Treść opublikowana przez Blaw
-
et felgi
ja mam 19" et35 nic nie ociera, ale jak dołozyłem dystans 15mm to już przycierało czasem
- S
-
Gdzie LPG w Gdańsku do 1.8T B6/B7
Brc to w pupę. Możesz na sterowniku lpg tech lub qbox. Ja zakładałem w Vanos Gdynia (Exeo 1.8T) qbox+,kme twin,dragon bf
-
Yamaha XJ600n
Lusterka jakieś custum'owe chromowane ładnie by pasowały, a wydech też bym zostawił podwójny ale tłumiki bym zmienił na jakieś o lepszym tonie i głośniejsze
- S
- S
- S
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hamownie w Gdańsku,Trójmieście ? Cena i lokalizacja. Z góry dzięki
- v a z
- v a z
- Sopot MW Motorline
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Ładny Karawan heble bym zabrał do swojego
- S
- S
- S
- S
- S
- CAR AUDIO TRÓJMIASTO
-
Gaz, jaka konfiguracja?
Obecnie to Barracuda albo Dragony[dragony więcej obslużą ], ale jeśli nie masz objawów że się kończą no to nie ma sensu zmieniać przecież,chyba że planujesz jakieś większe moce, ale wtedy reduktor też do wymiany.
-
Gaz, jaka konfiguracja?
Wtryskiwacze HANA występują w następujących kolorach w zależności od wydajności: - kolor czarny: 20 - 30 KM/cyl. - kolor czerwony: 26 - 39 KM/cyl. - kolor zielony: 33 - 50 KM/cyl. - kolor złoty: 33 - 50 KM/cyl po zastosowaniu dysz redukcyjnych: 2,3mm: 26-39 KM/cyl 2,0mm: 20-30 KM/cyl 1,9mm: 19-24 KM/cyl - kolor niebieski: 40 - 60 KM/cyl. IMHO Nie warto obecnie w Hany się pchać.
-
Zenec ZE-NC3141D miało być plug&play i bryndza
W piątek/sobotę zrobię zdjęcia/skany schematu i Ci wyślę ewentualnie tutaj wstawię.
-
Zenec ZE-NC3141D miało być plug&play i bryndza
Kupiłem samochód z tym radiem sterowanie z kierownicy działa dobrze, nawet informacje na fisie wyświetla, chociaż w dziwny sposób. Mam jakieś instrukcje podłączenia, jeśli ich nie masz mogę Ci je przeskanować.
- Wymiany rozrządu - co ile km
- Wymiany rozrządu - co ile km
-
Wymiany rozrządu - co ile km
Ten zestaw k10 jest właśnie pozbawiony tłumika drgań(i przez to tańszy) Hmm no chciałbym wiedzieć co mam założone u siebie i jaki wpływ ma obecność brak tłumika drgań, jutro może poświęcę trochę czasu to znajdę coś ciekawego, ew. do ASO Seata podjadę ale jak to z ASO i pracownikami ich bywa... Może być ciężko.