Treść opublikowana przez Pudlik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, życze bezawaryjnej jazdy.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i życze udanego zakupu.- A4 B6 1.9 AVF
Tak ale juz mam przebieg ok 190tys wiec ze tak powiem ma prawo. Wazne ze auto fajnie ciagnie i niema dymu sprzeglo sie zrobi Jestem Bardzo zadowolony z roboty jaką Jarek zrobił i z całym sercem mogę go polecić innym- A4 B6 1.9 AVF
Jest sporo roboty ale jesli potrafisz cos sam zrobic to niema problemu. Kolektor trzeba przerabiac bo inaczej turbo bedzie krzywo wisieć , downpipe tez bo jest inna flansza i nie pasuje , spływ oleju tez ,podpora turbo tez jest inna jak i wylot z muszli zimnej .Jedyne co mi pasowało to zasilanie olejem i rura od filtra powietrza. Sprzeglo oryginalne i zaczyna juz slizgac- A4 B6 1.9 AVF
A4 B6 1.9TDI AVF + FMIC + turbo CAHA Strojenie by JAROL- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- kupno a4 bex-podniesie mocy do 260-280kucy.co zrobić?
Dokładnie nie kupuj BEX-a bo i tak trzeba zmienić wtryski, turbo i najlepiej fmic nie baw sie w półśrodki tylko laduj k04-064 adapter wyjdzie cie tyle co kolektor pod jakieś td04 lub gt28rs do tego wtryski 525cc i pompa bosch 044 w obieg. Z wydechem jakies 6k + strojenie . samo nowe turbo k04 to okolice 4kzl wiec nie wiem jak za 6kzl chcesz to zrobic ? nowe wtryski to masz lekko 900-1000zl. adapter 750zl a lista jest dużo dluższa i tak dalej Używana turbina ok 2,6tys dużo tez zalezy czy potrafi sobie cos sam zrobić. Ja bym sie zmieścił w 6 tys bez strojenia- kupno a4 bex-podniesie mocy do 260-280kucy.co zrobić?
Dokładnie nie kupuj BEX-a bo i tak trzeba zmienić wtryski, turbo i najlepiej fmic nie baw sie w półśrodki tylko laduj k04-064 adapter wyjdzie cie tyle co kolektor pod jakieś td04 lub gt28rs do tego wtryski 525cc i pompa bosch 044 w obieg. Z wydechem jakies 6k + strojenie .- Zmiana zawieszenia i przód do góry
Jeśli wymieniałes wahacze i dokręcałeś je na podniesionym aucie to pewnie to ta przyczyna. Jeśli tak to nowe tuleje tez szybko skończą życie.- Problem z silnikiem 2.0 AWA
Zamien wtryski 1-2 3-4 i zobacz na jakich cylindrach jest wypadanie zaplonów . Mozna jeszcze sprawdzic wariator faz S Szczelnosc układu dolotowego tez bym sprawdził- Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Mam pytanie odnosnie fmic dedykowanego do passata b5 1.8t o wymiarach rdzenia 485x240x45 mm. Montował moze ktoś u siebie?? Z moich pomiarów wychodzi ze wejdzie elegancko za belke bez podcinania .Pytanie tylko czy warto sie w to bawic ?? Moc w jaka celuje to ok 200km z silnika Avf+turbo caha- Stukot silnika. Pomocy ! Mechanicy rozkladaja ręce.
Gaz da sie dostroic tez do 1.8t Miałem a3 241km 340Nm w gazie i jezdzi do dzis w rodzinie.Taniej niz jazda dieslem- Stukot silnika. Pomocy ! Mechanicy rozkladaja ręce.
Co racja to racja- Stukot silnika. Pomocy ! Mechanicy rozkladaja ręce.
Moze to być też WARIATOR FAZ ROZRZADU jesli nie to prawdz cisnienie oleju.Jesli jest ok to bez rozbiórki sie nie obedzie. micha w dół sprawdzic panewy i sworznie korba->tłok oraz napęd pompy oleju . Zagladnij też pod pokrywe zaworow moze to coś z napinaczem miedzy wałka. Bez rozbiórki sie nie obedzie.- Flansza do turba caha
Sorki że odgrzeje Kotlesona ale mi tez przydal by sie tymiar flansz lub kogoś kto ma do sprzedania takie flansze(kolektor downpipe).- Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
Prawy icek z a4 b5 2.5tdi ma wlot i wylot czy 2 wejscia . Montował już go ktoś do a4 b6 1.9tdi??- Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
Na 2 din raczej przerobie ale rns-a nie chce wiec moze coś takiego kupie http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/281/AVH-X8700BT/page.html Jednak zamontowalem rns-e chyba najlepsze rozwiązanie jesli chodzi wyglad .- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Czy ktos moglby mi podac nr. licznika kolorowego jakiego mam szukać? Mój vin WAUZZZ8E94A294021. Z góry dziekuję i pozdrawiam.- Kontrolka
Najlepszy sposób podpiąć kompa i sprawdzić błędy.Jeśli bedziesz kiedyś w Tychach to chetnie pomoge. Jeśli nie to może ktoś z forumowiczów z twojej okolicy. Pozdrawiam- Przyciemnianie szyb-czarny,sedan,s-line.
Witam znacie może kogoś z okolic Katowic kto przyciemnił by szyby w b6 sedan w niewygórowanej cenie??- Zmienić diesla na benzynę czy zostawić ?
Rób swapa na 2.7t bedziesz te 800m pokonywał szybciej- Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
Witam co myslicie o takim radyjku ? http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/DVD-Receivers/AVH-X7800BT Warto bawić sie w coś takiego z wysuwanym ekranem?? - Nowicjusz - wątek powitalny