Treść opublikowana przez frog125
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam próbowałem zakodować obniżające się lusterko przy wrzuceniu wstecznego BYTE 4 zmiana 40 na 4C a u mnie jest 50 a nie 40 i nie chce przyjąć kodowania wie ktoś czemu tak jest:facepalm:
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Montaż lusterek zewnętrznych fotochrom ukończone pomyślnie działa:banan: podziękował za szczegółową rozpiskę założycielowi wątku.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Chciałem się zapytać czy wymieniając kierownice na poliftową ze zwykłej czteroramiennej przyciski w polifcie będą działać np nawi? bo w zwykłej niema, nie mogę znaleźć nic o tym za bardzo.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Z tego co tak czytam to bardzo mało ludzi wymienia ten zabierak tylko nie wiem czemu
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
też się zastanawiałem nad tym czy będzie głośniej,może będzie ładniej brzmiało
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Pewnie podejdzie ale ja bym szukał jednak z diesla w benzynie jest chyba jeszcze po środku tłumik nie wiem jak się to zachowa w przepływie spalin sam szukam do diesla
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Jak za to wszystko to chyba mało mi mechanior powiedział 2000zł za wymianę pompy na inną dokładnie nie wiem jaką i jak się to odbywa ale powiedział mi że będę miał spokój już do końca dam znać jak się dowiem dokładnie z tego co mi wiadomo cała zawiecha jest do ściągnięcia potem zbieżność itd
-
Problem z odpaleniem + gaśnie silnik A4 B8 2.0 TDI 143km
A odkręcałeś pompę zaglądałeś tam czy były jakieś opiłki?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Aha tego nie studiowałem do końca ale dzięki za info poczekam trochę i założę to cudo
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Lusterko to będę zmieniać z asystentem tylko na razie brak gatewaya Tylko myślałem dorzucić ten czujnik bo i tak będę musiał pociągnąć kabel z MK poniżej dodam zdjęcie z zapytaniem czy to ten czujnik jest bo nie wiem jakaś za duża wtyczka do niego i w dodatku wtyka 6pin zajęte wszystkie
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Czy zderzak od rs4 a s-line czymś się różni poza dyfuzorem pytam bo chcę kupić od rs4 ale założyć dyfuzor s-line
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Ze zabierak kosztuje 20zł to wiem he już powoli kumam o co chodzi znakiem tego trzeba się zabrać za to niedługo dzięki za odp
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Jest możliwość dodania czujka wilgotności w lusterku?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Z tego co wiem trzeba opuścić całą zawieche i miskę olejową ściągać a co i jak dalej to właśnie czytam bo chcę się dowiedzieć jak najwięcej,zastanawia mnie to ile ludzi to zmienia i czy to jest aż tak potrzebne.To rozumiem że trzeba przerobić ten zabierak i pompę oleju?
-
Problem z odpaleniem + gaśnie silnik A4 B8 2.0 TDI 143km
I jak rozwiązałeś problem?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Wymiana rozrządu 183tys części 1100+ 1150 wymian Lubin ASO, zastanawia mnie jeszcze regeneracja zabieraka?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Witam chciałem się zapytać jak to jest z tym zabierakiem pompy warto to robić czy nie to chyba się przerabia z 77mm na 100mm tylko coś to drogie jest mechanik mój zawołał mi 2000tys zł za wszystko nie wiem do końca o co chodzi więc proszę o jakaś podpowiedz z tym związaną wiem tylko że trzeba opuścić całe zawieszenie i miskę ściągać ,jestem świeżo po wymianie rozrządu i do tej pory wszystko ok może dwumas za jakiś czas bo coś tam słychać przebieg 183tys 01,02,2009
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Jest gdzieś opis jak zamontować zbiornik na spryski i jak go podłączyc bo nigdzie nie mogę nic znalezć
-
wymiana lamp
Ja mam zwieszenie 1BE bez start stop
-
wymiana lamp
Witam kompletuję wszystkie części potrzebne do zrobienia xenona posiadam między innymi już 2 czujniki na wahacz,komplet sprysków ze zbiornikiem i wężami,lampy,teraz mnie zastanawia co jeszcze czytałem że jakis sterownik xenona jest potrzebny wie ktoś jaki to jest numer i gdzie się go montuje,może nie jest potrzebny?
-
Tylni most z 2,0 do 3,0
Właśnie nie mam a chcę się dowiedziec bo to dla znajomego dodam że to jest quatro
-
Tylni most z 2,0 do 3,0
Mam pytanie czy tylni most z 2,0 będzie pasował do 3,0
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jest możliwość wyłączenie lampek ostrzegawczych i tej białej pod spodem żeby się nie zapalała w dzień tylko np razem z czujnikiem zmierzchu
-
Nie odpala na mrozie
Ja po wyciągnięciu nic nie kodowałem tylko błędy pokasowałem 800zł to nie tak źle
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja kupiłem zwykłe czerwone diody i działa bez żadnego rezystra