)
nus Moje auto raczej jest pod względem detailingu w średnim stanie . Zawsze mógłbyś jako pokazowe zrobić w bonusowej kwocie hehe albo swoje
-
powłoka hydrofobowa na szybę jaką wybrać?
Może kolega ma zuzyte wycieraczki juz
-
powłoka hydrofobowa na szybę jaką wybrać?
gdy temperatury sa w okolicach 15 stopniu to też sie mazało?
-
Moja Strefa Blasku :)
- Moja Strefa Blasku :)
nie wytrzymasz albo małżonka nie wytrzyma- Moja Strefa Blasku :)
Moze wygrasz jakis konkurs, kto wie- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Moja Strefa Blasku :)
dołożyć Ci?- B6 1.8 T BFB by Seto aktualizacja zdjęc 13.01.2017
co z tymi reflektorami dokladnie ci zrobił kolega?- Moja Strefa Blasku :)
Czuję to samo- Moja Strefa Blasku :)
DZIĘKUJE Prosze sie nie sugerowac cena na stronie, dotyczy ona najmniejszego samochodu np a1 i jest napisane wyraźnie : "od" 1000zł to tanio za korekte lakieru od 3 do 10 dni lub nawet dłuzej. Zalezy jaki zakres prac zapraszam ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Witam kochani w Nowym roku Nowy Tucson wpadł do mnie by zapewnić mu ochronę świeżego lakieru, felg, tapicerki, szyb, plastików i gum Lakier chromy i plastiki zostały zabezpieczone dwuletnią powłoką Max Protect UNC-R Felgi pokryte bardzo trwałą minimum 12 miesiecy powłoką Carbon Collective Platinum Wheels Na szyby boczne i dach panoramiczny wskoczył klasyczny Rain-x O skóry zadbał Colourlock a o uszczelki 1z einszett Dodatkowo zabezpieczyłem powłoką uncr również wnęki w drzwiach Samochód zanim trafił do mnie przejechał niecałe 2tys km. Wierzę, ze przez ten czas szukał wyjątkowego miejsca by oddać swoje auto w moje ręce Zacznę relacje od momentu kiedy przyjechał do mnie brudny czyli na pierwsze mycie po odbiorze z salonu ( tak, przejechał prawie 2 tys km zanim umył go pierwszy raz). Właściciel jest świadomy i wie jak łatwo zniszczyć nowy lakier gdy auto zostanie potraktowane "złym dotykiem" . Dlatego też wolał jeździć brudnym az do czasu naszego spotkania. ok! Zdjęcia kilka pamiątek z fabryki w postaci zarysowań Powłoka zaaplikowana na końcówki wydechów, teraz czyszczenie bedzie bajecznie proste Powłoka na plastikowe progi ( tam jest zawsze brudno, powłoka uchroni przed utlenieniem plastiku) Powłoka zaaplikowana na wnęki drzwi Rainx na panoramiczny dach Cleaner do szyb by przygotowac powierzchnie, odtłuszczenie i aplikacja rainx dressing na kratki zderzaka chromiki i plastiki grila pokryte uncr'em zabezpieczenie uszczelek by nie przymarzały Zabezpieczone podszybie i obudowy lusterek Zabezpieczenie tapicerki skórzanej Zadbałem o idealne warunki do aplikacji powłoki: WISIENKA NA TORCIE Powłoka na lakier MAx Protect UNC-R Grande finale Dzięki za poświęcony czas Pozdr- B8 czarny UNI LY9B
nie ma taiej potzey powłoka sama w sobie działa idealniejka osłabnie kropelkowanie to umyj auto recznie Mozesz kupic silk coat ale tylko po to by usunac jakies drobne zacieki po suszeniu- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- VAG BAUER Service gdynia
i jeszcze do mnie na chwile na detailingi zapomniałes dopisac ;P - wybaczam Haha sorki. Na pewno to zrobię, ale myślę, że uzbieram i wezmę większy pakiet. Chodzi mi po głowie odnowienie lakieru, bo środek jako tako się trzyma, ale lakier to zajazd . i słusznie- VAG BAUER Service gdynia
i jeszcze do mnie na chwile na detailingi zapomniałes dopisac ;P - wybaczam- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
w moim odczuciu ta piana myje tyle co sama czysta woda ta druga troche lepiej szedłbym odrazu w tą droższą. na niektóryxch sklepach jest tańsza - Moja Strefa Blasku :)