Treść opublikowana przez Tomasz G
-
[B5 AEB] Klimatyzacja i wolne obroty
U mnie już po problemie - czyszczenie przepustnicy pomogło
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Mi się podoba zrobiona z gustem i bez przypałów - pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi bo liczą się tylko 4-ry kółka na kierownicy!!! :>
-
[ALL B5] Aluminiowa ramka wokół dźwigni zmiany biegów
oki Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam
-
[ALL B5] A oto moje A4
Piękna jak każda zadbana A4 i ten silniczek sobie poradzi. Zależy gdzie się jeździ ja też mam 1.6 i w mieście jakoś sobie radzę - konkurencyjne 1.6 w większości zostawiam w tyle a tak w nawiązani do TDI nie każdy lubi kleklekle - bez urazy ale ja wolę benzynkę i to jest kwestia gustu!!!
-
[ALL B5] Aluminiowa ramka wokół dźwigni zmiany biegów
Witam Wszystkich!!! Mam nietypowe pytanie czy ta aluminiowa ramka wokół dźwigni zmiany biegów w a4b5 od 1999r z nowszym klimatronikiem pasuje w starszych modelach przed liftem - chodzi o roczniki 1997?
-
[B5 AHL] Jaki typ świec ?
U siebie od kilku lat używam ngk - wcześniej w 80-tce na gazie a teraz w A4 1.6 również Ngk no 1 - bez problemu.
-
[B5 ALL] Podłokietnik z passata b5 do audi b5 - czy pasuje?
Mam podobny i potwierdzam to prawdziwy szajs, jak kupować to tylko ori.
-
[B5 AEB] Klimatyzacja i wolne obroty
u mnie podobna sytuacja - wymieniłem już świece i przewody od świec (tak mi polecano), ale problem nadal występuje. W tym tygodniu idę na czyszczenie przepustnicy i może to jest przyczyna.
-
[B5 ALL] Jaki jest koszt wymiany manżety przegubu ?
wymieniałem tydzień temu - robota + osłona 50zł
-
[ALL B5] Czy mam grzane lusterka czy na Włochy nie montowali ?
narazie nie mam kiedy sprawdzić dopiero w sobotę podłubie ale dzięki za podpowiedz
-
[ALL B5] Czy mam grzane lusterka czy na Włochy nie montowali ?
widzę, że obaj pochodzimy z jednego miasta i mamy podobny problem, jutro sprawdzę maty bo mimo podłączonych kabelków lusterka mam zimne ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczów, nazywam się Tomek mieszkam w Warszawie a pochodzę z Chełma na forum piszę pierwszy raz więc chciałbym się przywitać. Jak wielu z Was od dawna jestem wielkim fanem marki Audi. Obecnie posiadam A4 1.6 z 1997 roku, a poprzednio śmigałem niezastąpioną 80-tką B3 1.8. Mam nadzieję, że będę mógł wiele się stąd nauczyć a i chętnie służę poradą jeśli będę w stanie pomóc!!! Pozdrawiam