Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frog125

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frog125

  1. He dzieki za info dużo dosyć tego:kwasny: trzeba się dobrze chyba nad tym zastanowić.
  2. A dużo gratów trzeba dokupić poza sterowaniem klimy
  3. Nic nie wywalaj jest super a jak nie masz na błotnikach to kup sobie i przyklej
  4. Witam chciałem się zapytać czy jest możliwa wymiana klimy z jedno na dwu strefową i czy to ma sen w ogóle się za to zabierać dzięki za info
  5. A ja mam taki problem jak sprawdzałem vin w aso to babka powiedziała mi ze mam funkcje acc ale jak doszedłem co to jest dokładnie okazało się ze nie mam tego radaru i regulacji tam gdzie jest tempomat i pytanie czy może to być przygotowane pod montaż acc czy się babka pomyliła z czymś innym
  6. OK dzięki chłopaki jestem nowy w tym temacie temu tak się podpytuje dzięki
  7. Witam chciałem się dowiedzieć czy ustawienie poziomu akumulatora trzeba zrobić poprzez vcds czy wystarczy zrobić to poprzez odblokowane menu zielone i tam to ustawić dziki z góry za wszelkie info
  8. Witam ja do końca nie rozumiem mam lusterko z fotochromem czujnik deszczu itd czy jak kupie lusterko z kamera wystarczy je podpiąć i będzie ok czy trzeba dużo przerabiać
  9. Ile taka wiązka kosztuje z lampka (komplet) mam tylko jakieś gniazdo koło siłownika do klapy schowka ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- Ile kosztuje cały zestaw podświetlenia schowka?
  10. frog125 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Witam chciałem się zapytać jaki jest orientacyjny koszt zrobienie bixa z ledem +spryskiwacz i czujnik na wahaczach tak jak by to miało miejsce w oryginale może ktoś z was to robił bardzo bym prosił o poradę
  11. Witam u mnie w a4b8 nie ma lampki w schowku ani wyłączenia air bak chciałem zapytać czy jest wypuszczony kabel do lampki czy trzeba przerabiać coś lub wystarczy dokupić tylko lampkę i podłączyć. Dziki za wszelkie info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.