Treść opublikowana przez Stich
-
Flexowe Rewolucje
kolor jak mój a jaki wosk polecial na hdc? nie napisales
-
Jaki Wosk na zimę ?
amen
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
bedzie test https://detailingzpasja.wordpress.com/2015/04/15/unique-hestia-odzywka-do-kokpitu/
-
Jaki Wosk na zimę ?
fk1000p
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
gtechniq c6 albo Unique hestia z tym, ze ja lubie matowe wykończenie PB naturl look bedzie wykończenie w satynie Błyszczacy efekt osiągniesz właśnie nielsen choice
-
Jaki Wosk na zimę ?
mozna kupic hybrydowy i bedzie pachniał
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
do zacieków QD do zmiekczania wody - filtr http://carok.pl/sklep/towar.2086.aqua.gleam.filtr.dejonizujacy.wode..usuwa.kamien.oraz.zmiekcza.typ.0ppm.html
-
Jaki Wosk na zimę ?
jak nie musi? musi Od smrodu sa powłoki wosk ma pachniec i to nie byle jak : ) hehe
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ja jestem natomiast przeciwnikiem tego środka jako dresing do wnętrza Uzywam go do do elementów pod maską
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Chyba nie istnieje apc, które jest złe. APC - All Purpose Cleaner jedno pracuje mocniej drugie slabiej. Każde trzeba rozcieńczyć z woda. Ja do wnętrza używam nielsen cyclone.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
lepszy byłby środek stworzony do tekstylii np mc990 ale pewnie nie bedziesz chcial kupowac chemii której potrzebujesz kilka gram a opakowanie ma 1 kg. Spróbuj apc i pielucha tetrową. Postaraj sie przetrzeć / zwilzyć równomiernie cały panel w sensie cały słupek zeby nie było zacieku. Ps zawsze mozesz dowiedzic studio detailingowe. Za usuniecie plamy ze słupka pewnie nie wezmą dużo Ja bym zrobił gratis i zaprosił na komplecik w przyszłości
-
Lakier LZ9Y a UNI.
no od przejechania palcem ryski robią sie na K A Ż D Y M lakierze Wyjątkiem jest palec nasączony woskiem nawet twardy lakier ceramiczny mercedesa można porysować palcem. W momencie kiedy lakier jest uzywany nie jest to az tak zauwazalne. Na lakierze skorygowanym widac bardzo mocno kazde sprawdzanie palcem czy gładki Dlatego ja kazdemu klientowi po korekcie mówie, ze trzeba zmienic nawyki. Nie ma pokazywania jaki jest gładki, sprawdzania, opierania sie itd. Każde takie zachowanie grozi powstaniem rys. Powłoka ogranicza zarysowania ale nie eliminuje ich w stu procentach Powłoka ma przede wszystkim chronic lakier przed czynnikami bardziej chemicznymi, odchodami ptasimi, promieniowaniem uv itd. Oprócz tych zasadniczych cech zmniejsza ilosc zarysowań podczas mycia. Powoduje zmiane wygladu, nadaje szklistosci, powoduje przyceiemnienie lakieru, nadaje tzw wet look, Powłoki ( choć nie wszystkie) mają zdolności hydrofobowe i funkcje samoczyszczenia. Czyli po prostu mniej sie brudzi Wracajać do tematy LZ9Y BArdzo dobry lakier ze stajni audi a LY9B dla uzytkownika tragedia w utrzymaniu. Dla mnie jako detailera lakier UNI doprowadzony do akceptowalnego stanu zachwyca Efekty sa sepktakularne. Niestety ogarniecie lakikeru Uni jest kłopotliwe ale przede wzystkim bardzo czasochłonne. Ly9B to specyficzny lakier. Twardy na etapie cięcia - usuwania zarysowań i ultra miekki przy wykańczaniu gdzie faktycznie ryski powstają od mrugniecia powieką
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
to prawda, jestem pod wrażeniem!
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
nie wiem o czym mówisz Uważam ze lakier Lz9y to najlepszy czarny lakier w audi pod wzgledem twardości i nie rysowania sie. Woadomo, ze do rysowania sie lakieru trzeba miec dystans ale uważam, ze lakier jest bardzo trwały, bardzo! Najgorszy jest Lz9B, ktory faktycznie rysuje się od patrzenia a korekta jego jest niebyt przyjemna Natomiast to jak lakier wyglada po skończonej robocie rekompensuje wsystko
-
B8 kolor czarny
elegancko
-
Audi S5 8T 4.2 V8
jest lepiej, super teraz wygląda!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześc !
-
Moja Strefa Blasku :)
galerie sa tez na fejsie mozesz obczaic zanim wrzuce linki:) http://www.facebook.com/strefablasku Pozdr
-
Moja Strefa Blasku :)
musze najwidoczniej wrzucic te wszystkie zdjecia na firmowy serwer bo photobucket szaleje...
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
wyczyśc porządnie za pomocą apc i zabezpiecz unique hestia. finesse to srodek 2w1 bardziej stworzony dla handlarzy na giełdzie
-
Felgi - Jaki środek sobie poradzi?
doskonały wybór. Nie jest to środek top 1 ale zdecydowanie wygrywa w stosunku cen/jakość
-
Moja Strefa Blasku :)
dzięki klasyczna woskowina w tym przypadku surf city garage berrier reef Piąteczek Dzisiaj troszkę inaczej... Przyszedł czas odświeżyć część kolekcji ktoś jeszcze zbiera?