Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r3mik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. r3mik obserwuje zawartość Zloty i spoty
  2. 250 PLN za obszycie zdarcie starej i obszycie na nowo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Ja zrobiłem przy 210 tyś. To powiem Ci że gniazdo walka oraz sam imbus nosiły znikome ślady zużycia jak i gniazdo pompy. Wiadomo nic nie jest wieczne Ale przy regularnej wymianie oleju co 10 tyś. Nie powinno być z tym problemu. Ja walki z o obudową kupiłem za 350 pln kolo to na wał kupiłem nowe Ale nie pamiętam ile dałem w serwisie. Kupiłem również śrubę koła pośredniego i nowe podkładki do niej. Chyba cała operacja nie przekroczyła 600 pln. Nie liczę rozrzadu który przy okazji wymieniłem. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  4. Ja u siebie w BLB zmieniłem na koła napęd pompy i jest ok , po co poprawiać fabrykę. Producent zaleca wymianę napędu pompy w tych silnikach z łańcucha na koła zębate Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. Rzadko się zeza żeby sterownik padł ale nie można wykluczyczadnej możliwości . Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  6. r3mik odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    Ta przepustnice to kilka funkcji spełnia. A zachowanie auta zależy co dokładnie w niej jest uszkodzone . Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  7. r3mik odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    Odejmij wtyczkę od przepustnice i zobacz jak się auto zachowuje Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  8. r3mik odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    Przy uszkodzonej wiąże wywala często blad cylindra. Korekcie źle nie wyglądają. A wtyczkę dobrze od wiązki zamontowana.
  9. r3mik odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    Czy śruby do pompek były nowe ?? Producent wymaga nowych po demontażu pompek. Czy zestaw uszczelek był razem z grzybkami ?? Czy pompki były regulowane ?? Jak wyglądają korekcie ? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  10. Ładna sztuka silnik mega AFN, miałem taki niezniszczalny Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  11. A sprawdzałaś instalację elektryczną pompowtrysku najczęściej pada wtyczka którą jest podłączona do pompki trzeba piny poprawić i powinno być ok jeśli tak to wymienić instalację w glowicy na nową i po problemie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  12. r3mik odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    Zobacz vcds jej pracę ale który blok to Ci nie powiem bo nie pamiętam Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  13. r3mik odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    Wpływa na pracę silnika ma 2 zastosowania 1. To gaszenie silnika 2. To działanie jako przepustnice powietrza jak w silniku benzynowym Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  14. r3mik odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    Przyczyną tego może być przepustnice (klapa gaszonca) zobacz parametry jej podczas przyspieszenia (brak błędów w sterowniki ??) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  15. Tylko obszycie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.