Treść opublikowana przez Blaw
- Turboelita czy Tune-up
- Turboelita czy Tune-up
- Turboelita czy Tune-up
- Turboelita czy Tune-up
-
z przejscia na syntetyk ubuwa oleju. smierci olej 1.8t
W Twoim przypadku wydaje mi się że nie zaszkodzi spróbować, bo koszty i tak i tak się szykują, a nuż widelec sssV ma rację i uda się ich uniknąć.
-
Chińska nawigacja - problem z podłączeniem gateway
Ciężko coś stwierdzić, oferta już nieaktualna.
-
LPG a chip tuning
Dominik93 Nie rozumiem o co się oburzasz... Odpowiedź dostałeś, że Twoja instalacja jest za mało wydajna i nie wyrobi. Jeśli będzie ubogo to też masz odpowiedź odnośnie głowicy. Ten Twój gazownik całkiem ok (mzloty) i ogarnie ten temat, a Ty już się tym nie przejmuj i nie kłóć.
-
Instalacja gazowa do silnika A4 B7 2.0 TFSI
Nic ciekawego póki co to lpdi. Instalacja ok. 10tys więc ekonomia słaba Drugie że nawet ten silnik nie jest wpisany jako obsługiwane więc nie ma tej możliwość Słyszałem także że coś się wrzy na temat tych instalacji, bo jednak wtryskiwacze benzynowe nie mają homologacji by nimi gaz wtryskiwać. Jeszcze dojdzie do tego że każą wszystkim wyrzucać te instalacje a instalacje typu z dotryskiem benzyny tak samo nieekonomiczne bo realnie to ten samochód co najmniej 50% benzyny będzie palił
-
tłumnik
Chyba nie ten dział (masz dział kupię), brakuje do czego chcesz to kupić (tłumik czy cały układ wydechowy?)... Najpewniej ogłoszenia na forum w dziale sprzedam, olx,allegro.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
1.Polećcie dobry środek do czyszczenia felg, rant polerka, środek lakierowany na czarno. 2.Czyszczenie silnika komory silnika..., jak i czym?
-
automat +quattro+reczny
Pierwszy post i takie pytanie? To chyba jakieś prowo.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Na sam program wystarczy. Nie wiem czy sterownik Lpg Tech nie jest lepszy (choć sam mam Qbox+) ale jak wystroi porządnie to będzie dobrze
-
LPG a chip tuning
Jak reduktor jest do 200, to nie ogarnie i jak wyżej będą spadki. Pokaż zdjęcie instalacji. Dla LPG ma znaczenie czas wtrysków jak lata w otwartej pętli to autoadaptacja 100% nie da rady a i sami gazownicy też sobie z tym nie poradzą.
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Nie nic nie trzeba. Propo tego że w oplu działały dobrze, może tam inna pozycja np. w audi poziom a tam pion? i może korekty po temp trzeba zrobić?
-
Kierunkowskazy trzy mignięcia
Niestety, ale wydaje mi się, że jej po prostu nie ma.
-
Audi a4 b7 jakie et?
Ładnie się wpasują z tym ET przy tej szerokości. Nie ma strachu, a te pod*eby oryg felg to nie za tą cenę, taniej takie chińskie podróby można kupić.
-
Kierunkowskazy trzy mignięcia
Nie wiem czy w b6 jest ta opcja, a póki co nie mam vcds to nie sprawdzę, ale tu przykład dla octavii
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A powie mi ktoś jak z pasowaniem elementów z innych wersji silnikowych ? Czy do 1.8T będzie pasować Q z : 2.0T(2.0t z tego co wiem pasuje) ale czy 3.0 i s4 4.2 też? (podejdą skrzynie?) Manual.
-
Zmiana turbiny na hybryde
Bez wystrojenia to będzie gorzej... a Hybrydę kto robił/będzie robił?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mógłby mi ktoś napisać tutaj lub na prw około koszt upgrade'u do 345/300 i 320/288 chodzi mi o komplet (bez tarcz i klocków) Powoli nastawiam się na zmianę ale fundusze trzeba zebrać na zabawki
-
A4 B7 19" ET35 8,5J
225/35/19 tak mam u siebie. Przy tym et można jeszcze dystans dorzucić 5, max 10mm
- Siłowniki do klapy Automatycznej a4 b6/b7
- S
-
Sopot MW Motorline
U mnie przy wymianie oleju przy wyjęciu filtra został polany silnik olejem, usłyszałem że inaczej nie da się wymienić i zawsze tak jest (jeździłem tak czując zapach palonego oleju super przyjemność), a jak się okazało przy następnej wymianie w innym warsztacie da się wymienić bez rozlania...
- Sopot MW Motorline