Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stich

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stich

  1. Witam Bardzo fajny dział. Niedawno robiłem kilka Audiczek dlatego postanowiłem pokazać kilka zdjęć z prac. Najnowszy projekt to Audi A6 C6 mojego wujka Projekt objął ogólny detailing, korekte lakieru i zabezpieczenie powłoką oraz rozbudowany pakiet wnętrza. enjoy! gumki - shiny garage ttd Wykończenie silnika po myciu - nielsen choice na plastik czołowy ten który jest najbardziej brydny- zawsze Połozyłem powłoke od Max protect - UNC-r czyszczenie i zabezpieczenie kratek również unc-r obcierka- udało sie dojśc do zadowalajacego stanu Lakierowanie błotnika w firmie zewnętrznej troche syf - czyscimy ( mega gimnastyka ) spora rysa na reflektorze- udało sie ogarnac na 99% Przy okazji - korekta reflektorów - usuwamy odpryski od kamieni nieszczęsne "chromowany" listwy z pakietu chrom - ogarnięte i zabezpieczone powłoką ceramiczną . Emblemacik odklejony, wypolerowany i przymklejony. czujnik parkowanie "pryśnięty" we właściwy kolor myjemy oponke cleaner pure black shiny garage Wykładzinka pod tylną szybą - brudne/czyste ( metoda bonnetowania mc990 ) Prickbort w akcji przepolerowana końcówka wydechu - niestety wżery dolna częśc grila - mimo 9-cio lertniego zmęczenia musi byc clean ! Uszczelki - tutaj też należy zajrzeć! KOREKTA LAKIERU (wrzuce zdjęcia jak leci ) PIANO! WNETRZE Na Koniec kilka zdjęć całości kolejnośc: przed zabiegami przed powłoką finał Dzięki! Pozdr Sławek PS Gdybyście chcieli wiecej relacji albo byc na bieżąco z projektami to zapraszam na www.facebook.com/strefablasku lub na www.strefablasku.pl
  2. Kup colourlock cleaner soft / na ciezsze przypadki strong czyszczenie leder versiegelung utrwalacz leder protector nawilżacz zastosuj w kolejnosci jak powyżej. sam cleaner nie stanowi rozwiazania a poza tym gliptone nie ma nic fajnego oprócz zapachu
  3. to , ze mówimy na nie chromowane to określenie " umowne" moim zdaniem jest to zmatowione aluminum pokryte jakas powłoka galwaniczną. Ta powłoka sniedzieje. Gdyby tak zjechac papierem sciernym i wypolerowac na lustro to byłyby idealnie w połysku a tak sa satynowe. Poza tym podczas polerowania gabka i wszelkiego rodzaju pasty nie robiły sie czarne. denishomechetnie zobacze co udało sie zrobic Odpowiem jak prawdziwy szanujący sie detailer " kombinacja past i padów pozwoliła osiągnąć zamierzony efekt"
  4. Niestety typowa chemia dostepna w sklepach nie poradzi sobie z nalotem. Troszke odżywi da troche blasku i nieco zabezpieczy. Głęboko siedzące zanieczyszczenie jest nie do zrobienia takiego typu środkami. Aczkolwiek jesli takie pasty dają sobie rade to znaczy, ze listwy nie sa jeszcze tak zużyte. Są po prostu brudne i bieąąca pielegnacja pozwoli utrzymac je w takiej kondycji Nie odbierz mnie źle Naprawde dłuuuuuugo szukałem sposobu. Przekopałem niezliczona ilość środków, past, kombinacji aż w końcu sie udało:)
  5. Moze kiedys przyjedziesz nad morze Wdepniesz na chwile i odprawie swoje czary na Twoich listwach
  6. no u mnie w firmie na drugim końcu Polski
  7. śmiem się nie zgodzić Naprawa / regeneracja pakietu chrom listew chromowanych audi a6 c6 2006r https://www.youtube.com/watch?v=Ka03I0RDcew
  8. może aplikatorzy.pl ?
  9. mother mag and aluminium w mojej ocenie moze zrobic cuda na grilu. Na moim poprawa wyglądu na poziomie 95%
  10. Witam Serdecznie! Na wstepie zapraszam na moja stronę http://www.strefablasku.pl oraz fanpage http://www.facebook.com/strefablasku Znajdziecie tam informacje o mnie i o firmie Jest tez kilka galerii z projektów - będzie wiecej -> http://strefablasku.pl/galeria/ Strona została uruchomiona niedawno więc mogą sie zdarzyć niedociągnięcia Chciałbym zaprosić do korzystania z moich usług. Detalingiem zajmuje sie już prawie 10 lat. Wcześniej działałem w innym województwie. Od jakiegoś czasu działam w Gdyni. Gdybyście mieli jakies pytania to chętnie odpowiem na prywatne wiadomości lub sprawy techniczne zwiazane z detailingiem mozemy poruszać w tym temacie. PS nie jestem marketingowcem wiec wybaczcie za moje nieudolne próby napisania czegos z własciwą składnią kilka losowych zdjęć na zachęte Piątka!
  11. jest tu jakis moderator?
  12. generalnie hdc nie chce współgrac z kazdym lakierem. PRzyczyna problemów mogła byc tez temperatura otoczenia, wilgotność. Maszynowo łatwiej. osobiście uwazam ze hdc nie jest idealnym cleanerem, przestałem go używać. Zdecydowanie wole auto finesse z tanszych i cfpro z droższych. dodo był jednym z pierwszych "reklamowanych" dlatego byl wciskany tak jak teraz na topie jest soft99
  13. Stich odpowiedział(a) na przemek1259 temat w Audi A4 B6
    zapraszam do działu auto detailing
  14. Stich odpowiedział(a) na jarecki103 temat w Pomorskie
    Chciałbym zaproponować Strefa Blasku Gdynia http://www.strefablasku.pl http://facebook.com/strefablasku
  15. na mitsubishi radzilbym baaaaardzo uwazac z papierem sciernym
  16. płyn jest cały czas w takiej ilości jakiej powinien i sie nie zmienia
  17. kupowałes zamiennik czy orginał czy moze uzywany orginał? Ja mysłałem o uzywanym oryginale bo zamiennik to jednak zamiennik a uzywany oryginał po małym przebiegu moze byc lepszy
  18. Witam Audi a4 b6 1.9tdi avf fwd Problem jest nastepujący. Jakis czas temu kilka razy zdarzyło mi sie ze zaraz po odpaleniu przywcisnieciu hamulca pedał wpadał praktycvznie do końca. zdarzyło sie to moze 3 razy w ciagu 2 miesiecy. w tym momencie od około tygodnia pedał wpada w podłoge podczas jazdy a wyglada to tak: Jade powiedzmy 100km/h i naciskam na pedał delikatnie tak zeby "przychamowac" zbic predkosc o powiedzmy 5km/h takie jakby dotkniecie hamulca. Naciskam sobie tak powoli delikatnie pedał i auto sobie dalej jedzie i nie zwalnia . Dochodzi do moemntu ze pedał juz opiera sie o podłoge. Gdy wcisne pedał dośc szybko gwałtownie auto hamuje bez problemu ale trzeba dusic hamulcec powiedzmy 4 w skali od 1 do 10 Czasaminawet jak stoje na światłach i trzymam hamulec jak to na postoju na światłach na skrzyzowaniu auto zaczyna sie toczyć a gdy naciskam mocniej okazuje sie ze zaczyna" łapac" gdzies w okolicy 3/4 skoku pedału hamulca. wkazowki: tarcze bardzo cienkie ( w drodze nowe) płyn hamulcowy jest pod maska nic nie syczy obstwiam padnieta pompe hamulcowa. Ktos miał taki przypadek?? Ps tak szukałem w szukajce i na googlach
  19. tez jakos nie miałem problemów z praniem alkantary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.