Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maly295

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maly295

  1. Cześć wojtek326 chciałem zapytać czy ogarnaleś te siedzenia już? Bo ja mam ten sam dylemat. Pozdrawiam.
  2. maly295 odpowiedział(a) na Matti91 temat w 1.9TDI
    witaj matti 91 pomogło ci cos, znalazłeś przyczyne bo ja mam taki sam problem jak ty, jezeli sobie poradziłeś to daj znać
  3. Na każdym biegu but, but,but aż nie puści i nie odpuszczaj ja też tak miałem i pomogło ;-) Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
  4. wielkie dzieki moje niedopatrzenie
  5. czesc lisek daj mi namiary na GWERTY'ego mam ten sam problem co ty
  6. navi wyczyszczona i działa:banan: wielkie dzięki i szacun dla was ( Tom A4 i Arturoo )
  7. wielki szacun dla ciebie tez tak po cichu sobie pomyslałem ale i tak dzieki
  8. czyli lepiej spróbowac wyczyscic, jezeli nie pomoze to wymienic laser co ty na to? czy odrazu wymieniac laser
  9. sorki za błąd jest na dvd
  10. Tylko czy znajdę kogoś z okolic śląska/małopolski:wink: witam w tamtym tygodniu odebrałem moją dziunie:banan: polecam ADT TUNING wrocław Wrzuć wykres
  11. moze ktos pomoze. nie działa mi z tego roku mapa a stara z 2006r. lata wiem ze ta nowa ma wieksza pojemnosc na cd. czy moze byc to brudny laser??? moze ktos miał juz taki przypadek. A radio mam NAVI PLUS
  12. Tylko czy znajdę kogoś z okolic śląska/małopolski:wink: witam w tamtym tygodniu odebrałem moją dziunie:banan: polecam ADT TUNING wrocław
  13. ja miałem to samo h...wy olej:facepalm: autko w tej chwili stoi ADT TUNING chłopaki ogarniaja tam wszystkie przypadki jak bedzie po to sie odezwe
  14. a nie ocina ci przypadkiem turbiny ??
  15. jaka oliwa masz cacko zalane jesli mozna wiedziec
  16. JEZDZIŁEM 2 LATA 1.8t NIE NAZEKAŁEM ALE DISLOWNIA TO DISLOWNIA
  17. w takim razie jakim olejem mam zalać mój silnik 1.9 tdi 130 KM AVF

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.