Treść opublikowana przez Mario600
-
Wiecie jaka rurka od sprezarki do osuszacza po lifcie
do ancymonek77, uzupełniłem profil,, czy możesz mi pomóc i napisać jaką rurkę powinienem kupić? Pozdrowienia Hubert
-
Wiecie jaka rurka od sprezarki do osuszacza po lifcie
Witam, Potrzebuje pomocy, mianowicie nie wiem jaka rurke od spr do osuszacza kupic do a4 b5 z 09.2000 po lifcie, czy taka sama byla jak przed liftem czy ma jakies oznaczenia HELP
-
Jaka dopuszczalna masa całkowita i co byście zrobili na moim miejscu?
No wlasnie chodzi o urzad. Powiedzieli, ze musze miec zaswiadczenienod importera Audi o DMC co kosztuje 100pln a i takmjest problem zeby sie z nimi skontaktowac.
-
Jaka sprężarka po lifcie i napinacz paska pomocy potrzebuję
Drodzy, potrzebuję kupić sprężarkę klimatyzacji do mojej B5 1,8 125 km z 09.2000 czyli po lifcie. Czy wiecie czy to jest ten model z wężami, które wchodzą od tyłu czy od góry? czyli ten model zelex czy ten drugi na D? Jaki napinacz będzie odpowiedni do tego modelu. Na allegro nie mogę znaleźć. Z góry śliczne dzięki dla znających temat Pozdrowienia Hubert już wiem, że węże wchodzą od tyłu, jeszcze tylko znaleźć odpowiedni napinacz
-
Jaka dopuszczalna masa całkowita i co byście zrobili na moim miejscu?
Drodzy, mam małą prośbę. Jestem właścicielem Audi A4 B5 avant 125 KM z 09.2000 roku. W dokumentach, które posiadam czyli dowód rejestracyjny, karta pojazdu etc. podana jest dopuszczalna masa całkowita 1 850 kg. Podczas ostatniego przeglądu okresowego mechanik dopatrzył sie jednak, że wg danych fabrycznych z tabliczki znamionowej powinno to być 1 860 kg i tak wpisał w przeglądzie. Jako, że akurat skończyły mi się miejsca w dowodzie na stempelki udałem się do urzędu. Tam pani powiedziała, żebym się udał do Audi i poprosił ich o potwierdzenie jaka jest faktycznie dopuszczalna masa całkowita. I teraz tak, sam nie jestem już pewien jaka jest ta masa, w sumie rzeczywiście pojawia sie liczba 1860 pod maską. Napisałem do kilku dealór audi czy wystawili by mi takie potwierdzenie, ale oni odsyłają mnie do volkswagen group. Jutro chyba pójde jeszcze raz do urzędu i może będzie ktoś mniej skrupulatny... jak macie inny pomysł to chętnie słucham
-
Gdzie W Warszawie Lub Mazowieckim Zregenerować Maglownicę
Witam, gdzie polecacie zregenerować maglownicę w warszawie lub mazowieckim i ile to kosztuje. Wiem, że w Pabianicach dobrze robię, ale to kawałek jest dla mnie. Dzięki
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
Wiesz co narazie prowizorycznie zamontowalem je do boczkow, do drzwi zamontuje na wiosne, gume zdjalem, z tego co wiem to sa one raczej z tych plytkich, dzieki za podpowiedzi
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
Na razie podlaczylem glosniki metoda bardzo amatorska na wiosne wyglusze drzwi i postaram sie to zrobic zgodnie ze sztuka. To juz wiem jak podlaczyc, wezme do zwrotnicy poki co kabelek ori co idzie do woofera i pozniej z niej do woofera i do tweeterow ale caly czas nie wiem po co ta zwrotnica skoro teraz mam ori kable do tweeterow i ori do wooferow, cos czytalem ze ta Zwrotnica powoduje ze glosniki sie nie przemecza czy tak?
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
No ok ale to mam nowe kable do zarotnicy z radia ciagnac czy do in+ i in- te co byly otyginalnie do wooferow podpiete moge podlaczyc
-
zakupiłem zestaw el-comp 6 i pytanie czy instalować zwrotnicę skoro oryginalnie tweet
ery i woofery mają osobno kable. Jeśli instalować to co daje jej zainstalowanie? acha i które kable do zwrotnicy podłączyć od wooferów i później ze zwrotnicy do wooferów i tweeterów? dzięki!!!
-
Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?
Mauros nie chciał byś widzieć fotek z montażu, uwierz na słowo, na wiosnę zamontuję to w miarę profesjonalnie, na razie są przyczepione do boczków na jedną śrubkę i drut ale grają świetnie
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
kowi jest o niebo lepiej, tylko że ori są 13 a teraz założyłem 16. Na ori to można wiadomości w radiu posłuchać a teraz też muzyki Warto, nie polecam zmieniać 13 na 13 bo wcześniej spróbowałem jeszcze 13 Hertz 130.3 i powiem, że ciut lepiej niż ori a do tych 16 u-dimków to nawet się nie porównują
-
Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?
ok, dzięki za pomoc, jednak nie kombinuję, Założyłem u-dimki 16 są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam
-
Jakie modele 16 na przód i jaki subwoofer do bagażnika do Avanta?
Założyłem u-dimki są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
Założyłem u-dimki są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
Krzysiek rownie dobrze mogles sie poflaczyc pod temat dotyczacy wycieraczek, przeciez latwo zalozyc watek, anyway pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos Ci podpowie
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
blaszczu postaraj się wybrać jeden model jak nie masz takich podstawowych informacji, (to tak jakbym Cię zapytał o który samochód byś wybrał nie mówiąc Ci do jakiej jazdy potrzebujesz) szczegóły co do moich planów wyślę Ci na priv żeby nie zaśmiecać w tym wątku różnymi modelami, kto ma suba kto nie, chociaż jak chcesz możesz się posilić które wg Ciebie najlepsze przy jakich założeniach, że te najlepsze jeśli suba te jeśli bez wzmaka itd , powodzenia blaszczu
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
dzięki Miro, ale Morelki przynajmniej na Allegro są od 439PLN
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
Co byś wybrał? 1) u-Dimension EL Comp.6 16 2) Helix B 62C 3) Powerbass L-60Cx 4) Hertz DSK 165.3 (tutaj największa głębokość montażowa) dzięki za oddanie głosu
-
Jak podłączyć suba w avancie, w ori głośniki były tylko w przednich drzwiach
dzięki Panowie, kamien łądny avant
-
Jak podłączyć suba w avancie, w ori głośniki były tylko w przednich drzwiach
Drodzy, jak podłączyć suba z wzmacniaczem? - nie planuję żeby ten wzmacniacz zasilał dodatkowo przednie głośniki (jeszcze nie zakupiłem suba). W moim avancie oryginalnie miałem głośniki w przednich drzwiach, czy fabrycznie jest instalacja do suba pociągnięcta do bagażnika, domyślam się że nie jest...? Czy trzeba też do akumulatora się podłączyć czy wystarczy do radia. Którędy puścić kable i jakie? Dzięki za wszelką pomoc.
-
Jakie modele 16 na przód i jaki subwoofer do bagażnika do Avanta?
Dzieki za pomoc miro
-
Jakie modele 16 na przód i jaki subwoofer do bagażnika do Avanta?
o to ostatnie pytanie w takim razie już bardziej precyzyjne Jakie 16 polecacie tak żeby głębokość montażowa była odpowiednia (czyli c.a. 58-60mm) tak do 200 PLN a jakie do 350 PLN (muzyka różna)? i drugie pytanie jakiego suba ze wzmacniaczem 4 kanałowym tak do 500 PLN chyba, że lepiej dopłacić trochę do suba to co wtedy? Wielkie dzięki!!!
-
Jakie modele 16 na przód i jaki subwoofer do bagażnika do Avanta?
dzięki Panowie chociaż widzę, że opinie są raczej tylko o 16 PB no i o subie mało,
-
Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?
dzięki Panowie, nie będę kombinował robię 16 z przodu i suba z tyłu, szczegóły zasięgnę z postów które już były