Treść opublikowana przez Blaw
- Wymiany rozrządu - co ile km
-
Wymiany rozrządu - co ile km
czyli pompe hepu p545 a zestaw jest kompletny tak czy może jeszcze warto o coś jeszcze uzupełnić? No właśnie nie wiem który brać bo według katalogu oba odpowiadają czyli zestaw K10 bez tłumika drgań i K5 z tłumikiem
- Wymiany rozrządu - co ile km
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Powiem Ci tak odczucie może być subiektywne bo jednak ten zalany olej już troszeczkę miał km, więc różnica mogłaby być już po samej zmianie na świeży 5W30. A różnica to ciszej i lepsza góra, ale jak już powiedziałem poprzedni olej już trochę miał (co prawda źle nie wyglądał).
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Stwierdzenie, jak sama konstrukcja zdania wskazuje.
- ...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A i dziękuję za radę jest różnica na + po przejściu z 5w30 na 0w40.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Fantasta,nie fantasta, wracając do tematu olejów. Z czystej ciekawości zapytam o oleje Motul 300v pomijając już takie wynalazki jak 0w15 czym się one zasadniczo różnią od innych jeślibym porównywał je w tej samej klasie lepkości.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Turbo i Lpg jakoś tego nie widzę albo jeździsz tanio albo szybko. Tylko 1.6 do LPG się nadaje.
- ...
-
...
Właśnie chyba będę w coś podobnego celował,tylko warsztat odpowiedni trzeba znaleść jednak chyba wolałbym qbox+(bo z tego co patrzyłem to niewielka różnica bodajże 50zł w cenie, a jakieś tam różnice są na korzyść ) Barracudy te 130 masz tak? A znacie jakieś mocniejsze wtryskiwacze od tych barracuda 130? są też te Dragony y93 niby też o większym przepływie(ale czy są lepsze czy gorsze?). KME TWIN ile w praktyce obskoczy?
-
...
Właśnie myślałem tak sterownik ten najnowszy staga qbox/qbox+ (nie wiem jaka jest różnica) wtryskiwacze ? to zupełnie nie mam pojęcia kiedyś hanę polecali ale teraz właśnie coś słyszałem o tych dragonach reduktor jeden dwa? bo jednak musi to wydołać to pewno dwa te KME przewód coś czytałem o leonie cupra na lpg około 280KM i miał faro 13mm btw.Też miałem wcześniej samochód ze sterownikiem staga i również mogę polecić.
- ...
- ...
-
Woda pod dywanikiem kierowcy w A4 B8
...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jeśli planuje gaz i delikatne wzmocnienie(~240KM) to będzie dobry? Jaki interwał wymian?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Przepraszam bardzo, że znowu kolejne pytanie z serii co wlać, no ale szukam po prostu od kogoś pomocy. Obecnie według kartki pod maską zalany mam Motul Specific 5W30 504.00 507.00 i teraz pytanie co proponujecie? Lać to samo czy może coś innego? 1.8 TURBO 20v CFMA 150PS po chipie MTM na 190PS, na liczniku 124tys.
-
Piasek w uszczelkach szyb bocznych
Wie ktoś może czy jest jakiś sposób na wyczyszczenie tych uszczelek bez zdejmowania boczków?(może jakieś specjalne cieniutkie szczotki?) Jest to jednak trochę problematyczne bo co chwila się zabrudzą. Można powiedzieć nie otwieraj gdy brudne są ale jednak np. na bramkach na autostradzie trzeba. ;d Z góry dziękuję za rady
-
Yamaha XJ600n
Ładna Yamaszka zawsze mi się podobała ta stara XJ, chociaż ta nowa też. Zmieniłbym mocowanie tablicy, lusterka i wydech.
- S
- S