Treść opublikowana przez marecki1181
-
Po odpięciu aku nie działa szyberdach
witam:hi: mialem podobny przypadek u mnie w slupku od strony kierowcy w nogach rozlaczyl sie wezyk od spryskow i zalewal cala wiazke przewody pognily i robily zwarcie,znajomy elektryk zalatwil sprawe i jest ok wszystko dziala pozdrawiam
-
[B5 ADR] Pełnoletni sedan by Pawelws504
:hi:Witam gratulacje zakupu za kosmiczna cene i bezawaryjnosci pozdrawiam ps.Glogow calkiem niedaleko ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- ja swoja kupilem w Glogowie
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
:hi:Witam wszystkich tez bym dolaczyl ale niestety siedze za granica i tylko w okresie wakacyjnym jestem w pl pozdrawiam Luban
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
dlatego wole nie wiedziec ile bylo krecone do tylu wazne ze jezdzi i nic sie nie dzieje
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie 184tys i pewnie tez tyle cofniete:facepalm: ale smiga i oby tak dalej
-
[ajm a4b5]
w poprzednim mialem 17'' i tez nie nazekalem tylko ciagalo w koleinach na prawo i lewo ale to juz wina opon 235przod i 245tyl ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- znalazle jeszcze takie cos na zdieciach wyglada ciekawie:slina:
-
[ajm a4b5]
18stki no nie wiem na nasze polskie drogi a po zatym to bardziej mi zalezy na komforcie zawsze z rodzina w drodze a po za tym koszty rosna oponka 18stka malo nie kosztuje ---------- Post dopisany 28-08-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 22:31 ---------- a co sadzicie o takich felgach 17'' et35 7.5J
-
[ajm a4b5]
plany jakies sa ale tylko felga na 17stke bo ta 16stka na zime zostanie ale dopiero latem auto teraz do garazu i moze za miesiac sie nim przejade koniec wakacji czas do roboty
-
[ajm a4b5]
witam wszystkich chcialem sie pochwalic nowym zakupem ocencie sami to pierwsze moje auto z tej marki a wiec audi a4 b5 1.9 tdi ajm skora,klima,szyber,4xelektryczne szyby,podgrzewane stolki,spryskiwacze,zamek i moze pare rzeczy o jakich jesze nie mam pojecia oto fotki wszystkie opinie mile widziane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem swiezym i sczczesliwym jak na razie posiadaczem audi a4 b5 1.9tdi 2000r oto kilka fotek pozdrawiam