A ja mam taki problem jak sprawdzałem vin w aso to babka powiedziała mi ze mam funkcje acc ale jak doszedłem co to jest dokładnie okazało się ze nie mam tego radaru i regulacji tam gdzie jest tempomat i pytanie czy może to być przygotowane pod montaż acc czy się babka pomyliła z czymś innym
Witam chciałem się dowiedzieć czy ustawienie poziomu akumulatora trzeba zrobić poprzez vcds czy wystarczy zrobić to poprzez odblokowane menu zielone i tam to ustawić dziki z góry za wszelkie info
Witam ja do końca nie rozumiem mam lusterko z fotochromem czujnik deszczu itd czy jak kupie lusterko z kamera wystarczy je podpiąć i będzie ok czy trzeba dużo przerabiać
Ile taka wiązka kosztuje z lampka (komplet) mam tylko jakieś gniazdo koło siłownika do klapy schowka
---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------
Ile kosztuje cały zestaw podświetlenia schowka?
Witam chciałem się zapytać jaki jest orientacyjny koszt zrobienie bixa z ledem +spryskiwacz i czujnik na wahaczach tak jak by to miało miejsce w oryginale może ktoś z was to robił bardzo bym prosił o poradę
Witam u mnie w a4b8 nie ma lampki w schowku ani wyłączenia air bak chciałem zapytać czy jest wypuszczony kabel do lampki czy trzeba przerabiać coś lub wystarczy dokupić tylko lampkę i podłączyć. Dziki za wszelkie info