Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pudlik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pudlik

  1. Cześć, życze bezawaryjnej jazdy.
  2. Witam i życze udanego zakupu.
  3. Tak ale juz mam przebieg ok 190tys wiec ze tak powiem ma prawo. Wazne ze auto fajnie ciagnie i niema dymu sprzeglo sie zrobi Jestem Bardzo zadowolony z roboty jaką Jarek zrobił i z całym sercem mogę go polecić innym
  4. Jest sporo roboty ale jesli potrafisz cos sam zrobic to niema problemu. Kolektor trzeba przerabiac bo inaczej turbo bedzie krzywo wisieć , downpipe tez bo jest inna flansza i nie pasuje , spływ oleju tez ,podpora turbo tez jest inna jak i wylot z muszli zimnej .Jedyne co mi pasowało to zasilanie olejem i rura od filtra powietrza. Sprzeglo oryginalne i zaczyna juz slizgac
  5. A4 B6 1.9TDI AVF + FMIC + turbo CAHA Strojenie by JAROL
  6. Dokładnie nie kupuj BEX-a bo i tak trzeba zmienić wtryski, turbo i najlepiej fmic nie baw sie w półśrodki tylko laduj k04-064 adapter wyjdzie cie tyle co kolektor pod jakieś td04 lub gt28rs do tego wtryski 525cc i pompa bosch 044 w obieg. Z wydechem jakies 6k + strojenie . samo nowe turbo k04 to okolice 4kzl wiec nie wiem jak za 6kzl chcesz to zrobic ? nowe wtryski to masz lekko 900-1000zl. adapter 750zl a lista jest dużo dluższa i tak dalej Używana turbina ok 2,6tys dużo tez zalezy czy potrafi sobie cos sam zrobić. Ja bym sie zmieścił w 6 tys bez strojenia
  7. Dokładnie nie kupuj BEX-a bo i tak trzeba zmienić wtryski, turbo i najlepiej fmic nie baw sie w półśrodki tylko laduj k04-064 adapter wyjdzie cie tyle co kolektor pod jakieś td04 lub gt28rs do tego wtryski 525cc i pompa bosch 044 w obieg. Z wydechem jakies 6k + strojenie .
  8. Jeśli wymieniałes wahacze i dokręcałeś je na podniesionym aucie to pewnie to ta przyczyna. Jeśli tak to nowe tuleje tez szybko skończą życie.
  9. Pudlik odpowiedział(a) na lukaszeke60 temat w 2.0
    Zamien wtryski 1-2 3-4 i zobacz na jakich cylindrach jest wypadanie zaplonów . Mozna jeszcze sprawdzic wariator faz S Szczelnosc układu dolotowego tez bym sprawdził
  10. Mam pytanie odnosnie fmic dedykowanego do passata b5 1.8t o wymiarach rdzenia 485x240x45 mm. Montował moze ktoś u siebie?? Z moich pomiarów wychodzi ze wejdzie elegancko za belke bez podcinania .Pytanie tylko czy warto sie w to bawic ?? Moc w jaka celuje to ok 200km z silnika Avf+turbo caha
  11. Gaz da sie dostroic tez do 1.8t Miałem a3 241km 340Nm w gazie i jezdzi do dzis w rodzinie.Taniej niz jazda dieslem
  12. Co racja to racja
  13. Moze to być też WARIATOR FAZ ROZRZADU jesli nie to prawdz cisnienie oleju.Jesli jest ok to bez rozbiórki sie nie obedzie. micha w dół sprawdzic panewy i sworznie korba->tłok oraz napęd pompy oleju . Zagladnij też pod pokrywe zaworow moze to coś z napinaczem miedzy wałka. Bez rozbiórki sie nie obedzie.
  14. Pudlik odpowiedział(a) na damian19886 temat w Audi A4 B8
    Sorki że odgrzeje Kotlesona ale mi tez przydal by sie tymiar flansz lub kogoś kto ma do sprzedania takie flansze(kolektor downpipe).
  15. Prawy icek z a4 b5 2.5tdi ma wlot i wylot czy 2 wejscia . Montował już go ktoś do a4 b6 1.9tdi??
  16. Na 2 din raczej przerobie ale rns-a nie chce wiec moze coś takiego kupie http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/281/AVH-X8700BT/page.html Jednak zamontowalem rns-e chyba najlepsze rozwiązanie jesli chodzi wyglad .
  17. Czy ktos moglby mi podac nr. licznika kolorowego jakiego mam szukać? Mój vin WAUZZZ8E94A294021. Z góry dziekuję i pozdrawiam.
  18. Najlepszy sposób podpiąć kompa i sprawdzić błędy.Jeśli bedziesz kiedyś w Tychach to chetnie pomoge. Jeśli nie to może ktoś z forumowiczów z twojej okolicy. Pozdrawiam
  19. Witam znacie może kogoś z okolic Katowic kto przyciemnił by szyby w b6 sedan w niewygórowanej cenie??
  20. Rób swapa na 2.7t bedziesz te 800m pokonywał szybciej
  21. Witam co myslicie o takim radyjku ? http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/DVD-Receivers/AVH-X7800BT Warto bawić sie w coś takiego z wysuwanym ekranem??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.