Treść opublikowana przez Pudlik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Witam dołączam sie do pytania. Ma ktoś na sprzedaz ? Szukam jakieś dobrej sztuki gotowej do założenia do 1.9AVF
-
[AVF] dym przy ruszaniu
- [AVF] dym przy ruszaniu
Racja oleju było pełno i jak wyczyscilem to nie zadymil. Teraz tylko ciekawe czy to turbina czy odma ? Sprawdzalem turbine na ośce luzu niema. Zobaczymy jak dlugo bedzie sucho w dolocie jak co to wpadnie jakas turbina od BRD lub dam zrobić jakąś hybryde bo mysle nad programem.- [AVF] dym przy ruszaniu
Egr odpada juz sprawdzalem to nie to . Po dlugim postoju np noc jak odpale to nie dymi nic nawet jak gazuje auto. Dymek pojawia sie dopiero jak ruszam z miejsca i to tez musze ruszyć dynamicznie .- [AVF] dym przy ruszaniu
Mam identycznie i tez oleju mi nie ubywa . Pali od kopa za każdym razem i nie przerywa chodzi równiutko. Dym pojawia sie w momecie pierwszego ruszenia z postoju ale na wolnych nie dymi.Podejrzewam albo Turbine albo separator oleju w pokrywie zaworów.no chyba ze rozwiozałeś swój problem to podpowiedz. Pozdrawiam- Dystans Et 35
Ok juz kumam dzieki- Dystans Et 35
Witam co by nie zakładać nowego tematu mam pytanie. Jaki dystans zastosować na przód /tył dla felg 18/8,5 cala et45 opona 215/40 r18 autko obniżone na gwincie ok 40mm zalezy mi aby było szerzej ale nie obcierało?? Moze ktoś pomoże w wyborze??- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem Łukasz z Tychów mam zamiar kupic Audi jeszcze dokłanie nie zdecydowałem ale jak co to mam nadzieje ze pomożecie mi w wyborze i kupnie. Pozdrawiam wszystkich:jerk: - [AVF] dym przy ruszaniu